Lubelskie - Lubelskie OT
radek79 - 26-03-2011, 13:24
powitać i po pracy weekend czas zacząć
plecho1 - 26-03-2011, 13:47
Jaro1974
A nie lepiej kupić np. z Alledrogo?
Jaro1974 - 26-03-2011, 14:18
Jedne już kupiłem i mam zamontowane i oczywiście jadący z przeciwka jak nie migają to przez radio krzyczą żebym włączył sobie światła. Może faktycznie je słabo widać ale powiedzieć muszę że świecą jasno.
plecho1 - 26-03-2011, 14:33
Ja w poprzednim autku miałem światła dzienne firmy Hella ale na żarówki, takie małe halogeny 6W. Światła było bardzo dobrze widać i też migali, machali... Na początku myślałem że może nie świecą
Soner - 26-03-2011, 14:59
Jaro1974, u mnie w sklepie mamy takie światełka, więc przyjeżdżaj i popatrzysz sobie. Pisz co chcesz wiedzieć.
plecho1 - 26-03-2011, 15:26
A w jakiej cenie?
Soner - 26-03-2011, 15:31
| plecho1 napisał/a: | | A w jakiej cenie? | Lepszej (niższej) niż na alledrogo z możliwością pomacania przed zakupem Ceny na PW.
plecho1 - 26-03-2011, 15:34
Spoko, ale za 150 da się kupić?
Właśnie przed dostaniem wiadomości od ciebie byłem na stronie waszego sklepu.
Jaro1974 - 26-03-2011, 16:10
Soner, chodzi mi aby mocne światło dawało a cenowo do 200 pln jestem w stanie wydać. Moduł jest mi nie potrzebny. Daj linka do strony waszego sklepu to popatrzę co i jak.
Seichan - 26-03-2011, 17:05
A ja dopiero z zajęć wróciłam....
matunio20 - 26-03-2011, 18:46
a my w fieście syf musieliśmy docierać papierem wodnym 2500, żeby syf zlazł, ale lakier jak ładnie wygląda
[ Dodano: 26-03-2011, 19:18 ]
ostatni skok ADAMA MAŁYSZA to już historia...
[ Dodano: 26-03-2011, 19:19 ]
dosłownie przed chwilą skończył karierę...
Seichan - 26-03-2011, 19:21
I cała męska część PL może zgolić wąsy
matunio20 - 26-03-2011, 19:22
a wiesz że ja miałem mam 15 lat, rosły mi 2 tygodnie :D:D
Jaro1974 - 26-03-2011, 19:26
A ja się buntuję i nie golę wąsów
Seichan - 26-03-2011, 19:29
Golić na znak żałoby po zakończeniu kariery przez Małysza
|
|
|