Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 25-03-2011, 13:54
| tomasek6 napisał/a: | | Tomek szybko przegląda i idzie pracować | i wyskoczyło mu cztery jedynki
| radek79 napisał/a: | | w poniedziałek ubieram w nowe buty i ruszam na miasto | Czyli będzie POM
Mario - 25-03-2011, 14:47
| Seichan napisał/a: | Powitać MaRIo_ |
Zaglądam a jeszcze się tu z Wami nie witałem, więc coś nie tak było
radek79 - 25-03-2011, 15:18
MaRIo_ widzę że też zachorowałeś na galantomanię
Mario - 25-03-2011, 15:31
Nie przeczę
hm..taki czarny avance albo se
Seichan - 25-03-2011, 15:48
To pewnie trochę może Ci zająć poszukiwanie dobrego egzemplarza
Mario - 25-03-2011, 15:50
| Seichan napisał/a: | | To pewnie trochę może Ci zająć poszukiwanie dobrego egzemplarza |
Aa ja jeszcze nie szukam Tak tylko patrze i podziwiam
Seichan - 25-03-2011, 16:07
| MaRIo_ napisał/a: | Aa ja jeszcze nie szukam Tak tylko patrze i podziwiam |
To tylko kwestia czasu
Andrew - 25-03-2011, 16:07
A ja jestem w domku, i idę chyba spać
Seichan - 25-03-2011, 16:21
To kolorowych snów
tomasek - 25-03-2011, 16:25
A ja jeszcze swoich alusków nie zrobiłem
brak czasu i praca na wyjeżdzie
Jaro1974 - 25-03-2011, 16:32
Dzień dobry MM. MaRIo powitać a ja powiem tak - wekeend
Seichan - 25-03-2011, 16:37
Jaro, opowiadaj co z tym galantem
Jaro1974 - 25-03-2011, 16:38
Na to zachorowałem:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1509041590
[ Dodano: 25-03-2011, 16:40 ]
ewentualnie jeszcze takie coś:
http://otomoto.pl/mitsubi...-C18147487.html
Seichan - 25-03-2011, 16:42
Legnum Ci się marzy No ładnie
Jaro1974 - 25-03-2011, 16:46
No marzy się ale jak bym teraz zakupił to moja zdolność finansowa mogła by tego nie wytrzymać Tak więc na razie zamiana auta zostaje w sferze marzeń niestety. Ale może pod koniec roku może...a może dopiero w przyszłym
|
|
|