To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Mario - 25-03-2011, 16:50

Jaro, założyłem temat w "chce kupić galanta" dot. tego drugiego, którego zamieściłeś.
Zajrzyj może jakieś ciekawe opinie się pojawią :)

Jaro1974 - 25-03-2011, 16:56

Nie ma problemu - załatwione :wink:
Andrew - 25-03-2011, 16:59

Jarek to masz marzenie jak ja :D
Seichan - 25-03-2011, 17:02

No to działać Panowie i wyciągać zaskórniaki :mrgreen:
Jaro1974 - 25-03-2011, 17:04

No fajnie by było jak by taki na podwórku stał przed garażem :mrgreen: Ale póki co siostra galanta też mnie wozi. Tylko najgorsze jest to że teraz w ulicy mam najstarsze auto (chodzi o datę rejestracji) a ja lubię się czymś wyróżniać :twisted:
Seichan - 25-03-2011, 17:07

Jaro1974 napisał/a:
a ja lubię się czymś wyróżniać :twisted:


Jarku, ale TY się wyróżniasz :mrgreen:

Mario - 25-03-2011, 17:09

A ja musiałem pozmieniać trochę temat z Galantem :mrgreen:
Seichan - 25-03-2011, 17:12

MaRIo_ napisał/a:
A ja musiałem pozmieniać trochę temat z Galantem :mrgreen:


MOD czuwa ;) Trzeba dostosować temat :P

Mario - 25-03-2011, 17:13

ach Ci moderatorzy... :mrgreen:
Seichan - 25-03-2011, 17:15

Dlatego ja od początku powtarzam, że jak zmieniać barwy to od razu na czarne :badgrin:
Mario - 25-03-2011, 17:17

:mrgreen:
Oj ale jak już sama powiedziałaś, trochę wiosny (zieleni) trzeba było wprowadzić :wink:

Jaro1974 - 25-03-2011, 17:18

Renata ja może i się wyróżniam :twisted: ale Carism w Dęblinie i to tylko w kolorze srebrnym jest już kilka a nawet kilkanaście sztuk :D
Seichan - 25-03-2011, 17:20

MaRIo_, dobrze Ci idzie wprowadzanie wiosny i oby tak dalej :mrgreen:

Jarku, najtaniej będzie przemalować cari ;) Możemy Ci jakieś ładne graffiti na spocie zapodać :badgrin:

Mario - 25-03-2011, 17:23

Seichan napisał/a:
MaRIo_, dobrze Ci idzie wprowadzanie wiosny i oby tak dalej :mrgreen:

A dziękuję bardzo :biggrin: będę się starał
aaa i myślę, że łatwiej będzie pisać Mariusz lub po prostu Mario niż to bawienie się w MaRIo_, ale to już jak wolicie :wink:

Jaro1974 napisał/a:
Carism w Dęblinie i to tylko w kolorze srebrnym jest już kilka a nawet kilkanaście sztuk :D

Ogólnie jakoś w ostatnich latach dużo więcej carism widzi się na ulicach.

Jaro1974 - 25-03-2011, 17:26

Dowcipniś z ciebie jest :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group