Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 26-03-2011, 10:56
Znając terminy, mam nadzieję, że pojawisz się w kwietniu na spocie
plecho1 - 26-03-2011, 11:00
Ja na 17 miałem zaplanowany wyjazd i myślałem że nie będę mógł przyjechać na spot ale plany troszkę się zmieniły i powinienem być.
Mario - 26-03-2011, 11:07
| Seichan napisał/a: | Znając terminy, mam nadzieję, że pojawisz się w kwietniu na spocie |
Jeśli akceptujecie coś innego niż mitsubishi, np. civica
to czemu nie
Seichan - 26-03-2011, 11:11
| plecho1 napisał/a: | | powinienem być. |
Super
| MaRIo_ napisał/a: | Jeśli akceptujecie coś innego niż mitsubishi, np. civica
to czemu nie |
Jasne, że akceptujemy Więc przyjeżdżaj
bastek - 26-03-2011, 11:12
zdjae mi sie, że chcemy mitsumaniaków, a nie mitsubishi...
na I spocie, na którym byłem, był ktos golfem.... ale stanął na uboczu
Jaro1974 - 26-03-2011, 11:14
Ale civic to japan więc raczej na ubocze go nie skierujemy
Mario - 26-03-2011, 11:16
Jak tak to myślę, że nie będzie problemu z moim pojawieniem się
Seichan - 26-03-2011, 11:18
| MaRIo_ napisał/a: | Jak tak to myślę, że nie będzie problemu z moim pojawieniem się |
Trzymam za słowo
[ Dodano: 26-03-2011, 12:29 ]
Z innej beczki
- Więc mówi pan, doktorze, że to grypa?
- Tak.
- ŚWIŃSKA??
- Zapewne. Tylko świnia wzywa karetkę o 4 rano przy temperaturze ciała 37.2 stopnia...
Jaro1974 - 26-03-2011, 12:46
Mam pytanie: w Lublinie jest sklep gdzie można by kupić światła do jazdy dziennej w technologii LED?
plecho1 - 26-03-2011, 12:51
Takie zwykłe prostokątne na żarówki widziałem pod zamkiem, może gość ma też i diodowe.
Jaro1974 - 26-03-2011, 12:52
Zwykłe raczej nie wchodzą w grę. Nie mam ich po prostu gdzie wkomponować. Led załatwiło by sprawę.
matunio20 - 26-03-2011, 13:02
witam. u mnie biało... brrrrryyy i -2 stopie, a mieliśmy sprzątać na podwórku dzisiaj...
Seichan - 26-03-2011, 13:08
Nie musisz sprzątać Śnieg wszystko przykrył
matunio20 - 26-03-2011, 13:18
Ale niedługo odkryje się znowu
Seichan - 26-03-2011, 13:23
Oj tam, oj tam Póki co nie widać
|
|
|