Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 25-03-2011, 18:57
Jaro1974 jak chcesz Legnum, to Roch27 chciał sprzedać swojego
Seichan - 25-03-2011, 19:01
To legnum, do którego link wrzucił Jarek, należy do Rocha
radek79 - 25-03-2011, 19:01
za to największym moim marzeniem jest Nissan Skyline GT R34
Jaro1974 - 25-03-2011, 19:03
Pewnie że bym chciał ale mam małą dziurę budżetową
matunio20 - 25-03-2011, 19:08
| Jaro1974 napisał/a: | to fakt ale pojechać na zachodnie landy naszego pięknego kraju i niestety jest zupełnie odwrotnie - audi, vw, skoda. W Dęblinie jeździ 1 asx, lancera powiem szczerze nie widziałem, parę coltów, parę galantów a carismy są w natarciu |
a w ZMC jeździ jedna carisma z lotką ponad dach, wydechem przewierconym i naklejkami "flaga F1" na boku , tak zwiśniaczona A jeżdżą też ładne, seryjne, colty i carismy - najpopularniejsze mitsu
Jaro1974 - 25-03-2011, 19:13
matunio20, u moich rodziców też jedną taką widziałem i jak bym mógł to bym tego co to zrobił z tym autem rozstrzelał. Z pod tylnego zderzaka dwa "wiadra" wystają, spojler nie wiadomo z czego normalnie wieś śpiewa-wieś tańczy
[ Dodano: 25-03-2011, 19:43 ]
Kiedy ta wiosna przyjdzie. Zmno i zimno a ja już hiciory na lato zaczynam zbierać - oto jeden z nich:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
radek79 - 25-03-2011, 19:55
no we wtorek ma przyjść
Jaro1974 - 25-03-2011, 19:56
Ciekawe
radek79 - 25-03-2011, 20:05
zresztą zobaczymy co tomek powie
Jaro1974 - 25-03-2011, 20:07
A właśnie - gdzie Tomek
tomasek - 25-03-2011, 20:10
A tutaj jest
Seichan - 25-03-2011, 20:12
Znalazł się
Jaro1974 - 25-03-2011, 20:12
A kuku
Andrew - 25-03-2011, 20:14
| Seichan napisał/a: | To legnum, do którego link wrzucił Jarek, należy do Rocha |
Jaro1974 - 25-03-2011, 20:16
Oho Andrzej się dopatrzył
[ Dodano: 25-03-2011, 20:19 ]
No to macie jeszcze jeden kawałek:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
|
|
|