To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 25-03-2011, 17:26

MaRIo_ napisał/a:
aaa i myślę, że łatwiej będzie pisać Mariusz lub po prostu Mario niż to bawienie się w MaRIo_, ale to już jak wolicie :wink:


Nigdzie nie było Twojego imienia (ani w profilu, ani w temacie: nasze nicki, nasze imiona), więc aby nie popełnić faux pas, używałam nicka ;)

[ Dodano: 25-03-2011, 17:28 ]
Jaro1974 napisał/a:
Dowcipniś z ciebie jest :twisted:


Ze mnie? :roll: :P

Mario - 25-03-2011, 17:29

Seichan napisał/a:

Nigdzie nie było Twojego imienia (ani w profilu, ani w temacie: nasze nicki, nasze imiona), więc aby nie popełnić faux pas, używałam nicka ;)

Ja wiem, dlatego napisałem co by ułatwić pisownie :wink:
Seichan napisał/a:

Ze mnie? :roll: :P

przez chwilę się zastanawiałem czy przypadkiem nie o mnie chodzi
I tak myślę, co ja powiedziałem :)
Ale potem zajrzałem post wyżej

Jaro1974 - 25-03-2011, 17:32

Seichan napisał/a:
Ze mnie? :roll: :P
Graffiti na takim pięknym autku robić :?: :shock:
Seichan - 25-03-2011, 17:34

Ale chyba Jarkowi się nie spodobał mój pomysł z graffiti :doubt: A ja chciałam tylko pomóc... :roll:
Dobra, dobra :P Nawet przemalowanie samochodu nie zastąpi zakupu nowego ;)

Jaro1974 - 25-03-2011, 17:36

Seichan napisał/a:
Dobra, dobra :P Nawet przemalowanie samochodu nie zastąpi zakupu nowego ;)
Jaka ulga :P
radek79 - 25-03-2011, 17:37

no i zdjęcia felg trochę słabe bo telefonem ale zawsze

Jaro1974 - 25-03-2011, 17:39

Fajnie wyszły :wink:
Seichan - 25-03-2011, 17:39

Super :)
radek79 - 25-03-2011, 17:41

na słońcu fajnie zmieniają barwę ale teraz już ciemno i nie widać
Jaro1974 - 25-03-2011, 17:42

A'la kameleon teraz będzie :twisted:
Mario - 25-03-2011, 17:44

Dobra, to ja się na razie żegnam :)
miłego wieczoru

Jaro1974 - 25-03-2011, 17:45

Dziękujemy i nawzajem :D
Seichan - 25-03-2011, 17:45

Już?
To miłego wieczoru, Mariusz :)

radek79 - 25-03-2011, 17:46

pomalowane w perłę gruboziarnistą fajnie odbija światło i zmienia barwę jedyny minus widać tylko w słoneczne dni
Jaro1974 - 25-03-2011, 17:55

Ja może się ze swoimi pobawię na przyszły rok.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group