Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 25-03-2011, 20:19
| Jaro1974 napisał/a: | Oho Andrzej się dopatrzył | Heh, bo już wpadłem z tym legnum i wiem, że to nie Rocha
radek79 - 25-03-2011, 20:21
Rocha to stał na mobile.de
Seichan - 25-03-2011, 20:22
Mea culpa zatem
Jaro1974 - 25-03-2011, 20:22
no i sprawa się wyjaśniła W nagrodę jeszcze jeden kawałek :
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Seichan - 25-03-2011, 20:23
| Jaro1974 napisał/a: | | jeden kawałek |
To zobacz ten "kawałek"
Jaro1974 - 25-03-2011, 20:24
Który???
Andrew - 25-03-2011, 20:24
Jutro zakładam chyba letnie w galancie
Jaro1974 - 25-03-2011, 20:25
Ja już od dwóch tygodni jeżdżę
Andrew - 25-03-2011, 20:25
| Cytat: | To zobacz ten "kawałek" |
| Jaro1974 napisał/a: | Który??? |
[ Dodano: 25-03-2011, 20:26 ]
| Jaro1974 napisał/a: | Ja już od dwóch tygodni jeżdżę | W colcie też już założyłem
Seichan - 25-03-2011, 20:28
http://forum.mitsumaniaki...p=848137#848137
Ja już w rekinie na letnich śmigam
Jaro1974 - 25-03-2011, 20:29
A do meganki czekam na śruby do alu i też przekładka.
Andrew - 25-03-2011, 20:30
To może jakiś fotki by wypadało
Wypowiedziałem się w temacie Sławka
[ Dodano: 25-03-2011, 20:31 ]
| Cytat: | | A do meganki czekam na śruby do alu i też przekładka. | Ja mam na zwykłych
radek79 - 25-03-2011, 20:31
no i ja się na poniedziałek umówiłem w warsztacie gdzie koła na aucie wywarzają
matunio20 - 25-03-2011, 20:33
a lanter ma "wielosezonowe", bo z przody zima z tyłu lato
[ Dodano: 25-03-2011, 20:34 ]
gościowi z hfp zabrali dowód, ma zakaz prowadzenia do 18 roku życia i 300 zł dostał...
Jechał lantrą ba prawku B1
Jaro1974 - 25-03-2011, 20:37
| andrew84 napisał/a: | Ja mam na zwykłych | Moje są za krótkie
|
|
|