To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 26-03-2011, 13:24

powitać i po pracy weekend czas zacząć
plecho1 - 26-03-2011, 13:47

Jaro1974
A nie lepiej kupić np. z Alledrogo?

Jaro1974 - 26-03-2011, 14:18

Jedne już kupiłem i mam zamontowane i oczywiście jadący z przeciwka jak nie migają to przez radio krzyczą żebym włączył sobie światła. Może faktycznie je słabo widać ale powiedzieć muszę że świecą jasno.
plecho1 - 26-03-2011, 14:33

Ja w poprzednim autku miałem światła dzienne firmy Hella ale na żarówki, takie małe halogeny 6W. Światła było bardzo dobrze widać i też migali, machali... Na początku myślałem że może nie świecą :)
Soner - 26-03-2011, 14:59

Jaro1974, u mnie w sklepie mamy takie światełka, więc przyjeżdżaj i popatrzysz sobie. Pisz co chcesz wiedzieć.
plecho1 - 26-03-2011, 15:26

A w jakiej cenie?
Soner - 26-03-2011, 15:31

plecho1 napisał/a:
A w jakiej cenie?
Lepszej (niższej) niż na alledrogo z możliwością pomacania przed zakupem :mrgreen: Ceny na PW.
plecho1 - 26-03-2011, 15:34

Spoko, ale za 150 da się kupić?
Właśnie przed dostaniem wiadomości od ciebie byłem na stronie waszego sklepu.

Jaro1974 - 26-03-2011, 16:10

Soner, chodzi mi aby mocne światło dawało a cenowo do 200 pln jestem w stanie wydać. Moduł jest mi nie potrzebny. Daj linka do strony waszego sklepu to popatrzę co i jak.
Seichan - 26-03-2011, 17:05

A ja dopiero z zajęć wróciłam....
matunio20 - 26-03-2011, 18:46

a my w fieście syf musieliśmy docierać papierem wodnym 2500, żeby syf zlazł, ale lakier jak ładnie wygląda :)

[ Dodano: 26-03-2011, 19:18 ]
ostatni skok ADAMA MAŁYSZA to już historia...

[ Dodano: 26-03-2011, 19:19 ]
dosłownie przed chwilą skończył karierę...

Seichan - 26-03-2011, 19:21

I cała męska część PL może zgolić wąsy :wink:
matunio20 - 26-03-2011, 19:22

a wiesz że ja miałem :) mam 15 lat, rosły mi 2 tygodnie :D :D:D
Jaro1974 - 26-03-2011, 19:26

A ja się buntuję i nie golę wąsów :D
Seichan - 26-03-2011, 19:29

Golić na znak żałoby po zakończeniu kariery przez Małysza ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group