Lubelskie - Lubelskie OT
Soner - 26-03-2011, 08:35
| bastek1 napisał/a: | weź tą, któa udowodni twoją tezę i założenia |
o to chodzi
bastek - 26-03-2011, 08:41
i puchar nam się należy. i mod niech się postara. o.
a Renatka załatwi perełkę do tego puchara o.
Jaro1974 - 26-03-2011, 08:41
Powitać MM. Jaka piękna zima tej wiosny
_Slawek_ - 26-03-2011, 08:45
Bo u nas na spotach regularnie pojawia się około 10-15 osób... a w niektórych regionach prawie nikt nie przyjeżdża, zrobi się raz na rok wielkie ruszenie i my już wtedy nie mamy szans na puchar.
Trochę to nie sprawiedliwe... to tak jakby w np. w lidze piłki puchar dostawała drużyna, która w jednym meczu zdobyła największą liczbę bramek
Najlepiej było by zliczać ilość osób na spotach miesięcznych i sumować wynik z całego sezonu...
Właściwie to oba rozwiązania są dobre i powinny być 2 puchary
Jaro1974 - 26-03-2011, 08:50
Popieram
_Slawek_ - 26-03-2011, 08:55
Wierzę, że nasi lokalni moderatorzy (zwłaszcza ten co jest na cały etat) zadbają o to abyśmy nie zostali poszkodowani, jeśli by się okazało że w lubelskim w tym sezonie najwięcej MM się pojawiało na spotach
Jaro1974 - 26-03-2011, 08:58
Zawsze możemy coś zbojkotować i ...... przyjechać większą grupą
patriotazz - 26-03-2011, 09:48
Powitać, Łęczna zabielona i wciąż sypie miejmy nadzieje że nie będziemy mieli teraz takiego schematu:zima, lato, jesien, zima.
Powiem Wam że praca w rozlewni napojów nie jest przyjemna a i jedyne co teraz będe pił to herbata jak zobaczyłem jak sie robi;p
bastek - 26-03-2011, 09:49
łojnie wiem, chyba nie wyjdzie - na spotach na lubelskim OT te same twarze...
Mario - 26-03-2011, 10:04
Witam Coś za biało dzisiaj
Seichan - 26-03-2011, 10:19
I cały czas pada
A co do spotów i pucharu - nie ma sprawiedliwości... A lubelskie naprawdę się stara. Mógłby nas ktoś w końcu docenić
A większa grupa? Miło by było, ale większości się nie chce. I jak ich przekonać?
bastek - 26-03-2011, 10:23
| Seichan napisał/a: | | I jak ich przekonać |
przywieź tą słynna perełke, a ja fornetti
Mario - 26-03-2011, 10:23
A spoty to tak jak tu ?
http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=50399
Seichan - 26-03-2011, 10:26
Bastek - nie ma sprawy
Mariusz - dokładnie To rozpiska na bieżący rok
Mario - 26-03-2011, 10:31
| Seichan napisał/a: | Mariusz - dokładnie To rozpiska na bieżący rok |
Ok, dziękuję bardzo
|
|
|