|
Polecane i nie polecane warsztaty w Wielkopolsce |
| Autor |
Wiadomość |
kapsel [Usunięty]
|
Wysłany: 27-01-2008, 09:30
|
|
|
| Znam Goscia ktory servisuje Gala mojego kolegi, warsztat ma w Poznaniu z tego co wiem jest dobry zna sie na Galach. Ale nie znam jego nazwiska podaje ci numer tel do goscia 0 603 614 822 |
|
|
|
 |
vo2max [Usunięty]
|
Wysłany: 05-03-2008, 22:28
|
|
|
W sumie rozglądam się też za kimś, kto zrobi rozrządu w Colcie , macie jakieś namiary ?
I czy ktoś robił samochód u Fazika ?
Fazik - Poznań ??? |
|
|
|
 |
szczepcio [Usunięty]
|
Wysłany: 14-03-2008, 20:25
|
|
|
| Witam Mam problem z biegami w Carizmie jedynka i wsteczny ciezko wchodza podobno sa do wymiany tulejki. Znacie dobrego mechanika w Poznaniu? Pozdrawiam! |
|
|
|
 |
rodys [Usunięty]
|
Wysłany: 16-03-2008, 20:35
|
|
|
A co myślicie o
Otulakowski-Service. Serwis samochodów japońskich
Poznań, Chodzieska.
Nazwa wzbudza zaufanie.... |
|
|
|
 |
szczepcio [Usunięty]
|
Wysłany: 17-03-2008, 13:23
|
|
|
| Nie orientujesz sie jaki cennik ma i czy jest dobry? Albo telefon masz do servisu? |
|
|
|
 |
rodys [Usunięty]
|
Wysłany: 17-03-2008, 17:12
|
|
|
Też szukam dobrego mechanika w Poznaniu, nie wiem czy Otulakowski jest dobry. Liczę na opinię Forumowiczów, którzy go odwiedzili i mają wyrobione zdanie.
Jestem początkującym poznaniakiem. Szukam mechanika uczciwego, słownego i dobrego fachowca. Nie musi być tani za to musi mieć dobrze wyposażony warsztat i załatwiać naprawy kompleksowo (czyli załatwiać części, robić geometrię, diagnostykę komputera na miejscu). Wolę zaplacić te 50-100 zł więcej i mieć spokój. Czasem jak się zaoszczędzi kilka złotych to potem trzeba wydać kilka razy więcej na poprawkę (o nerwach nie wspomnę). |
|
|
|
 |
stan
Nowy Forumowicz stan
Auto: galant 2,5 V6 EA5WL
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 19 Cze 2007 Posty: 25 Skąd: Poznań
|
Wysłany: 15-06-2008, 23:32
|
|
|
Mnie polecano mechanika Wojciech Koprowski z Bolechowa.
http://www.phu.witex.prv.pl/
osobiście nie korzystałem, ale słyszałem same pozytywne opinie.
pozdrawiam |
_________________ Stanisław |
| Ostatnio zmieniony przez 13-12-2008, 23:39, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
cuuube [Usunięty]
|
Wysłany: 15-06-2008, 23:47
|
|
|
ja dzis rozmawialem z ZAPOR1976 spotkalismy sie na drodze przypadkiem
mowil ze ma warsztat samochodowy( Śrem) i juz dluuugo zajmuje sie miśkami
...wspomnial o montowaniu zestawow ksenonowych i podnoszeniu mocy w silnikach wybiore sie kiedys do niego przy wolnej chwili chyba ze ktos ma blizej i jest sklonny sprwadzic mam nr tel podam ewentualnie na PW jesli bedzie potrzeba
[ Dodano: 20-06-2008, 18:25 ]
troche sie porzadze skoro moge mysle ze ten temat warto aby byl na wierzchu wiec zostal"przyklejony"
[ Dodano: 21-06-2008, 17:25 ]
gdyby ktos chcial kupowac jakies klamoty do auta i robic sam mamy na MM znizki w Intercars'ie(kilka oddzialow w WLKP) wiecej w tym TEMACIE niestety wymagana jest karta klubowa jesli ktos nie ma (np ja jeszcze ) to znam osobe ktor a posiada(podam na PW )...moja bedzie sie robic dopiero
klamoty od JAPANEZE 042 215 44 02 japaneze[małpa]tlen.pl
[ Dodano: 21-06-2008, 17:35 ]
z pewnoscia moge polecic rowniez warsztat KALIŃSKI zajmujaca sie profesjonalnie ukladami wydechowymi
[ Dodano: 21-06-2008, 17:37 ]
mozna szukac odpowiedzi na nurtujace was pytania w dziale WARSZTAT
Mielcarek warsztat godny polecenia
-geometria
-przeglady
-toczenie tarcz na aucie
-opony , wywazanie
-tuning
klejenie plastikow Luboń ul .Juranda tel 501 72 59 53 lub 061 8 105 561
elektro service MICHALSKI Poznanń ul.Madziarska 30 061 82 00 134
-wtryski benzyny
-uklady zaplonowe
-abs
-alarmy i radia
wymiana oleju i jakies pierdoly |
| Ostatnio zmieniony przez cuuube 14-12-2008, 12:07, w całości zmieniany 8 razy |
|
|
|
 |
majkel [Usunięty]
|
Wysłany: 30-06-2008, 10:38
|
|
|
Ja mogę polecić mechanika z pod Poznania - Kobylnica.
618150174 - Nowacki.
Nie jest najtańszy, ale i nie najdroższy - średnia półka cenowa
A na pewno bardzo solidny! |
| Ostatnio zmieniony przez 13-12-2008, 23:47, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
cuuube [Usunięty]
|
Wysłany: 05-09-2008, 20:28
|
|
|
moze nie o mechanikach ale o czesciach do naszych miskow znalazlem na 'alledrogo' uzytkownika z Inowroclawia ktory ma sporo miskow z anglii na placu sam u niego dzis bylem i musze powiedziec ze spoko firma tak wiec puszcze LINK'a oraz telefon do jednego z panow 502 086 720 (m in na prosbe Huuubert'a)
zycze udanych zakupow |
| Ostatnio zmieniony przez cuuube 13-12-2008, 23:48, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
eremita
Mitsumaniak
Auto: Outlander III DID
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 25 Paź 2007 Posty: 2507 Skąd: Poznań
|
Wysłany: 28-09-2008, 14:18
|
|
|
ja od kilku lat daje grzebac w moich samochodach panu Bąbelkowi ulicy nie pamietam z nazwy ale jest to równoległa do Malwowej jak sie dowiem podam ulice |
|
|
|
 |
ryso
Mitsumaniak ryso
Auto: Carisma 1,6 16v automat HB
Dołączył: 11 Lip 2005 Posty: 157 Skąd: poznan
|
Wysłany: 28-09-2008, 20:50
|
|
|
A w moim autku nic się nie psuje |
_________________ Carisma 1,6 GLX automat 95r,HB. |
|
|
|
 |
PiotrBe
Mitsumaniak - ogrodnik

Auto: Galant 2,5 V6-24 '97
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 14 Wrz 2008 Posty: 273 Skąd: Śrem
|
Wysłany: 30-09-2008, 10:42
|
|
|
cuuuube, to jak sie bedziesz do śremu wybierał daj znac bo chetnie sie podłącze. Od jakiegoś czasu sam szukam nowego warsztatu, bo w starym facet zatrzymał sie na autach bez elektroniki i swietnie robi np moje stare ducato, ale gala to mu nie dam.
Ja mam namiar na jeszcze jeden warsztat niedaleko Śremu - z polecenia znajomego, ale adres i nazwę wpiszę jak go sam otestuję.
A i druga sprawa sam poszukuje dobrego lakiernika w okolicach śremu, bo wczoraj mi gośc zaśpiewal 250 netto za element i w sumie nie wiem czy to drogo czy nie.
Pozdro |
_________________ GALANT '97 2,5 - 24 przecinak
PAJERO '89 2,6 -górkowspinacz, aktualnie nieruchomość
od niedawna jest Ducato 2,8 i.d.TD '00,
i kolejny Miśkowaty: Hyundai H100, zwany pokraką
2.XII.08 Od dzisiaj tata;D
 |
|
|
|
 |
eremita
Mitsumaniak
Auto: Outlander III DID
Kraj/Country: Polska
Dołączył: 25 Paź 2007 Posty: 2507 Skąd: Poznań
|
Wysłany: 30-09-2008, 19:51
|
|
|
| PiotrBe napisał/a: | .
A i druga sprawa sam poszukuje dobrego lakiernika w okolicach śremu, bo wczoraj mi gośc zaśpiewal 250 netto za element i w sumie nie wiem czy to drogo czy nie.
Pozdro |
to chyba jest tanio |
| Ostatnio zmieniony przez eremita 18-02-2009, 10:05, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
cuuube [Usunięty]
|
Wysłany: 16-11-2008, 10:44
|
|
|
blacharstwo lakiernictwo Poznan ul . 28 Czerwca 1956 441 tel 602 622 960
robilem tam tylne blotniki w swoim Galu i przy okazji malowalem kilka plastikow(250 zl element) , kolor lakieru dobrany miodzio samo lakierowanie tez super tylko trzeba uwazac na wlasciciela przy placeniu (to dluga i smieszna historia ) probowal mnie wykiwac na 50 zl upuszczajac na podloge banknot |
| Ostatnio zmieniony przez cuuube 11-02-2009, 11:04, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
|
|