To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 25-03-2011, 18:57

Jaro1974 jak chcesz Legnum, to Roch27 chciał sprzedać swojego :wink:
Seichan - 25-03-2011, 19:01

To legnum, do którego link wrzucił Jarek, należy do Rocha ;)
radek79 - 25-03-2011, 19:01

za to największym moim marzeniem jest Nissan Skyline GT R34

Jaro1974 - 25-03-2011, 19:03

Pewnie że bym chciał ale mam małą dziurę budżetową 8)
matunio20 - 25-03-2011, 19:08

Jaro1974 napisał/a:
to fakt ale pojechać na zachodnie landy naszego pięknego kraju i niestety jest zupełnie odwrotnie - audi, vw, skoda. W Dęblinie jeździ 1 asx, lancera powiem szczerze nie widziałem, parę coltów, parę galantów a carismy są w natarciu :mrgreen:


a w ZMC jeździ jedna carisma z lotką ponad dach, wydechem przewierconym :D i naklejkami "flaga F1" na boku :D , tak zwiśniaczona :D A jeżdżą też ładne, seryjne, colty i carismy - najpopularniejsze mitsu :)

Jaro1974 - 25-03-2011, 19:13

matunio20, u moich rodziców też jedną taką widziałem i jak bym mógł to bym tego co to zrobił z tym autem rozstrzelał. Z pod tylnego zderzaka dwa "wiadra" wystają, spojler nie wiadomo z czego normalnie wieś śpiewa-wieś tańczy :evil:

[ Dodano: 25-03-2011, 19:43 ]
Kiedy ta wiosna przyjdzie. Zmno i zimno a ja już hiciory na lato zaczynam zbierać - oto jeden z nich:
http://www.youtube.com/wa...feature=related

radek79 - 25-03-2011, 19:55

no we wtorek ma przyjść
Jaro1974 - 25-03-2011, 19:56

Ciekawe :mrgreen:
radek79 - 25-03-2011, 20:05

zresztą zobaczymy co tomek powie
Jaro1974 - 25-03-2011, 20:07

A właśnie - gdzie Tomek :?:
tomasek - 25-03-2011, 20:10

A tutaj jest :P
Seichan - 25-03-2011, 20:12

Znalazł się ;)
Jaro1974 - 25-03-2011, 20:12

A kuku :mrgreen:
Andrew - 25-03-2011, 20:14

Seichan napisał/a:
To legnum, do którego link wrzucił Jarek, należy do Rocha ;)
[-X
Jaro1974 - 25-03-2011, 20:16

Oho Andrzej się dopatrzył :biggrin:

[ Dodano: 25-03-2011, 20:19 ]
No to macie jeszcze jeden kawałek:
http://www.youtube.com/wa...feature=related



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group