To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 25-03-2011, 22:05

i ja już spadam rano trzeba do pracy wstać
Andrew - 25-03-2011, 22:07

A obczajcie to: http://www.bezwypadkowy.n...hi-outlander-24 :shock:
radek79 - 25-03-2011, 22:10

andrew84 napisał/a:
A obczajcie to: http://www.bezwypadkowy.n...hi-outlander-24 :shock:

link nie działa

Jaro1974 - 25-03-2011, 22:14

mnie zadziałał - swoją drogą koleżka sprzedający tego outka chyba się nie spodziewał że go rozszyfrują. Na takie okazje trzeba uważać.
radek79 - 25-03-2011, 22:20

mi cały czas wyskakuje błąd strony
Jaro1974 - 25-03-2011, 22:23

a ja bez problemu otworzyłem

[ Dodano: 25-03-2011, 22:25 ]
coś do śmiechu jeszcze raz:

Dwie siostry zakonne, Matematyka i Logika, przechadzają się po parku blisko zakonu. Jest późno i zaczyna się ściemniać.
SM: zauważyłaś tego mężczyznę, który nas śledzi? Kto wie,czego chce od nas...
SL: to logiczne chce nas zgwałcić.
SM: o Boże, o Boże, zbliża się do nas dogoni nas za 5min i 18sek.Co robimy?
SL: jedyne logiczne rozwiązanie to przyspieszyć kroku.
SM: o Boże, o Boże, to nic nie dało.
SL: Oczywiście, logicznie rzecz biorąc on także przyspieszył.
SM: o Boże, o Boże, dystans się zmniejszył, dogoni nas za 1mini 44sek.
SL: jedyne logiczne rozwiązanie, to się rozdzielić: ty idź na prawo ja na lewo. Logicznie rzecz biorąc,nie może iść za obiema.
Mężczyzna decyduje się iść za siostrą Logika. Siostra Matematyka dociera do zakonu cała i zdrowa, ale,bardzo zaniepokojona o drugą, która wraca kilka minut później.
SM: Siostro Logiko, o Boże dzięki, o Boże Opowiadaj, opowiadaj!
SL: logicznie rzecz biorąc mężczyzna mógł iść tylko za jedną z nas i wybrał mnie.
SM: (trochę wkurzona) tak, tak wiem, a potem?
SL: zgodnie z zasadami logiki, ja biegłam coraz szybciej i tak samo robił on!
SM: tak, tak, a potem?
SL: zgodnie z logiką, dogonił mnie.
SM: o Boże, o Boże i co zrobiłaś?
SL: jedyną logiczną w tej sytuacji rzecz: podciągnęłam habit do góry!
SM: o Boże, o mój Boże! a on?
SL: zgodnie z zasadami logiki: opuścił spodnie!
SM: o Jezus Maria! I co się stało?
SL: logiczne Siostra z podkasanym habitem biegnie szybciej niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami!


[ Dodano: 25-03-2011, 22:50 ]
Dobranoc :wink:

Seichan - 26-03-2011, 06:21

Dzień dobry :)
radek79 - 26-03-2011, 06:37

również powitać ,u mnie za oknem śnieg prószy
Seichan - 26-03-2011, 06:48

U mnie -2. I też śnieg drobny pada
bastek - 26-03-2011, 07:16

bry
z tymi siostrami super:)
jak wstałem pruszyło, jak skończyłem , teraz sypie / pada zamarznięty deszcz.

[ Dodano: 26-03-2011, 07:17 ]
aha, szpital krasnystaw, weekend dyżurny

[ Dodano: 26-03-2011, 07:51 ]
edit. teraz sypie jak w zimie... białe trawniki, samochody...będzie ślisko...

Seichan - 26-03-2011, 08:02

W Lublinie to samo :?
_Slawek_ - 26-03-2011, 08:02

Dobry :)
Poniżej przykład jak ciężko się z forum rozstać :finga:

Wysłany: Wczoraj 21:57
andrew84 napisał/a:
Nic ja schodzę :)
Trzymajcie się :wave:

Wysłany: Wczoraj 22:07
andrew84 napisał/a:
A obczajcie to: http://www.bezwypadkowy.n...hi-outlander-24 :shock:


Wysłany: Wczoraj 22:05
radek79 napisał/a:
i ja już spadam rano trzeba do pracy wstać

Wysłany: Wczoraj 22:20
radek79 napisał/a:
mi cały czas wyskakuje błąd strony


I nie piszcie, że to nie jest nałóg :P :mrgreen:
Jesteśmy zgubieni :computer: :confused2: :coffee:

plecho1 - 26-03-2011, 08:06

Witam.
Pewnie że nałóg ale chyba nie jest z nami jeszcze tak najgorzej bo mamy tego świadomość :)

Soner - 26-03-2011, 08:16

Bry z rana. Ja się pokusiłem i zrobiłem takie zestawienie rankingu spotów i pod wieloma względami najlepiej się prezentujemy:

Region i ilość osób na spotach| Łączna ilość osób | Ilość spotów

Śląskie Zabrze – 3+34 | 37 | 2
Śląskie Katowice – 4 | 4 | 1
Śląskie Tychy – 2 | 2 | 1
Śląskie Bielsko Biała – 3 | 3 | 1

Śląskie Ogólnie – 3+34+4+2+3 | 46 | 5
Lubelskie – 12+5+15+7+20+15+14+9+13 | 100 | 9
Dolnośląskie Wrocław – 15+12+15 | 42 | 3
Mazowieckie – 10+14 | 24 | 2
Pomorski Gdynia – 18+16 | 34 | 2
Podkarpacki – 9+2+17+4 | 32 |4
Opolskie – 3+5+3+3+6 | 20 | 5
Warmińsko-Mazurskie – 2 | 2 | 2

Może trzeba wnioskować o puchar dla regionu, gdzie najwięcej sumarycznie osób przyjechało na spoty, jakąś średnią ze spotów albo ilość spotów :D

bastek - 26-03-2011, 08:33

Soner napisał/a:
Może trzeba wnioskować o puchar dla regionu, gdzie najwięcej sumarycznie osób przyjechało na spoty

staystyka piekną nauką jest. :) :)

na studiach, przy pisaniu prac naukowo-naukawych, poszedłem do kolegi co na matematyce studiował na umcs-ie i pytam - mam dane, jaką metodę obliczeń stystycznych wybrać - jedni brali tą, inni taką. raz mi wychodzi, raz nie
a Arek na to
weź tą, któa udowodni twoją tezę i założenia :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group