Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki Strona Główna Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 


W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu.
Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.

Poprzedni temat «» Następny temat
[3.2 DID] Problemy ze skrzynią biegów
Autor Wiadomość
Tritek 
Nowy Forumowicz

Auto: Pajero III
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 21 Cze 2026
Posty: 2
Skąd: Mazury
Wysłany: Wczoraj 21:24   [3.2 DID] Problemy ze skrzynią biegów

Cześć, kupiłem swoje pierwsze 4x4, padło na miśka pajero 3, 2002 r. Przy oglądaniu auta silnik był wyraźnie nagrzany. Jazda próbna była normalna bez problemów. W drodze powrotnej po zakupie zaświeciła się lampka reduktora na konsoli, ponowne zapalenie silnika pomogło - tutaj sprzedający twierdzi, że jakiś kabel przy wtyczce do reduktora był lutowany i może tam nie styka.
Potem odstawiłem auto i chciałem odjechać następnego dnia:
Biegi D i R nie działają do momentu jakby skrzynia się rozgrzała. Od kilku do kilkunastu minut potrzeba na jej rozgrzanie w miejscu. Potem wbija 1 i 2, a 3 nie chce załączyć, jakby blokował wzrost obrotów przy 3000, a następnie jest silne szarpnięcie auta jakby chyba z dwa biegi chciał zapiąć i coś się zaklinowało. Wtedy jadę jakieś 2km na 1 biegu, później 1km na 2 biegu i już wszystko działa. Taki sposób na ten problem odkryłem, ale muszę to jakoś rozwiązać. Nie wiadomo kiedy olej był zmieniany, ale olej z bagnetu ma mocny zapach spalenizny. Podsumowując na zimnym są problemy z załączaniem biegów, a jak się nagrzeje to wszystko pięknie działa bez problemu.

Mechanik podłączył komputer i są błędy w skrzyni:
22 Czujnik wejściowej prędkości obrotowej (Input Speed Sensor)

44 4. bieg niezsynchronizowany

42 2. bieg niezsynchronizowany

43 3. bieg niezsynchronizowany

45 5. bieg niezsynchronizowany

21 Czujnik „A” rozruchu


Spotkaliście się z tym? Napewno wymienimy olej i filtr w skrzyni, ale czy coś jeszcze? W jakim kierunku iść?
 
 
misiak1988 
Nowy Forumowicz
unknown

Auto: mitsubishi eclipse 2
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 17 Mar 2017
Posty: 21
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: Dzisiaj 9:25   

Cześć, z opisu wynika bardziej jakby skrzynia miała już jakieś uszkodzenie mechaniczne z powodu braku systematycznej wymiany oleju. To jednak musiałby stwierdzić fachowiec typowo od skrzyń.

Co do błędu z reduktorem... Sprzedający twierdzi, że coś tam nie styka :D Uwielbiam takie teksy. Oczywiście w cudzysłowie. Mnie też już to dwa razy spotkało kiedyś, że na powrocie zapaliła się kontrolka i w obu przypadkach nie skończyło się to dobrze, ale Tobie życzę, żeby problem faktycznie okazał się błahy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies) w celu logowania oraz do badania oglądalności strony.
Aby dowiedzieć się czym są ciasteczka odwiedź stronę wszystkoociasteczkach.pl
Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie ciasteczek na tej stronie, zablokuj je w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.