To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 22-03-2011, 21:17

andrew84 napisał/a:
To co twierdzisz Radek, że mam coś z rozrusznikiem?

to mi przychodzi na myśl musisz pojechać do warsztatu gdzie naprawiają rozruszniki i alternatory i ci moment sprawdzą i będziesz jeszcze miał gwarancję na usługę
aku jak pada to przeważnie robi zwarcie na celach i pada od razu

Andrew - 22-03-2011, 21:24

Podjadę do swojego pana ładowacza i sprawdzimy :)
_Slawek_ - 22-03-2011, 21:41

Seichan napisał/a:
Pożyczyłam Mężowi na chwilę rekina i wrócił z CE :evil:

Eh... siadam za sterami rekina max raz na tydzień i musiało mi się akurat trafić :? Żebym w lotto był tak skuteczny....
P0431 - czas nagrzewania katalizatora (blok cylindrów nr 2) za długi...
Błąd skasowany, na razie cisza... ciekawe kiedy (czy) wróci :?

Jaro1974 - 22-03-2011, 21:46

_Slawek_, mam pytanie - a czy można u ciebie sprawdzić moje wozidełko? Tak pytam po prostu z ciekawości czy tylko trzeba wymrugiwać sobie wg. instrukcji podanej gdzieś na forum? Jestem po prostu ciekawy czy coś ma czy nie.
radek79 - 22-03-2011, 22:00

i ja jestem ciekaw jaki program posiadasz jaki kabel i ile cie kosztowało
_Slawek_ - 22-03-2011, 22:03

Jaro1974 napisał/a:
_Slawek_, mam pytanie - a czy można u ciebie sprawdzić moje wozidełko? Tak pytam po prostu z ciekawości czy tylko trzeba wymrugiwać sobie wg. instrukcji podanej gdzieś na forum? Jestem po prostu ciekawy czy coś ma czy nie.

Jeśli masz złącze OBDII to możemy poeksperymentować :mrgreen: bo przy OBDI pomimo iż sam interfejs wygląda tak samo to już protokół jest inny i nie chce gadać :( To zabiorę kabel na spota i będziemy działać :)

Jaro1974 - 22-03-2011, 22:05

No i dobra. Raczej jest OBDII ale juto w razie czego wrzucę fotę złącza tak pro forma.
zbycho77 - 22-03-2011, 22:10

Obawiam się, że w Cari przed liftem jest inny protokół i może nie chcieć "gadać". U mnie w Cari, po 2000 r. śmiga pięknie, Colt jest '97 i nie udało mi się jeszcze z nim połączyć, chociaż gniazdka pasują. Używam fejsa Elm 327.
_Slawek_ - 22-03-2011, 22:22

radek79 napisał/a:
i ja jestem ciekaw jaki program posiadasz jaki kabel i ile cie kosztowało
2 kable: VAG i ELM 327... soft był jakiś darmowy z kablami lub triale itp. zobaczysz ;) same kable to łącznie około 150zł. Raz tylko kiedyś byłem na sprawdzeniu błędów w ASO - 122zł :shock: także po tych perypetiach z sondą i dzisiejszym sprawdzaniu/kasowaniu nakłady zwróciły się już kilkukrotnie 8)

Jaro1974 napisał/a:
No i dobra. Raczej jest OBDII ale juto w razie czego wrzucę fotę złącza tak pro forma.
Nie ma potrzeby, bo samo gniazdo i tak wygląda niby tak samo, po podłączeniu będzie wszystko jasne :)

zbycho77 napisał/a:
Obawiam się, że w Cari przed liftem jest inny protokół i może nie chcieć "gadać". U mnie w Cari, po 2000 r. śmiga pięknie, Colt jest '97 i nie udało mi się jeszcze z nim połączyć, chociaż gniazdka pasują.
Możliwe, że nie zagada. Jak próbowałem w galu z 98' to też lipa była...
Jaro1974 - 22-03-2011, 22:24

No zobaczymy - jak to mówią ryzyk fizyk, okaże się co i jak. Moja jest z końcówki roku 98więc może się pomylili i wrzucili OBDII :D
Seichan - 22-03-2011, 22:57

Dobranoc :)
Jaro1974 - 22-03-2011, 22:58

A dobranoc chyba i ja się kładę bo jakoś mnie muli :D
plecho1 - 23-03-2011, 00:12

Tu jest trochę na temat diesla i kabelka ale chodzi o did:
http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=60314
W sumie, z tego co słyszałem, to jest problem z diagnozą tych silników poza serwisem Mitsu i Renault.

winnipool - 23-03-2011, 00:19

Śpijcie dobrze MM.
radek79 - 23-03-2011, 06:12

_Slawek_ napisał/a:
radek79 napisał/a:
i ja jestem ciekaw jaki program posiadasz jaki kabel i ile cie kosztowało
2 kable: VAG i ELM 327... soft był jakiś darmowy z kablami lub triale itp. zobaczysz ;) same kable to łącznie około 150zł. Raz tylko kiedyś byłem na sprawdzeniu błędów w ASO - 122zł :shock: także po tych perypetiach z sondą i dzisiejszym sprawdzaniu/kasowaniu nakłady zwróciły się już kilkukrotnie 8)

witam a możesz powiedzieć gdzie kupiłeś bo koszt nie wielki a dwa gale na podwórku więc by się przydało



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group