To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 25-03-2011, 13:54

tomasek6 napisał/a:
Tomek szybko przegląda i idzie pracować
i wyskoczyło mu cztery jedynki :mrgreen:
radek79 napisał/a:
w poniedziałek ubieram w nowe buty i ruszam na miasto
Czyli będzie POM :twisted:
Mario - 25-03-2011, 14:47

Seichan napisał/a:
Powitać MaRIo_ :mrgreen:

Zaglądam a jeszcze się tu z Wami nie witałem, więc coś nie tak było :biggrin:

radek79 - 25-03-2011, 15:18

MaRIo_ widzę że też zachorowałeś na galantomanię
Mario - 25-03-2011, 15:31

Nie przeczę :twisted:
hm..taki czarny avance albo se :rolleyes:

Seichan - 25-03-2011, 15:48

To pewnie trochę może Ci zająć poszukiwanie dobrego egzemplarza :roll:
Mario - 25-03-2011, 15:50

Seichan napisał/a:
To pewnie trochę może Ci zająć poszukiwanie dobrego egzemplarza

Aa ja jeszcze nie szukam :) Tak tylko patrze i podziwiam :roll:

Seichan - 25-03-2011, 16:07

MaRIo_ napisał/a:
Aa ja jeszcze nie szukam :) Tak tylko patrze i podziwiam :roll:


To tylko kwestia czasu ;)

Andrew - 25-03-2011, 16:07

A ja jestem w domku, i idę chyba spać :)
Seichan - 25-03-2011, 16:21

To kolorowych snów :mrgreen:
tomasek - 25-03-2011, 16:25

A ja jeszcze swoich alusków nie zrobiłem :cry:
brak czasu i praca na wyjeżdzie :(

Jaro1974 - 25-03-2011, 16:32

Dzień dobry MM. MaRIo powitać :D a ja powiem tak - wekeend 8)
Seichan - 25-03-2011, 16:37

Jaro, opowiadaj co z tym galantem ;)
Jaro1974 - 25-03-2011, 16:38

Na to zachorowałem:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1509041590

[ Dodano: 25-03-2011, 16:40 ]
ewentualnie jeszcze takie coś:
http://otomoto.pl/mitsubi...-C18147487.html

Seichan - 25-03-2011, 16:42

Legnum Ci się marzy :shock: No ładnie :mrgreen:
Jaro1974 - 25-03-2011, 16:46

No marzy się ale jak bym teraz zakupił to moja zdolność finansowa mogła by tego nie wytrzymać :twisted: Tak więc na razie zamiana auta zostaje w sferze marzeń niestety. Ale może pod koniec roku może...a może dopiero w przyszłym :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group