 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
|
[3.2 DID] Problemy ze skrzynią biegów |
| Autor |
Wiadomość |
Tritek
Nowy Forumowicz
Auto: Pajero III
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 21 Cze 2026 Posty: 2 Skąd: Mazury
|
Wysłany: Wczoraj 21:24 [3.2 DID] Problemy ze skrzynią biegów
|
|
|
Cześć, kupiłem swoje pierwsze 4x4, padło na miśka pajero 3, 2002 r. Przy oglądaniu auta silnik był wyraźnie nagrzany. Jazda próbna była normalna bez problemów. W drodze powrotnej po zakupie zaświeciła się lampka reduktora na konsoli, ponowne zapalenie silnika pomogło - tutaj sprzedający twierdzi, że jakiś kabel przy wtyczce do reduktora był lutowany i może tam nie styka.
Potem odstawiłem auto i chciałem odjechać następnego dnia:
Biegi D i R nie działają do momentu jakby skrzynia się rozgrzała. Od kilku do kilkunastu minut potrzeba na jej rozgrzanie w miejscu. Potem wbija 1 i 2, a 3 nie chce załączyć, jakby blokował wzrost obrotów przy 3000, a następnie jest silne szarpnięcie auta jakby chyba z dwa biegi chciał zapiąć i coś się zaklinowało. Wtedy jadę jakieś 2km na 1 biegu, później 1km na 2 biegu i już wszystko działa. Taki sposób na ten problem odkryłem, ale muszę to jakoś rozwiązać. Nie wiadomo kiedy olej był zmieniany, ale olej z bagnetu ma mocny zapach spalenizny. Podsumowując na zimnym są problemy z załączaniem biegów, a jak się nagrzeje to wszystko pięknie działa bez problemu.
Mechanik podłączył komputer i są błędy w skrzyni:
22 Czujnik wejściowej prędkości obrotowej (Input Speed Sensor)
44 4. bieg niezsynchronizowany
42 2. bieg niezsynchronizowany
43 3. bieg niezsynchronizowany
45 5. bieg niezsynchronizowany
21 Czujnik „A” rozruchu
Spotkaliście się z tym? Napewno wymienimy olej i filtr w skrzyni, ale czy coś jeszcze? W jakim kierunku iść? |
|
|
|
 |
misiak1988
Nowy Forumowicz unknown
Auto: mitsubishi eclipse 2
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 17 Mar 2017 Posty: 21 Skąd: Toruń/Bydgoszcz
|
Wysłany: Dzisiaj 9:25
|
|
|
Cześć, z opisu wynika bardziej jakby skrzynia miała już jakieś uszkodzenie mechaniczne z powodu braku systematycznej wymiany oleju. To jednak musiałby stwierdzić fachowiec typowo od skrzyń.
Co do błędu z reduktorem... Sprzedający twierdzi, że coś tam nie styka Uwielbiam takie teksy. Oczywiście w cudzysłowie. Mnie też już to dwa razy spotkało kiedyś, że na powrocie zapaliła się kontrolka i w obu przypadkach nie skończyło się to dobrze, ale Tobie życzę, żeby problem faktycznie okazał się błahy. |
|
|
|
 |
|
|
|