To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 25-03-2011, 20:39

matunio20 napisał/a:
gościowi z hfp zabrali dowód, ma zakaz prowadzenia do 18 roku życia i 300 zł dostał...
Jechał lantrą ba prawku B1
No to hardkor :D
Miałem lepszy, ale się nie będę chwalił :D

[ Dodano: 25-03-2011, 20:40 ]
Jaro1974 napisał/a:
Moje są za krótkie :(
To zmienia postać rzeczy :wink:
Seichan - 25-03-2011, 21:06

matunio20 napisał/a:
gościowi z hfp zabrali dowód, ma zakaz prowadzenia do 18 roku życia i 300 zł dostał...
Jechał lantrą ba prawku B1


Debilizm. Ja bym dała zakaz do 24 roku życia. Bo na ile ma zakaz? Max 2 lata, więc żadna dotkliwość. 300 zł? Dać 10 x tyle, może wtedy poczuje, jak będzie musiał odpracować.
Skoro go zatrzymali, to pewnie nie do rutynowej kontroli, tylko za przekroczenie prędkości.
Ech...

Jaro1974 - 25-03-2011, 21:19

A ja mam czasami taką ochotę żeby pojeździć takim radiowozem nieoznakowanym - ale bym mandatów nakosił bo tak mnie co niektórzy "uczestnicy ruchu" denerwują że ho ho :mrgreen:
Andrew - 25-03-2011, 21:25

Jarek Uwaga Pirat 2 :D
Jaro1974 - 25-03-2011, 21:27

No mówię ci jak mnie czasami nosi jak widzę zawodników to sobie tego nie wyobrażasz :twisted:
radek79 - 25-03-2011, 21:31

Jaro1974 napisał/a:
No mówię ci jak mnie czasami nosi jak widzę zawodników to sobie tego nie wyobrażasz :twisted:

to ci powiem jak inni podpuszczają jak widzą czarnego gala na drodze

Jaro1974 - 25-03-2011, 21:36

Nie wątpię :mrgreen: A wystarczyło by mieć zamocowane gdzieś w zderzaku niebieskie stroboskopy i porcięta pełne :twisted: Ale niestety nie można mieć takiego czegoś legalnie :(
Andrew - 25-03-2011, 21:40

Hehe Panowie, wyobraźnię mają bujną co niektórzy :D Ale niestety policja łapie tych co najmniej zawinili :?
Jaro1974 - 25-03-2011, 21:52

No cóż zrobić :lol:
Andrew - 25-03-2011, 21:57

Nic ja schodzę :)
Trzymajcie się :wave:

radek79 - 25-03-2011, 21:57

Jaro1974 napisał/a:
No cóż zrobić :lol:

wypić perełkę

Seichan - 25-03-2011, 21:59

Wypita :P
Jaro1974 - 25-03-2011, 21:59

radek79 napisał/a:
wypić perełkę
Ot słuszne i naukowe podejście do zagadnienia :mrgreen:

[ Dodano: 25-03-2011, 22:00 ]
Dlaczego blondynki mają posiniaczony pępek?
- Bo blondyni są jeszcze głupsi!

_Slawek_ - 25-03-2011, 22:01

radek79 napisał/a:
Jaro1974 napisał/a:
No cóż zrobić :lol:

wypić perełkę
Zrobione :)
Jaro1974 - 25-03-2011, 22:04

No to coś na gimnastykę mięśni twarzy:
75-latek przyszedł do lekarza na badanie nasienia.
Lekarz dał mu słoiczek i powiedział:
- Proszę wziąć ten słoiczek do domu i przynieść na jutro dawkę spermy.
Następnego dnia dziadek przychodzi i stawia słoiczek czysty i pusty tak , jak poprzedniego dnia.
- Doktorze, to było tak:
Najpierw próbowałem prawą ręką, i nic.
No to spróbowałem lewą ręką, i też nic.
Więc poprosiłem o pomoc żonę. I ona próbowała prawą ręką, potem lewą ręką, i ciągle nic. Próbowała nawet ustami najpierw ze sztuczną szczęką, potem bez sztucznej szczęki, ale wciąż nic.
Zawołaliśmy nawet panią Helenę, naszą sąsiadkę.
I ona też próbowała - najpierw obiema rękami, potem pod pachą, nawet próbowała go ściskać kolanami. No i nic!
- Zawołaliście państwo sąsiadkę?! - pyta zszokowany lekarz.
- Tak. Ale niezależnie, jak bardzo się staraliśmy, nie udało nam się otworzyć tego cholernego słoika.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group