To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 26-03-2011, 10:56

Znając terminy, mam nadzieję, że pojawisz się w kwietniu na spocie :mrgreen:
plecho1 - 26-03-2011, 11:00

Ja na 17 miałem zaplanowany wyjazd i myślałem że nie będę mógł przyjechać na spot ale plany troszkę się zmieniły i powinienem być.
Mario - 26-03-2011, 11:07

Seichan napisał/a:
Znając terminy, mam nadzieję, że pojawisz się w kwietniu na spocie :mrgreen:

Jeśli akceptujecie coś innego niż mitsubishi, np. civica :D
to czemu nie

Seichan - 26-03-2011, 11:11

plecho1 napisał/a:
powinienem być.


Super :mrgreen:

MaRIo_ napisał/a:
Jeśli akceptujecie coś innego niż mitsubishi, np. civica :D
to czemu nie


Jasne, że akceptujemy :) Więc przyjeżdżaj :mrgreen:

bastek - 26-03-2011, 11:12

zdjae mi sie, że chcemy mitsumaniaków, a nie mitsubishi...
na I spocie, na którym byłem, był ktos golfem.... ale stanął na uboczu :)

Jaro1974 - 26-03-2011, 11:14

Ale civic to japan więc raczej na ubocze go nie skierujemy :mrgreen:
Mario - 26-03-2011, 11:16

Jak tak to myślę, że nie będzie problemu z moim pojawieniem się :wink:
Seichan - 26-03-2011, 11:18

MaRIo_ napisał/a:
Jak tak to myślę, że nie będzie problemu z moim pojawieniem się :wink:


:thumbright:

Trzymam za słowo :mrgreen:

[ Dodano: 26-03-2011, 12:29 ]
Z innej beczki :mrgreen:

- Więc mówi pan, doktorze, że to grypa?
- Tak.
- ŚWIŃSKA??
- Zapewne. Tylko świnia wzywa karetkę o 4 rano przy temperaturze ciała 37.2 stopnia...

Jaro1974 - 26-03-2011, 12:46

:D
Mam pytanie: w Lublinie jest sklep gdzie można by kupić światła do jazdy dziennej w technologii LED?

plecho1 - 26-03-2011, 12:51

Takie zwykłe prostokątne na żarówki widziałem pod zamkiem, może gość ma też i diodowe.
Jaro1974 - 26-03-2011, 12:52

Zwykłe raczej nie wchodzą w grę. Nie mam ich po prostu gdzie wkomponować. Led załatwiło by sprawę.
matunio20 - 26-03-2011, 13:02

witam. u mnie biało... brrrrryyy i -2 stopie, a mieliśmy sprzątać na podwórku dzisiaj...
Seichan - 26-03-2011, 13:08

Nie musisz sprzątać ;) Śnieg wszystko przykrył :mrgreen:
matunio20 - 26-03-2011, 13:18

Ale niedługo odkryje się znowu :D
Seichan - 26-03-2011, 13:23

Oj tam, oj tam :P Póki co nie widać ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group