To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 26-03-2011, 21:33

O to troszkę kilometrów zrobiłeś :wink:
Seichan - 26-03-2011, 21:36

I to w taką pogodę..
Andrew - 26-03-2011, 21:38

matunio20 napisał/a:
przez ZMC jechałeś?? i nic nie powiedziałeś??
Nie przez Zamość, tylko Biłgoraj :arrow: na Jarosław :arrow: i Majdan Nowy bodajże w lewo :arrow: Aleksandrów (najdłuższa wieś w Polsce) :arrow: Józefów itd.
Brat w lesie wał urwał w Reni :roll:
Jaro1974 napisał/a:
O patrz jak się najeżył :D
A jak 8)
Jaro1974 napisał/a:
Ja mam ochotę się ostro zresetować tylko nie mam z kim i jest mi smutno :?
Też mam ochotę, ale do poniedziałku zero alko :wink:
Jaro1974 - 26-03-2011, 21:42

A ile ten Aleksandrów ma długości?
andrew84 napisał/a:
Brat w lesie wał urwał w Reni :roll:
W jakiej reni i jak on to zrobił?
Andrew - 26-03-2011, 21:42

Cytat:
O to troszkę kilometrów zrobiłeś :wink:
200 :shock: Właśnie sprawdziłem :shock:

[ Dodano: 26-03-2011, 21:43 ]
Cytat:
A ile ten Aleksandrów ma długości?
Ponad 9km
Cytat:
W jakiej reni i jak on to zrobił?
Czekaj sprawdzę jak to się nazywa :D
Jaro1974 - 26-03-2011, 21:45

O to faktycznie długa ta wieś :biggrin:
Seichan - 26-03-2011, 21:45

Jaro1974 napisał/a:
andrew84 napisał/a:
Brat w lesie wał urwał w Reni :roll:
W jakiej reni i jak on to zrobił?


Sioooooooooooooooooooooooooooooo
od Reni :evil:

Jaro1974 - 26-03-2011, 21:48

Hahaha a właśnie że nie będzie sio :twisted:
Andrew - 26-03-2011, 22:07

Ta renia Manager. Coś takiego:


A jest to już wysłużony pojazd, przewiózł tyle drzewa, że głowa mała. Zawracając, ugrzązł w piasku i jak wyjeżdżał ukręciło normalnie wał :shock:
Ale ogólnie auto tyle wytrzymało, że nie wiem...

Jaro1974 - 26-03-2011, 22:16

No faktycznie swoje lata ma.
Seichan - 26-03-2011, 22:16

Dużego kalibru ta Renia :shock: Także z szacunkiem do imienniczki poproszę ;)
Mario - 26-03-2011, 22:20

Dobry wieczór :)
Andrew - 26-03-2011, 22:20

Szacun, szacun :)
Ta ze zdjęcia ma dwie osie, a brata ma trzy osie...
Dźwig i przyczepę trzyosiową...
Proste w konstrukcji, wytrzymałe, ale powoli dobiega końca...

A widzieliście moje fotele w colcie???

Seichan - 26-03-2011, 22:22

Niezłe są :mrgreen:
Ale poprzednie to miałeś z lekka brudne :P

Andrew - 26-03-2011, 22:24

Seichan napisał/a:
Ale poprzednie to miałeś z lekka brudne :P
Nie dało się tego doprać, a welur to welur :D
Miałem dziś koła zmieniać w galu na letnie, ale śnieg zaczął padać i dałem spokój...
Poza tym miałem czyste auto, a teraz dalej brudne.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group