To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 25-03-2011, 10:11

I cisza nastała 8)
Seichan - 25-03-2011, 10:25

Już jestem ;) Korzystając ze Sławka urlopu, trochę spraw pozałatwialiśmy ;)
_Slawek_ - 25-03-2011, 10:49

andrew84 napisał/a:
Czy można tak skopiować, żeby kontakty dało się czytać na kompie???

A próbowałeś w Nokia PC Suite wejść w kontakty, następnie zaznaczyć wszystkie kontakty wybrać z menu: Plik -> Eksportuj? możesz tam wybrać np. format pliku txt i zapisać w dowolnym miejscu.

Andrew - 25-03-2011, 10:52

_Slawek_ napisał/a:
A próbowałeś w Nokia PC Suite wejść w kontakty
Właśnie nie da się wejść w kontakty :(

Mnie się nic nie chce :(

_Slawek_ - 25-03-2011, 11:31

andrew84 napisał/a:
Właśnie nie da się wejść w kontakty

Ponieważ?
Jakiś komunikat?
Co się dzieje?

Andrew - 25-03-2011, 11:32

_Slawek_ napisał/a:
Ponieważ?
Jakiś komunikat?
Co się dzieje?

Jak klikam na to, to otwiera mi się mój komputer i tyle :roll:

_Slawek_ - 25-03-2011, 11:40

Eee tam... masz okno jak na tym obrazku?
Masz podłączony telefon? Powinno być go widać po lewej stronie...
Klikasz ikonę drugą od góry i pierwszą z lewej i otwierają się okno tej aplikacji z kontaktami

Andrew - 25-03-2011, 11:47

_Slawek_ napisał/a:
Eee tam... masz okno jak na tym obrazku?

Właśnie tak robię i nie otwierają się kontakty...

_Slawek_ - 25-03-2011, 11:51

Cuda jakieś :?
To spróbuj zainstalować aktualną wersję softu dla nokii - Nokia OVI Suite, może tam ten problem nie będzie już występował...

Andrew - 25-03-2011, 11:53

Cytat:
To spróbuj zainstalować aktualną wersję softu dla nokii - Nokia OVI Suite, może tam ten problem nie będzie już występował..

Właśnie spróbuję tak zrobić, ale dopiero w domu...
Dzięki za zainteresowanie...

Mario - 25-03-2011, 12:19

Dzień dobry wszystkim :roll: :D
Andrew - 25-03-2011, 12:22

Powitać :wink:
Seichan - 25-03-2011, 12:45

Wiosna przyszła to i moderatorzy się pokazują :mrgreen: Od razu lubelskie OT się zazieleniło :mrgreen:

Powitać MaRIo_ :mrgreen:

[ Dodano: 25-03-2011, 13:02 ]
A Tomek to już w ogóle o nas zapomniał.. Pojawia się na forum, ale żeby się z nami przywitać, to już niekoniecznie... :roll:

tomasek - 25-03-2011, 13:11

Dzień Dobry :mrgreen:
Tomek szybko przegląda i idzie pracować,nie bardzo mam czas i net zamulony :twisted:

radek79 - 25-03-2011, 13:46

powitać a ja właśnie odebrałem swoje alusy od lakiernika wieczorem zrobię fotki ale efekt w słońcu piorunujący , w poniedziałek ubieram w nowe buty i ruszam na miasto :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group