To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Soner - 26-03-2011, 08:35

bastek1 napisał/a:
weź tą, któa udowodni twoją tezę i założenia :)

o to chodzi :mrgreen:

bastek - 26-03-2011, 08:41

i puchar nam się należy. i mod niech się postara. o.
a Renatka załatwi perełkę do tego puchara :) o.

Jaro1974 - 26-03-2011, 08:41

Powitać MM. Jaka piękna zima tej wiosny :mrgreen:
_Slawek_ - 26-03-2011, 08:45

Bo u nas na spotach regularnie pojawia się około 10-15 osób... a w niektórych regionach prawie nikt nie przyjeżdża, zrobi się raz na rok wielkie ruszenie i my już wtedy nie mamy szans na puchar.
Trochę to nie sprawiedliwe... to tak jakby w np. w lidze piłki puchar dostawała drużyna, która w jednym meczu zdobyła największą liczbę bramek :roll:
Najlepiej było by zliczać ilość osób na spotach miesięcznych i sumować wynik z całego sezonu...
Właściwie to oba rozwiązania są dobre i powinny być 2 puchary :D

Jaro1974 - 26-03-2011, 08:50

Popieram :lol:
_Slawek_ - 26-03-2011, 08:55

Wierzę, że nasi lokalni moderatorzy (zwłaszcza ten co jest na cały etat) zadbają o to abyśmy nie zostali poszkodowani, jeśli by się okazało że w lubelskim w tym sezonie najwięcej MM się pojawiało na spotach :D
Jaro1974 - 26-03-2011, 08:58

Zawsze możemy coś zbojkotować i ...... przyjechać większą grupą :twisted:
patriotazz - 26-03-2011, 09:48

Powitać, Łęczna zabielona i wciąż sypie miejmy nadzieje że nie będziemy mieli teraz takiego schematu:zima, lato, jesien, zima. :P
Powiem Wam że praca w rozlewni napojów nie jest przyjemna a i jedyne co teraz będe pił to herbata jak zobaczyłem jak sie robi;p

bastek - 26-03-2011, 09:49

łojnie wiem, chyba nie wyjdzie - na spotach na lubelskim OT te same twarze...
Mario - 26-03-2011, 10:04

Witam :) Coś za biało dzisiaj
Seichan - 26-03-2011, 10:19

I cały czas pada :doubt:

A co do spotów i pucharu - nie ma sprawiedliwości... A lubelskie naprawdę się stara. Mógłby nas ktoś w końcu docenić :roll:

A większa grupa? Miło by było, ale większości się nie chce. I jak ich przekonać?

bastek - 26-03-2011, 10:23

Seichan napisał/a:
I jak ich przekonać

przywieź tą słynna perełke, a ja fornetti :mrgreen:

Mario - 26-03-2011, 10:23

A spoty to tak jak tu ?
http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=50399 :wink:

Seichan - 26-03-2011, 10:26

Bastek - nie ma sprawy :mrgreen:

Mariusz - dokładnie ;) To rozpiska na bieżący rok ;)

Mario - 26-03-2011, 10:31

Seichan napisał/a:
Mariusz - dokładnie ;) To rozpiska na bieżący rok

Ok, dziękuję bardzo ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group