Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 25-03-2011, 17:57
Radek felgi fajnie wyglądają
Powiedz ile Ty miałeś już galantów, bo przeglądałem właśnie Twoje konto na fotosiku i jest tam trochę zdjęć
Właśnie wypraliśmy fotele do colta
Jaro1974 - 25-03-2011, 18:00
Andrzej czym prałeś?
Andrew - 25-03-2011, 18:02
| Jaro1974 napisał/a: | | Andrzej czym prałeś? | Dywanlux w sprayu o zapachu kwiatów
Zobaczymy jak wyschnie. Jak będzie ok, to wypierzemy jeszcze fotele w galu
Jaro1974 - 25-03-2011, 18:05
O to teraz colcik będzie kwiatowy
bastek - 25-03-2011, 18:06
| MaRIo_ napisał/a: | | Ogólnie jakoś w ostatnich latach dużo więcej carism widzi się na ulicach. |
dużo to się widzi lancerów, asx-ów, outlanderów nowych w pracy są 3 lancery, 1 asx 1 outlander i i w pobliżu jeszcze jeden lnace i asx parkuje.
za to skoda okatawia-to jest rarytas | andrew84 napisał/a: | | Dywanlux w sprayu o zapachu kwiatów |
mam pobrudzone plasteliną (eh, te dzieciaki - nawet nie wiem kiedy) - spierze to coś? daj znać jak już wyschnie, jak to wygląda
Andrew - 25-03-2011, 18:09
| Jaro1974 napisał/a: | O to teraz colcik będzie kwiatowy | Jasne, będzie cudownie pachniało
Spoko, dam znać. Kosztuje tylko 10 złotych, ale wydaję mi się, że będzie ok...
Jaro1974 - 25-03-2011, 18:13
| bastek1 napisał/a: | dużo to się widzi lancerów, asx-ów, outlanderów nowych w pracy są 3 lancery, 1 asx 1 outlander i i w pobliżu jeszcze jeden lnace i asx parkuje.
za to skoda okatawia-to jest rarytas |
bastek1, to fakt ale pojechać na zachodnie landy naszego pięknego kraju i niestety jest zupełnie odwrotnie - audi, vw, skoda. W Dęblinie jeździ 1 asx, lancera powiem szczerze nie widziałem, parę coltów, parę galantów a carismy są w natarciu
radek79 - 25-03-2011, 18:14
| andrew84 napisał/a: | Powiedz ile Ty miałeś już galantów, bo przeglądałem właśnie Twoje konto na fotosiku i jest tam trochę zdjęć |
jak to się mówi szukałem tego jedynego na dobre i na złe
Andrew - 25-03-2011, 18:21
| radek79 napisał/a: | jak to się mówi szukałem tego jedynego na dobre i na złe | Radek konkrety
zbycho77 - 25-03-2011, 18:33
| andrew84 napisał/a: | Radek konkrety |
tak sobie czytam OT i też się zastanawiam ile
Andrew - 25-03-2011, 18:34
zbycho77 gdzie byłeś jak Cię nie było
Jaro1974 - 25-03-2011, 18:39
No właśnie?
zbycho77 - 25-03-2011, 18:46
Hej, mam teraz trochę podwójną pracę (prawie jak dwa etaty ) no więc albo nie mam czasu na regularne wizyty na forum, nieraz jak się wbiję to musiałbym czytać po naście stron OT . A nieraz jak wracam z pracy to jestem tak padnięty że nie chce mi się kompa włączać, bo w pracy komp, w domu komp. Ale generalnie tak czasem sobie poczytam co u was słychać
Pochwalę się, że rozwiązałem swój problem z elektryką - pół roku poszukiwań i niestety wywalania kasy w nie potrzebne wymiany (cewki, świece, przewody itp.). Ale Cari śmiga i chce mi się znowu nią jeździć
radek79 - 25-03-2011, 18:47
| zbycho77 napisał/a: | | andrew84 napisał/a: | Radek konkrety |
tak sobie czytam OT i też się zastanawiam ile |
kilkanaście było ale najważniejsze że nie chce innego po prostu wy czułem popyt możliwości miałem i tak to się toczyło
matunio20 - 25-03-2011, 18:53
Witam,
Odnośnie hyundaia coupe, oto post jednego forumowicza, dla mnie ciekawy...
"jak by trafił na czesci to pisze sie na silniczek z kolektorem ssącym i wtryskami;d"
|
|
|