Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki Strona Główna Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 


W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu.
Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.

Poprzedni temat «» Następny temat
Polecane i nie polecane warsztaty w Wielkopolsce
Autor Wiadomość
kapsel
[Usunięty]

Wysłany: 27-01-2008, 09:30   

Znam Goscia ktory servisuje Gala mojego kolegi, warsztat ma w Poznaniu z tego co wiem jest dobry zna sie na Galach. Ale nie znam jego nazwiska podaje ci numer tel do goscia 0 603 614 822
 
 
vo2max
[Usunięty]

Wysłany: 05-03-2008, 22:28   

W sumie rozglądam się też za kimś, kto zrobi rozrządu w Colcie , macie jakieś namiary ?

I czy ktoś robił samochód u Fazika ?
Fazik - Poznań ???
 
 
szczepcio
[Usunięty]

Wysłany: 14-03-2008, 20:25   

Witam Mam problem z biegami w Carizmie jedynka i wsteczny ciezko wchodza podobno sa do wymiany tulejki. Znacie dobrego mechanika w Poznaniu? Pozdrawiam!
 
 
rodys
[Usunięty]

Wysłany: 16-03-2008, 20:35   

A co myślicie o
Otulakowski-Service. Serwis samochodów japońskich
Poznań, Chodzieska.
Nazwa wzbudza zaufanie....
 
 
szczepcio
[Usunięty]

Wysłany: 17-03-2008, 13:23   

Nie orientujesz sie jaki cennik ma i czy jest dobry? Albo telefon masz do servisu?
 
 
rodys
[Usunięty]

Wysłany: 17-03-2008, 17:12   

Też szukam dobrego mechanika w Poznaniu, nie wiem czy Otulakowski jest dobry. Liczę na opinię Forumowiczów, którzy go odwiedzili i mają wyrobione zdanie.

Jestem początkującym poznaniakiem. Szukam mechanika uczciwego, słownego i dobrego fachowca. Nie musi być tani za to musi mieć dobrze wyposażony warsztat i załatwiać naprawy kompleksowo (czyli załatwiać części, robić geometrię, diagnostykę komputera na miejscu). Wolę zaplacić te 50-100 zł więcej i mieć spokój. Czasem jak się zaoszczędzi kilka złotych to potem trzeba wydać kilka razy więcej na poprawkę (o nerwach nie wspomnę).
 
 
stan 
Nowy Forumowicz
stan

Auto: galant 2,5 V6 EA5WL
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-06-2008, 23:32   

Mnie polecano mechanika Wojciech Koprowski z Bolechowa.
http://www.phu.witex.prv.pl/
osobiście nie korzystałem, ale słyszałem same pozytywne opinie.

pozdrawiam
_________________
Stanisław
Ostatnio zmieniony przez 13-12-2008, 23:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
cuuube
[Usunięty]

Wysłany: 15-06-2008, 23:47   

ja dzis rozmawialem z ZAPOR1976 spotkalismy sie na drodze przypadkiem
mowil ze ma warsztat samochodowy( Śrem) i juz dluuugo zajmuje sie miśkami
...wspomnial o montowaniu zestawow ksenonowych i podnoszeniu mocy w silnikach wybiore sie kiedys do niego przy wolnej chwili chyba ze ktos ma blizej i jest sklonny sprwadzic mam nr tel podam ewentualnie na PW jesli bedzie potrzeba

[ Dodano: 20-06-2008, 18:25 ]
troche sie porzadze skoro moge :P mysle ze ten temat warto aby byl na wierzchu wiec zostal"przyklejony"

[ Dodano: 21-06-2008, 17:25 ]
gdyby ktos chcial kupowac jakies klamoty do auta i robic sam mamy na MM znizki w Intercars'ie(kilka oddzialow w WLKP) wiecej w tym TEMACIE niestety wymagana jest karta klubowa jesli ktos nie ma (np ja jeszcze ) to znam osobe ktor a posiada(podam na PW )...moja bedzie sie robic dopiero

klamoty od JAPANEZE 042 215 44 02 japaneze[małpa]tlen.pl

[ Dodano: 21-06-2008, 17:35 ]
z pewnoscia moge polecic rowniez warsztat KALIŃSKI zajmujaca sie profesjonalnie :!: :!: :!: ukladami wydechowymi

[ Dodano: 21-06-2008, 17:37 ]
mozna szukac odpowiedzi na nurtujace was pytania w dziale WARSZTAT

Mielcarek warsztat godny polecenia
-geometria
-przeglady
-toczenie tarcz na aucie
-opony , wywazanie
-tuning

klejenie plastikow Luboń ul .Juranda tel 501 72 59 53 lub 061 8 105 561

elektro service MICHALSKI Poznanń ul.Madziarska 30 061 82 00 134
-wtryski benzyny
-uklady zaplonowe
-abs
-alarmy i radia
wymiana oleju i jakies pierdoly
Ostatnio zmieniony przez cuuube 14-12-2008, 12:07, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
majkel
[Usunięty]

Wysłany: 30-06-2008, 10:38   

Ja mogę polecić mechanika z pod Poznania - Kobylnica.
618150174
- Nowacki.
Nie jest najtańszy, ale i nie najdroższy - średnia półka cenowa ;)
A na pewno bardzo solidny!
Ostatnio zmieniony przez 13-12-2008, 23:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
cuuube
[Usunięty]

Wysłany: 05-09-2008, 20:28   

moze nie o mechanikach ale o czesciach do naszych miskow znalazlem na 'alledrogo' uzytkownika z Inowroclawia ktory ma sporo miskow z anglii na placu sam u niego dzis bylem i musze powiedziec ze spoko firma tak wiec puszcze LINK'a oraz telefon do jednego z panow 502 086 720 (m in na prosbe Huuubert'a)
zycze udanych zakupow
Ostatnio zmieniony przez cuuube 13-12-2008, 23:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
eremita 
Mitsumaniak

Auto: Outlander III DID
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 2507
Skąd: Poznań
Wysłany: 28-09-2008, 14:18   

ja od kilku lat daje grzebac w moich samochodach panu Bąbelkowi ulicy nie pamietam z nazwy ale jest to równoległa do Malwowej jak sie dowiem podam ulice :P
 
 
ryso 
Mitsumaniak
ryso

Auto: Carisma 1,6 16v automat HB
Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 157
Skąd: poznan
Wysłany: 28-09-2008, 20:50   

A w moim autku nic się nie psuje :D :D :D
_________________
Carisma 1,6 GLX automat 95r,HB.
 
 
 
PiotrBe 
Mitsumaniak
- ogrodnik


Auto: Galant 2,5 V6-24 '97
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 273
Skąd: Śrem
Wysłany: 30-09-2008, 10:42   

cuuuube, to jak sie bedziesz do śremu wybierał daj znac bo chetnie sie podłącze. Od jakiegoś czasu sam szukam nowego warsztatu, bo w starym facet zatrzymał sie na autach bez elektroniki i swietnie robi np moje stare ducato, ale gala to mu nie dam.
Ja mam namiar na jeszcze jeden warsztat niedaleko Śremu - z polecenia znajomego, ale adres i nazwę wpiszę jak go sam otestuję.
A i druga sprawa sam poszukuje dobrego lakiernika w okolicach śremu, bo wczoraj mi gośc zaśpiewal 250 netto za element i w sumie nie wiem czy to drogo czy nie.


Pozdro
_________________
GALANT '97 2,5 - 24 przecinak
PAJERO '89 2,6 -górkowspinacz, aktualnie nieruchomość
od niedawna jest Ducato 2,8 i.d.TD '00,
i kolejny Miśkowaty: Hyundai H100, zwany pokraką

2.XII.08 Od dzisiaj tata;D
 
 
 
eremita 
Mitsumaniak

Auto: Outlander III DID
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 2507
Skąd: Poznań
Wysłany: 30-09-2008, 19:51   

PiotrBe napisał/a:
.
A i druga sprawa sam poszukuje dobrego lakiernika w okolicach śremu, bo wczoraj mi gośc zaśpiewal 250 netto za element i w sumie nie wiem czy to drogo czy nie.


Pozdro



to chyba jest tanio
Ostatnio zmieniony przez eremita 18-02-2009, 10:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cuuube
[Usunięty]

Wysłany: 16-11-2008, 10:44   

blacharstwo lakiernictwo Poznan ul . 28 Czerwca 1956 441 tel 602 622 960
robilem tam tylne blotniki w swoim Galu i przy okazji malowalem kilka plastikow(250 zl element) , kolor lakieru dobrany miodzio samo lakierowanie tez super :!: tylko trzeba uwazac na wlasciciela przy placeniu (to dluga i smieszna historia ) probowal mnie wykiwac na 50 zl upuszczajac na podloge banknot
Ostatnio zmieniony przez cuuube 11-02-2009, 11:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies) w celu logowania oraz do badania oglądalności strony.
Aby dowiedzieć się czym są ciasteczka odwiedź stronę wszystkoociasteczkach.pl
Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie ciasteczek na tej stronie, zablokuj je w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.