Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 24-03-2011, 16:48
Powitać wszystkich. U was też tak wieje jak w kieleckim? Niezdatne Poza tym może być.
matunio20 - 24-03-2011, 17:31
| Cytat: | 2.0 LPG sekwencja, 98r. czerwony, uszkodzona lewa strona(drzwi i próg do wymiany, błotniki da rade raczej wyklepać) reszta karoseri porysowana troche i urwany tylny spojler(auto przeleciało przez siatke ogrodzeniową), skórzana tapicerka, alufelgi org. radio+ zmieniarka w bagażniku, na chodzie.
Moim zdaniem raczej nadaje się na części ze względu stan karoseri.
Jak coś moge porobić jutro fotki i przesłać Ci na meila.To podam odrazu cenę bo musze uzgodnić ją z ojcem.
Dzięki wielkie za pomoc |
dobra, to napisz mi to ładnie na PW, daj zdjęcia na matunio20@wp.pl daj w temacie HYUNDAI COUPE Z MITSU
Seichan - 24-03-2011, 18:01
| Jaro1974 napisał/a: | U was też tak wieje jak w kieleckim? Niezdatne |
Na taki wiatr jest inne określenie
Bastek, Tomek - uzupełnijcie dane
http://forum.mitsumaniaki...p=847224#847224
Jaro1974 - 24-03-2011, 18:20
Wiem że jest ale nie będę się wyrażał
patriotazz - 24-03-2011, 18:27
matunio20 wysłałem Ci wszystko na meila, jeszcze raz dzięki.
A tak wogóle to powitać wszystkich:)
Seichan - 24-03-2011, 19:22
Muszę kupić jeszcze komentarz do KPA 299 zł
matunio20 - 24-03-2011, 19:47
no siemka, u sąsiada drzewo wywaliło od tego wiatru... a huk jak by dach odrywało...
[ Dodano: 24-03-2011, 19:56 ]
| patriotazz napisał/a: | matunio20 wysłałem Ci wszystko na meila, jeszcze raz dzięki.
A tak wogóle to powitać wszystkich:) |
http://forum.hyundaifankl...p?p=66662#66662
Seichan - 24-03-2011, 20:08
| matunio20 napisał/a: | | no siemka, u sąsiada drzewo wywaliło od tego wiatru... a huk jak by dach odrywało... |
Niezłe atrakcje masz Nic przy okazji drzewo nie rozwaliło? Dobrze, że na dom nie spadło.
Jaro1974 - 24-03-2011, 20:20
No takie drzewo jak leci i się łamie to trochę huku robi
matunio20 - 24-03-2011, 20:21
| Seichan napisał/a: | | Nic przy okazji drzewo nie rozwaliło? Dobrze, że na dom nie spadło. |
poszło na pole
Andrew - 24-03-2011, 20:27
| _Slawek_ napisał/a: |
No to instalujesz na kompie Nokia Ovi Suite, podłączasz telefon i powinieneś mieć dostęp do wszystkich kontaktów | Spróbowałem przez ten program, no i można skopiować, ale tylko w taki plik, żeby wgrać go z powrotem na tel.
Czy można tak skopiować, żeby kontakty dało się czytać na kompie???
Jaro1974 - 24-03-2011, 21:04
A nie da się ich odczytać normalnie?
[ Dodano: 24-03-2011, 21:06 ]
Albo spróbuj jeszcze z programem Nokia PC Suite. Może on da radę.
Andrew - 24-03-2011, 21:06
| Jaro1974 napisał/a: | | Albo spróbuj jeszcze z programem Nokia PC Suite. Może on da radę. | Właśnie tym programem robiłem
Jaro1974 - 24-03-2011, 21:08
A sprawdzałeś czy jest kompatybilny z twoim telefonem. Jeśli tak to ja nie mam innego pomysłu na chwilę obecną.
Andrew - 24-03-2011, 21:42
Wszystko normalnie widziało tzn. multimedia z karty pamięci i pamięci telefonu, a reszty nie widziało...
|
|
|