Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 25-03-2011, 17:26
| MaRIo_ napisał/a: | aaa i myślę, że łatwiej będzie pisać Mariusz lub po prostu Mario niż to bawienie się w MaRIo_, ale to już jak wolicie |
Nigdzie nie było Twojego imienia (ani w profilu, ani w temacie: nasze nicki, nasze imiona), więc aby nie popełnić faux pas, używałam nicka
[ Dodano: 25-03-2011, 17:28 ]
| Jaro1974 napisał/a: | Dowcipniś z ciebie jest |
Ze mnie?
Mario - 25-03-2011, 17:29
| Seichan napisał/a: |
Nigdzie nie było Twojego imienia (ani w profilu, ani w temacie: nasze nicki, nasze imiona), więc aby nie popełnić faux pas, używałam nicka |
Ja wiem, dlatego napisałem co by ułatwić pisownie
| Seichan napisał/a: |
Ze mnie? |
przez chwilę się zastanawiałem czy przypadkiem nie o mnie chodzi
I tak myślę, co ja powiedziałem
Ale potem zajrzałem post wyżej
Jaro1974 - 25-03-2011, 17:32
| Seichan napisał/a: | Ze mnie? | Graffiti na takim pięknym autku robić
Seichan - 25-03-2011, 17:34
Ale chyba Jarkowi się nie spodobał mój pomysł z graffiti A ja chciałam tylko pomóc...
Dobra, dobra Nawet przemalowanie samochodu nie zastąpi zakupu nowego
Jaro1974 - 25-03-2011, 17:36
| Seichan napisał/a: | Dobra, dobra Nawet przemalowanie samochodu nie zastąpi zakupu nowego | Jaka ulga
radek79 - 25-03-2011, 17:37
no i zdjęcia felg trochę słabe bo telefonem ale zawsze
 
Jaro1974 - 25-03-2011, 17:39
Fajnie wyszły
Seichan - 25-03-2011, 17:39
Super
radek79 - 25-03-2011, 17:41
na słońcu fajnie zmieniają barwę ale teraz już ciemno i nie widać
Jaro1974 - 25-03-2011, 17:42
A'la kameleon teraz będzie
Mario - 25-03-2011, 17:44
Dobra, to ja się na razie żegnam
miłego wieczoru
Jaro1974 - 25-03-2011, 17:45
Dziękujemy i nawzajem
Seichan - 25-03-2011, 17:45
Już?
To miłego wieczoru, Mariusz
radek79 - 25-03-2011, 17:46
pomalowane w perłę gruboziarnistą fajnie odbija światło i zmienia barwę jedyny minus widać tylko w słoneczne dni
Jaro1974 - 25-03-2011, 17:55
Ja może się ze swoimi pobawię na przyszły rok.
|
|
|