Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 25-03-2011, 20:39
| matunio20 napisał/a: | gościowi z hfp zabrali dowód, ma zakaz prowadzenia do 18 roku życia i 300 zł dostał...
Jechał lantrą ba prawku B1 | No to hardkor
Miałem lepszy, ale się nie będę chwalił
[ Dodano: 25-03-2011, 20:40 ]
| Jaro1974 napisał/a: | Moje są za krótkie | To zmienia postać rzeczy
Seichan - 25-03-2011, 21:06
| matunio20 napisał/a: | gościowi z hfp zabrali dowód, ma zakaz prowadzenia do 18 roku życia i 300 zł dostał...
Jechał lantrą ba prawku B1 |
Debilizm. Ja bym dała zakaz do 24 roku życia. Bo na ile ma zakaz? Max 2 lata, więc żadna dotkliwość. 300 zł? Dać 10 x tyle, może wtedy poczuje, jak będzie musiał odpracować.
Skoro go zatrzymali, to pewnie nie do rutynowej kontroli, tylko za przekroczenie prędkości.
Ech...
Jaro1974 - 25-03-2011, 21:19
A ja mam czasami taką ochotę żeby pojeździć takim radiowozem nieoznakowanym - ale bym mandatów nakosił bo tak mnie co niektórzy "uczestnicy ruchu" denerwują że ho ho
Andrew - 25-03-2011, 21:25
Jarek Uwaga Pirat 2
Jaro1974 - 25-03-2011, 21:27
No mówię ci jak mnie czasami nosi jak widzę zawodników to sobie tego nie wyobrażasz
radek79 - 25-03-2011, 21:31
| Jaro1974 napisał/a: | No mówię ci jak mnie czasami nosi jak widzę zawodników to sobie tego nie wyobrażasz |
to ci powiem jak inni podpuszczają jak widzą czarnego gala na drodze
Jaro1974 - 25-03-2011, 21:36
Nie wątpię A wystarczyło by mieć zamocowane gdzieś w zderzaku niebieskie stroboskopy i porcięta pełne Ale niestety nie można mieć takiego czegoś legalnie
Andrew - 25-03-2011, 21:40
Hehe Panowie, wyobraźnię mają bujną co niektórzy Ale niestety policja łapie tych co najmniej zawinili
Jaro1974 - 25-03-2011, 21:52
No cóż zrobić
Andrew - 25-03-2011, 21:57
Nic ja schodzę
Trzymajcie się
radek79 - 25-03-2011, 21:57
| Jaro1974 napisał/a: | No cóż zrobić |
wypić perełkę
Seichan - 25-03-2011, 21:59
Wypita
Jaro1974 - 25-03-2011, 21:59
| radek79 napisał/a: | | wypić perełkę | Ot słuszne i naukowe podejście do zagadnienia
[ Dodano: 25-03-2011, 22:00 ]
Dlaczego blondynki mają posiniaczony pępek?
- Bo blondyni są jeszcze głupsi!
_Slawek_ - 25-03-2011, 22:01
| radek79 napisał/a: | | Jaro1974 napisał/a: | No cóż zrobić |
wypić perełkę | Zrobione
Jaro1974 - 25-03-2011, 22:04
No to coś na gimnastykę mięśni twarzy:
75-latek przyszedł do lekarza na badanie nasienia.
Lekarz dał mu słoiczek i powiedział:
- Proszę wziąć ten słoiczek do domu i przynieść na jutro dawkę spermy.
Następnego dnia dziadek przychodzi i stawia słoiczek czysty i pusty tak , jak poprzedniego dnia.
- Doktorze, to było tak:
Najpierw próbowałem prawą ręką, i nic.
No to spróbowałem lewą ręką, i też nic.
Więc poprosiłem o pomoc żonę. I ona próbowała prawą ręką, potem lewą ręką, i ciągle nic. Próbowała nawet ustami najpierw ze sztuczną szczęką, potem bez sztucznej szczęki, ale wciąż nic.
Zawołaliśmy nawet panią Helenę, naszą sąsiadkę.
I ona też próbowała - najpierw obiema rękami, potem pod pachą, nawet próbowała go ściskać kolanami. No i nic!
- Zawołaliście państwo sąsiadkę?! - pyta zszokowany lekarz.
- Tak. Ale niezależnie, jak bardzo się staraliśmy, nie udało nam się otworzyć tego cholernego słoika.
|
|
|