Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki Strona Główna Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 


W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu.
Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.

Poprzedni temat «» Następny temat
Chcę powiedzieć, że... część IX REKOMBINACJA
Autor Wiadomość
Krzyzak 
moderator mitsumaniak
uczestnik I Zlotu MM


Auto: E32, CR29, 5F, DCJ, 7N, Y2, UU
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 28 Kwi 2005
Posty: 24708
Skąd: był Malbork, teraz Gdańsk
Wysłany: 19-06-2026, 20:55   

Wg google to DQ200 robiona jest przez VW - piszą, że w Czechach, ale nie wiem czy tylko.
Ogólnie wada z pękaniem ścianek zasobnika ciśnienia oleju jest powszechna. U mnie nie wiem co było, bo płyta jak i reszta podzespołów była w idealnym stanie. Jest tak, że na każde otwarcie drzwi kierowcy pompa skrzyni bije ciśnienie a skrzynia nie pracuje - może to coś zablokowało - jak zdejmowałem komputer to wywaliło gejzer z tego oleju hydraulicznego. Byłem bardzo zaskoczony.
 
 
joujoujou 
Forumowicz
łysy i brzydki.


Auto: niebieskie
Kraj/Country: Ireland
Dołączył: 29 Kwi 2017
Posty: 3710
Skąd: Skąd: Skąd:
Wysłany: 20-06-2026, 09:42   

To też sobie poguglałem i wyszło mi że to faktycznie szeroko opisywany problem. Skrzynia może i fajna, ale tylko póki działa. Oby teraz już służyła jak należy.

Kawa poranna, przed śniadaniem.
_________________
Pozdr,

jou

Gość, skomentuj niebieską corolkę.

Gość, skomentuj samochodzik na baterie!
 
 
Krzyzak 
moderator mitsumaniak
uczestnik I Zlotu MM


Auto: E32, CR29, 5F, DCJ, 7N, Y2, UU
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 28 Kwi 2005
Posty: 24708
Skąd: był Malbork, teraz Gdańsk
Wysłany: 21-06-2026, 17:10   

joujoujou napisał/a:
ale tylko póki działa
może z 10 lat temu to byłby spory problem dla użytkowników, ale obecnie to za 500zł można mieć kompletny zestaw naprawczy + 100zł na nowy olej
a jak komuś się nie chce grzebać, to za 2500zł można mieć kompletną mechatronikę po wymianie czego trzeba a nawet czego nie trzeba, ale warto przy okazji, sprawdzoną na maszynie a nawet w podczas jazdy testowej
 
 
joujoujou 
Forumowicz
łysy i brzydki.


Auto: niebieskie
Kraj/Country: Ireland
Dołączył: 29 Kwi 2017
Posty: 3710
Skąd: Skąd: Skąd:
Wysłany: 22-06-2026, 00:56   

^^ Nie wiem, nie znam się. ;)

Kawa i do kieratu. :P
_________________
Pozdr,

jou

Gość, skomentuj niebieską corolkę.

Gość, skomentuj samochodzik na baterie!
 
 
pamar 
Mitsumaniak
Kainamustim


Auto: Carisma 1,9TD Colt VII 1,3
Zaproszone osoby: 2
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 4188
Skąd: Andrespol/Radków
Wysłany: Wczoraj 11:32   

O! Jak tu cicho, roztopiliście się czy co?
_________________
ad futuram rei memoriam:
Demokracja - to jednak kupa a świat to może tylko wyobrażenie ;-)
http://www.mitsumaniaki.com/
http://www.mmdzieciom.pl/
 
 
Krzyzak 
moderator mitsumaniak
uczestnik I Zlotu MM


Auto: E32, CR29, 5F, DCJ, 7N, Y2, UU
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 28 Kwi 2005
Posty: 24708
Skąd: był Malbork, teraz Gdańsk
Wysłany: Wczoraj 12:42   

Nie jest źle. Siedzę w domu, mam klimatyzację... Teraz 22.5°C, pewnie wieczorem do 23 dojdzie.
Jeden klimatyzator mi się zepsuł - błąd czujnika temperatury, ale dwa pozostałe pracują jak zawsze. Mam plan dziś do niego zajrzeć.
 
 
Bizi78 
Mitsumaniak
Reklamożerca.


Auto: Kia Venga 1.6Pb 125KM 2019r.
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 21206
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wczoraj 12:52   

Grzeje, dobrze trafiłem z urlopem 8) .
Jutro godzina 8:00 kierunek wschód, tam musi być cywilizacja :mrgreen: .
Trzeba sprawdzić Roztoczankę przed Zlotem.
Klima w aucie sprawna więc chyba te 300km przeżyję :wink: .
_________________
Gość zobacz moją zieloną żabę :D .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies) w celu logowania oraz do badania oglądalności strony.
Aby dowiedzieć się czym są ciasteczka odwiedź stronę wszystkoociasteczkach.pl
Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie ciasteczek na tej stronie, zablokuj je w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.