 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
|
Chcę powiedzieć, że... część IX REKOMBINACJA |
| Autor |
Wiadomość |
Krzyzak
moderator mitsumaniak uczestnik I Zlotu MM

Auto: E32, CR29, 5F, DCJ, 7N, Y2, UU
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 28 Kwi 2005 Posty: 24708 Skąd: był Malbork, teraz Gdańsk
|
Wysłany: 19-06-2026, 20:55
|
|
|
Wg google to DQ200 robiona jest przez VW - piszą, że w Czechach, ale nie wiem czy tylko.
Ogólnie wada z pękaniem ścianek zasobnika ciśnienia oleju jest powszechna. U mnie nie wiem co było, bo płyta jak i reszta podzespołów była w idealnym stanie. Jest tak, że na każde otwarcie drzwi kierowcy pompa skrzyni bije ciśnienie a skrzynia nie pracuje - może to coś zablokowało - jak zdejmowałem komputer to wywaliło gejzer z tego oleju hydraulicznego. Byłem bardzo zaskoczony. |
|
|
|
 |
joujoujou
Forumowicz łysy i brzydki.

Auto: niebieskie
Kraj/Country: Ireland
Dołączył: 29 Kwi 2017 Posty: 3710 Skąd: Skąd: Skąd:
|
Wysłany: 20-06-2026, 09:42
|
|
|
To też sobie poguglałem i wyszło mi że to faktycznie szeroko opisywany problem. Skrzynia może i fajna, ale tylko póki działa. Oby teraz już służyła jak należy.
Kawa poranna, przed śniadaniem. |
_________________ Pozdr,
jou
Gość, skomentuj niebieską corolkę.
Gość, skomentuj samochodzik na baterie! |
|
|
|
 |
Krzyzak
moderator mitsumaniak uczestnik I Zlotu MM

Auto: E32, CR29, 5F, DCJ, 7N, Y2, UU
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 28 Kwi 2005 Posty: 24708 Skąd: był Malbork, teraz Gdańsk
|
Wysłany: 21-06-2026, 17:10
|
|
|
| joujoujou napisał/a: | | ale tylko póki działa | może z 10 lat temu to byłby spory problem dla użytkowników, ale obecnie to za 500zł można mieć kompletny zestaw naprawczy + 100zł na nowy olej
a jak komuś się nie chce grzebać, to za 2500zł można mieć kompletną mechatronikę po wymianie czego trzeba a nawet czego nie trzeba, ale warto przy okazji, sprawdzoną na maszynie a nawet w podczas jazdy testowej |
|
|
|
 |
joujoujou
Forumowicz łysy i brzydki.

Auto: niebieskie
Kraj/Country: Ireland
Dołączył: 29 Kwi 2017 Posty: 3710 Skąd: Skąd: Skąd:
|
|
|
|
 |
pamar
Mitsumaniak Kainamustim

Auto: Carisma 1,9TD Colt VII 1,3
Zaproszone osoby: 2
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 15 Lip 2007 Posty: 4188 Skąd: Andrespol/Radków
|
|
|
|
 |
Krzyzak
moderator mitsumaniak uczestnik I Zlotu MM

Auto: E32, CR29, 5F, DCJ, 7N, Y2, UU
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 28 Kwi 2005 Posty: 24708 Skąd: był Malbork, teraz Gdańsk
|
Wysłany: Wczoraj 12:42
|
|
|
Nie jest źle. Siedzę w domu, mam klimatyzację... Teraz 22.5°C, pewnie wieczorem do 23 dojdzie.
Jeden klimatyzator mi się zepsuł - błąd czujnika temperatury, ale dwa pozostałe pracują jak zawsze. Mam plan dziś do niego zajrzeć. |
|
|
|
 |
Bizi78
Mitsumaniak Reklamożerca.

Auto: Kia Venga 1.6Pb 125KM 2019r.
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 01 Sty 2010 Posty: 21206 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: Wczoraj 12:52
|
|
|
Grzeje, dobrze trafiłem z urlopem .
Jutro godzina 8:00 kierunek wschód, tam musi być cywilizacja .
Trzeba sprawdzić Roztoczankę przed Zlotem.
Klima w aucie sprawna więc chyba te 300km przeżyję . |
_________________ Gość zobacz moją zieloną żabę .
 |
|
|
|
 |
|
|
|