To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 24-03-2011, 16:48

Powitać wszystkich. U was też tak wieje jak w kieleckim? Niezdatne :evil: Poza tym może być.
matunio20 - 24-03-2011, 17:31

Cytat:
2.0 LPG sekwencja, 98r. czerwony, uszkodzona lewa strona(drzwi i próg do wymiany, błotniki da rade raczej wyklepać) reszta karoseri porysowana troche i urwany tylny spojler(auto przeleciało przez siatke ogrodzeniową), skórzana tapicerka, alufelgi org. radio+ zmieniarka w bagażniku, na chodzie.
Moim zdaniem raczej nadaje się na części ze względu stan karoseri.
Jak coś moge porobić jutro fotki i przesłać Ci na meila.To podam odrazu cenę bo musze uzgodnić ją z ojcem.
Dzięki wielkie za pomoc


dobra, to napisz mi to ładnie na PW, daj zdjęcia na matunio20@wp.pl daj w temacie HYUNDAI COUPE Z MITSU

Seichan - 24-03-2011, 18:01

Jaro1974 napisał/a:
U was też tak wieje jak w kieleckim? Niezdatne :evil:


Na taki wiatr jest inne określenie ;)


Bastek, Tomek - uzupełnijcie dane ;)

http://forum.mitsumaniaki...p=847224#847224

Jaro1974 - 24-03-2011, 18:20

Wiem że jest ale nie będę się wyrażał :D
patriotazz - 24-03-2011, 18:27

matunio20 wysłałem Ci wszystko na meila, jeszcze raz dzięki.
A tak wogóle to powitać wszystkich:)

Seichan - 24-03-2011, 19:22

Muszę kupić jeszcze komentarz do KPA :? 299 zł :cry:
matunio20 - 24-03-2011, 19:47

no siemka, u sąsiada drzewo wywaliło od tego wiatru... a huk jak by dach odrywało...

[ Dodano: 24-03-2011, 19:56 ]
patriotazz napisał/a:
matunio20 wysłałem Ci wszystko na meila, jeszcze raz dzięki.
A tak wogóle to powitać wszystkich:)


http://forum.hyundaifankl...p?p=66662#66662

Seichan - 24-03-2011, 20:08

matunio20 napisał/a:
no siemka, u sąsiada drzewo wywaliło od tego wiatru... a huk jak by dach odrywało...


Niezłe atrakcje masz :mrgreen: Nic przy okazji drzewo nie rozwaliło? Dobrze, że na dom nie spadło.

Jaro1974 - 24-03-2011, 20:20

No takie drzewo jak leci i się łamie to trochę huku robi :D
matunio20 - 24-03-2011, 20:21

Seichan napisał/a:
Nic przy okazji drzewo nie rozwaliło? Dobrze, że na dom nie spadło.

poszło na pole

Andrew - 24-03-2011, 20:27

_Slawek_ napisał/a:

No to instalujesz na kompie Nokia Ovi Suite, podłączasz telefon i powinieneś mieć dostęp do wszystkich kontaktów :)
Spróbowałem przez ten program, no i można skopiować, ale tylko w taki plik, żeby wgrać go z powrotem na tel.

Czy można tak skopiować, żeby kontakty dało się czytać na kompie???

Jaro1974 - 24-03-2011, 21:04

A nie da się ich odczytać normalnie?

[ Dodano: 24-03-2011, 21:06 ]
Albo spróbuj jeszcze z programem Nokia PC Suite. Może on da radę.

Andrew - 24-03-2011, 21:06

Jaro1974 napisał/a:
Albo spróbuj jeszcze z programem Nokia PC Suite. Może on da radę.
Właśnie tym programem robiłem :(
Jaro1974 - 24-03-2011, 21:08

A sprawdzałeś czy jest kompatybilny z twoim telefonem. Jeśli tak to ja nie mam innego pomysłu na chwilę obecną. :?
Andrew - 24-03-2011, 21:42

Wszystko normalnie widziało tzn. multimedia z karty pamięci i pamięci telefonu, a reszty nie widziało...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group