To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

matunio20 - 26-03-2011, 19:32

Seichan napisał/a:
Golić na znak żałoby po zakończeniu kariery przez Małysza ;)


Jutro z samego rańca, bo dzisiaj mi się nie chce :)

Jaro1974 - 26-03-2011, 19:38

A to nie mój krewny więc żałoby nie mam :twisted:
Seichan - 26-03-2011, 19:46

Jarku, toć to duma i chluba narodu :mrgreen:

A poza tym powiedział głośno to, co każdy sądzi, ale nikt się nie odważył powiedzieć w przedmiocie Wawelu.

Jaro1974 - 26-03-2011, 19:50

No i za to pełen podziw dla niego a także dla jego zasług dla sportu ale wąsów nie zgolę :D
matunio20 - 26-03-2011, 19:58

http://www.youtube.com/wa...feature=related
Jaro1974 - 26-03-2011, 20:05

Chyba mu coś nie wyszło :mrgreen:
_Slawek_ - 26-03-2011, 20:18

Jaro1974 napisał/a:
Chyba mu coś nie wyszło :mrgreen:

Taak? ;) To zobaczcie na tych geniuszy - filmik :D

Jaro1974 - 26-03-2011, 20:35

ci to dopiero są asami przestworzy :D
Seichan - 26-03-2011, 21:14

Andrzej nas dziś chyba nie lubi.
Jaro1974 - 26-03-2011, 21:18

Może zamknął się w sobie :D
Andrew - 26-03-2011, 21:25

Seichan napisał/a:
Andrzej nas dziś chyba nie lubi.
Skąd takie stwierdzenie :?: :roll:
Jaro1974 napisał/a:
Może zamknął się w sobie :D
:evil:
Seichan - 26-03-2011, 21:28

A bo widzę, że jesteś i nawet się nie przywitasz :roll:
Jaro1974 - 26-03-2011, 21:30

O patrz jak się najeżył :D Ja mam ochotę się ostro zresetować tylko nie mam z kim i jest mi smutno :?
Andrew - 26-03-2011, 21:31

Seichan napisał/a:
A bo widzę, że jesteś i nawet się nie przywitasz :roll:
A raz jestem, raz nie ma mnie :) Ale już jestem :wink:
Cześć Wam :)
Dziś SWAP z foteli robiłem, nawet się wyprały, ale uszkodziłem nie chcący znowu prawą szybę i nie działa :evil:
W międzyczasie byłem pod Tomaszowem Lubelskim i w Nisku. A droga tam to masakra, jakbym miał 17" to by było po felach :mrgreen:

matunio20 - 26-03-2011, 21:32

andrew84 napisał/a:
W międzyczasie byłem pod Tomaszowem Lubelskim


przez ZMC jechałeś?? i nic nie powiedziałeś??



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group