Lubelskie - Lubelskie OT
matunio20 - 26-03-2011, 19:32
| Seichan napisał/a: | Golić na znak żałoby po zakończeniu kariery przez Małysza |
Jutro z samego rańca, bo dzisiaj mi się nie chce
Jaro1974 - 26-03-2011, 19:38
A to nie mój krewny więc żałoby nie mam
Seichan - 26-03-2011, 19:46
Jarku, toć to duma i chluba narodu
A poza tym powiedział głośno to, co każdy sądzi, ale nikt się nie odważył powiedzieć w przedmiocie Wawelu.
Jaro1974 - 26-03-2011, 19:50
No i za to pełen podziw dla niego a także dla jego zasług dla sportu ale wąsów nie zgolę
matunio20 - 26-03-2011, 19:58
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Jaro1974 - 26-03-2011, 20:05
Chyba mu coś nie wyszło
_Slawek_ - 26-03-2011, 20:18
| Jaro1974 napisał/a: | Chyba mu coś nie wyszło |
Taak? To zobaczcie na tych geniuszy - filmik
Jaro1974 - 26-03-2011, 20:35
ci to dopiero są asami przestworzy
Seichan - 26-03-2011, 21:14
Andrzej nas dziś chyba nie lubi.
Jaro1974 - 26-03-2011, 21:18
Może zamknął się w sobie
Andrew - 26-03-2011, 21:25
| Seichan napisał/a: | | Andrzej nas dziś chyba nie lubi. | Skąd takie stwierdzenie
| Jaro1974 napisał/a: | Może zamknął się w sobie |
Seichan - 26-03-2011, 21:28
A bo widzę, że jesteś i nawet się nie przywitasz
Jaro1974 - 26-03-2011, 21:30
O patrz jak się najeżył Ja mam ochotę się ostro zresetować tylko nie mam z kim i jest mi smutno
Andrew - 26-03-2011, 21:31
| Seichan napisał/a: | A bo widzę, że jesteś i nawet się nie przywitasz | A raz jestem, raz nie ma mnie Ale już jestem
Cześć Wam
Dziś SWAP z foteli robiłem, nawet się wyprały, ale uszkodziłem nie chcący znowu prawą szybę i nie działa
W międzyczasie byłem pod Tomaszowem Lubelskim i w Nisku. A droga tam to masakra, jakbym miał 17" to by było po felach
matunio20 - 26-03-2011, 21:32
| andrew84 napisał/a: | | W międzyczasie byłem pod Tomaszowem Lubelskim |
przez ZMC jechałeś?? i nic nie powiedziałeś??
|
|
|