Lubelskie - Lubelskie OT
radek79 - 22-03-2011, 21:17
| andrew84 napisał/a: | | To co twierdzisz Radek, że mam coś z rozrusznikiem? |
to mi przychodzi na myśl musisz pojechać do warsztatu gdzie naprawiają rozruszniki i alternatory i ci moment sprawdzą i będziesz jeszcze miał gwarancję na usługę
aku jak pada to przeważnie robi zwarcie na celach i pada od razu
Andrew - 22-03-2011, 21:24
Podjadę do swojego pana ładowacza i sprawdzimy
_Slawek_ - 22-03-2011, 21:41
| Seichan napisał/a: | Pożyczyłam Mężowi na chwilę rekina i wrócił z CE |
Eh... siadam za sterami rekina max raz na tydzień i musiało mi się akurat trafić Żebym w lotto był tak skuteczny....
P0431 - czas nagrzewania katalizatora (blok cylindrów nr 2) za długi...
Błąd skasowany, na razie cisza... ciekawe kiedy (czy) wróci
Jaro1974 - 22-03-2011, 21:46
_Slawek_, mam pytanie - a czy można u ciebie sprawdzić moje wozidełko? Tak pytam po prostu z ciekawości czy tylko trzeba wymrugiwać sobie wg. instrukcji podanej gdzieś na forum? Jestem po prostu ciekawy czy coś ma czy nie.
radek79 - 22-03-2011, 22:00
i ja jestem ciekaw jaki program posiadasz jaki kabel i ile cie kosztowało
_Slawek_ - 22-03-2011, 22:03
| Jaro1974 napisał/a: | | _Slawek_, mam pytanie - a czy można u ciebie sprawdzić moje wozidełko? Tak pytam po prostu z ciekawości czy tylko trzeba wymrugiwać sobie wg. instrukcji podanej gdzieś na forum? Jestem po prostu ciekawy czy coś ma czy nie. |
Jeśli masz złącze OBDII to możemy poeksperymentować bo przy OBDI pomimo iż sam interfejs wygląda tak samo to już protokół jest inny i nie chce gadać To zabiorę kabel na spota i będziemy działać
Jaro1974 - 22-03-2011, 22:05
No i dobra. Raczej jest OBDII ale juto w razie czego wrzucę fotę złącza tak pro forma.
zbycho77 - 22-03-2011, 22:10
Obawiam się, że w Cari przed liftem jest inny protokół i może nie chcieć "gadać". U mnie w Cari, po 2000 r. śmiga pięknie, Colt jest '97 i nie udało mi się jeszcze z nim połączyć, chociaż gniazdka pasują. Używam fejsa Elm 327.
_Slawek_ - 22-03-2011, 22:22
| radek79 napisał/a: | | i ja jestem ciekaw jaki program posiadasz jaki kabel i ile cie kosztowało | 2 kable: VAG i ELM 327... soft był jakiś darmowy z kablami lub triale itp. zobaczysz same kable to łącznie około 150zł. Raz tylko kiedyś byłem na sprawdzeniu błędów w ASO - 122zł także po tych perypetiach z sondą i dzisiejszym sprawdzaniu/kasowaniu nakłady zwróciły się już kilkukrotnie
| Jaro1974 napisał/a: | | No i dobra. Raczej jest OBDII ale juto w razie czego wrzucę fotę złącza tak pro forma. | Nie ma potrzeby, bo samo gniazdo i tak wygląda niby tak samo, po podłączeniu będzie wszystko jasne
| zbycho77 napisał/a: | | Obawiam się, że w Cari przed liftem jest inny protokół i może nie chcieć "gadać". U mnie w Cari, po 2000 r. śmiga pięknie, Colt jest '97 i nie udało mi się jeszcze z nim połączyć, chociaż gniazdka pasują. | Możliwe, że nie zagada. Jak próbowałem w galu z 98' to też lipa była...
Jaro1974 - 22-03-2011, 22:24
No zobaczymy - jak to mówią ryzyk fizyk, okaże się co i jak. Moja jest z końcówki roku 98więc może się pomylili i wrzucili OBDII
Seichan - 22-03-2011, 22:57
Dobranoc
Jaro1974 - 22-03-2011, 22:58
A dobranoc chyba i ja się kładę bo jakoś mnie muli
plecho1 - 23-03-2011, 00:12
Tu jest trochę na temat diesla i kabelka ale chodzi o did:
http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=60314
W sumie, z tego co słyszałem, to jest problem z diagnozą tych silników poza serwisem Mitsu i Renault.
winnipool - 23-03-2011, 00:19
Śpijcie dobrze MM.
radek79 - 23-03-2011, 06:12
| _Slawek_ napisał/a: | radek79 napisał/a:
i ja jestem ciekaw jaki program posiadasz jaki kabel i ile cie kosztowało
2 kable: VAG i ELM 327... soft był jakiś darmowy z kablami lub triale itp. zobaczysz same kable to łącznie około 150zł. Raz tylko kiedyś byłem na sprawdzeniu błędów w ASO - 122zł także po tych perypetiach z sondą i dzisiejszym sprawdzaniu/kasowaniu nakłady zwróciły się już kilkukrotnie |
witam a możesz powiedzieć gdzie kupiłeś bo koszt nie wielki a dwa gale na podwórku więc by się przydało
|
|
|