To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 25-03-2011, 17:57

Radek felgi fajnie wyglądają :)

Powiedz ile Ty miałeś już galantów, bo przeglądałem właśnie Twoje konto na fotosiku i jest tam trochę zdjęć :wink: :?:

Właśnie wypraliśmy fotele do colta :)

Jaro1974 - 25-03-2011, 18:00

Andrzej czym prałeś?
Andrew - 25-03-2011, 18:02

Jaro1974 napisał/a:
Andrzej czym prałeś?
Dywanlux w sprayu o zapachu kwiatów :)

Zobaczymy jak wyschnie. Jak będzie ok, to wypierzemy jeszcze fotele w galu :)

Jaro1974 - 25-03-2011, 18:05

O to teraz colcik będzie kwiatowy :mrgreen:
bastek - 25-03-2011, 18:06

MaRIo_ napisał/a:
Ogólnie jakoś w ostatnich latach dużo więcej carism widzi się na ulicach.

dużo to się widzi lancerów, asx-ów, outlanderów nowych :) w pracy są 3 lancery, 1 asx 1 outlander i i w pobliżu jeszcze jeden lnace i asx parkuje.
za to skoda okatawia-to jest rarytas :)
andrew84 napisał/a:
Dywanlux w sprayu o zapachu kwiatów

mam pobrudzone plasteliną (eh, te dzieciaki - nawet nie wiem kiedy) - spierze to coś? daj znać jak już wyschnie, jak to wygląda

Andrew - 25-03-2011, 18:09

Jaro1974 napisał/a:
O to teraz colcik będzie kwiatowy :mrgreen:
Jasne, będzie cudownie pachniało :wink:
bastek1 napisał/a:

Spoko, dam znać. Kosztuje tylko 10 złotych, ale wydaję mi się, że będzie ok...
Jaro1974 - 25-03-2011, 18:13

bastek1 napisał/a:
dużo to się widzi lancerów, asx-ów, outlanderów nowych :) w pracy są 3 lancery, 1 asx 1 outlander i i w pobliżu jeszcze jeden lnace i asx parkuje.
za to skoda okatawia-to jest rarytas :)

bastek1, to fakt ale pojechać na zachodnie landy naszego pięknego kraju i niestety jest zupełnie odwrotnie - audi, vw, skoda. W Dęblinie jeździ 1 asx, lancera powiem szczerze nie widziałem, parę coltów, parę galantów a carismy są w natarciu :mrgreen:

radek79 - 25-03-2011, 18:14

andrew84 napisał/a:
Powiedz ile Ty miałeś już galantów, bo przeglądałem właśnie Twoje konto na fotosiku i jest tam trochę zdjęć :wink: :?:

jak to się mówi szukałem tego jedynego na dobre i na złe :mrgreen:

Andrew - 25-03-2011, 18:21

radek79 napisał/a:
jak to się mówi szukałem tego jedynego na dobre i na złe :mrgreen:
Radek konkrety :roll:
zbycho77 - 25-03-2011, 18:33

andrew84 napisał/a:
Radek konkrety :roll:

tak sobie czytam OT i też się zastanawiam ile :)

Andrew - 25-03-2011, 18:34

zbycho77 gdzie byłeś jak Cię nie było :wink:
Jaro1974 - 25-03-2011, 18:39

No właśnie? 8)
zbycho77 - 25-03-2011, 18:46

Hej, mam teraz trochę podwójną pracę (prawie jak dwa etaty :) ) no więc albo nie mam czasu na regularne wizyty na forum, nieraz jak się wbiję to musiałbym czytać po naście stron OT :) . A nieraz jak wracam z pracy to jestem tak padnięty że nie chce mi się kompa włączać, bo w pracy komp, w domu komp. Ale generalnie tak czasem sobie poczytam co u was słychać :)
Pochwalę się, że rozwiązałem swój problem z elektryką - pół roku poszukiwań i niestety wywalania kasy w nie potrzebne wymiany (cewki, świece, przewody itp.). Ale Cari śmiga i chce mi się znowu nią jeździć :)

radek79 - 25-03-2011, 18:47

zbycho77 napisał/a:
andrew84 napisał/a:
Radek konkrety :roll:

tak sobie czytam OT i też się zastanawiam ile :)

kilkanaście było ale najważniejsze że nie chce innego po prostu wy czułem popyt możliwości miałem i tak to się toczyło

matunio20 - 25-03-2011, 18:53

Witam,

Odnośnie hyundaia coupe, oto post jednego forumowicza, dla mnie ciekawy...

"jak by trafił na czesci to pisze sie na silniczek z kolektorem ssącym i wtryskami;d"



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group