 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
 |
|
[Cari 1.8] dziwny wybuch
|
9 |
03-01-09 adaśko |
2146 |
04-01-2009, 13:31 adaśko  |
 |
|
rozrząd w Carismach 1.9 DI-D rozrząd w dieslach - łańcuszek czy pasek, kiedy wymiana , czy są różnice w silnikach i częściach
|
14 |
26-12-08 Jarek1970 |
6265 |
04-01-2009, 02:04 andy1  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Skrzynia biegów
|
11 |
25-12-08 miasiak |
3853 |
04-01-2009, 00:41 damiano  |
 |
 |
Carisma i Stukający Tłok w Silniku
|
12 |
30-12-08 kylo111 |
3574 |
03-01-2009, 14:22 kylo111  |
 |
|
[Cari 1.9TD] Wysokie obroty i głośna praca.
|
3 |
01-01-09 mitring |
1180 |
02-01-2009, 21:02 kielurkk  |
 |
|
Cari 1.8GDI wskażnik temperatury
|
3 |
02-01-09 motyldarek75 |
1129 |
02-01-2009, 20:15 motyldarek75  |
 |
|
kolumna kierownicy
|
3 |
10-12-08 carisma115 |
1141 |
02-01-2009, 12:57 lppbgn  |
 |
 |
co znajduje się pod lewym przednim fotelem
|
10 |
23-12-08 Jaro1974 |
2458 |
01-01-2009, 21:41 wichura1  |
 |
|
[Cari 1.6] Cari nie zapala
|
5 |
31-12-08 domdyr |
1267 |
01-01-2009, 13:35 Chooper  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] kontrolka hamulca
|
1 |
31-12-08 m@rcin |
862 |
31-12-2008, 18:01 Moomin  |
 |
|
[Cari 1.9TD] Ssanie
|
1 |
30-12-08 Werwolf |
901 |
30-12-2008, 18:40 wojtec  |
 |
|
[Cari 1.9DI-D] Max. prędkośc 210km/h przy 102 KM ?? [ Idź do strony: 1, 2 ] |
25 |
17-12-08 happy_man |
6046 |
30-12-2008, 17:39 SHARK1979  |
 |
|
Odmrażanie szyb
|
8 |
29-12-08 Budrys |
2383 |
30-12-2008, 12:40 wichura1  |
 |
|
[Cari 1.8] Carisma GLXi 1,8 16V (4G93) 1995 r nie chce zapal
|
9 |
27-12-08 krspno |
2830 |
29-12-2008, 12:19 kiniaq2  |
 |
 |
Carisma nie chcę odpalic!
|
3 |
28-12-08 michalp_88 |
1372 |
28-12-2008, 23:56 michalp_88  |
 |
|
[Cari 1.9TD] zegar, godzina i irytujacy problem... zegar, godzina i irytujacy problem...
|
8 |
22-12-08 pan_michal |
2236 |
28-12-2008, 21:18 Kris1980_147  |
 |
|
Przekaźnik pompy paliwa
|
2 |
28-12-08 Indiana |
3877 |
28-12-2008, 20:32 Indiana  |
 |
|
MOJA CARISMA PADLA
|
5 |
05-12-08 jbj |
1780 |
28-12-2008, 16:51 loki7777  |
 |
|
[Cari 1.6] Pompka paliwa dokręcona czy nie?
|
1 |
17-12-08 jaxan |
769 |
28-12-2008, 01:14 Indiana  |
 |
|
[1.8] No i kupiłem, odrazu kilka pytań.
|
13 |
19-09-08 kkriss |
4027 |
27-12-2008, 20:56 TomyLee4  |
 |
|
filtr
|
1 |
26-12-08 wiesiek1901 |
829 |
27-12-2008, 20:55 SHARK1979  |
 |
|
łańcuchy na koła 15"
|
4 |
21-12-08 biedronp |
1178 |
27-12-2008, 14:05 Cichanos  |
 |
|
[Cari 1.6] Piszczące szczęki hamulcowe
|
0 |
26-12-08 maatohewetbi |
940 |
26-12-2008, 09:59 maatohewetbi  |
 |
|
Poduszki silnika - jakie? [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
25-11-08 kkriss |
4552 |
25-12-2008, 12:17 marcinmijagi  |
 |
|
Centralny zamek
|
7 |
20-12-08 slik |
2638 |
25-12-2008, 08:19 robus75  |
 |
 |
[Cari 1.9DI-D] Nagle zgasła...
|
5 |
22-12-08 marcinmarcin |
1834 |
24-12-2008, 12:34 marcinmarcin  |
 |
|
Świece do 1,8 SOHC Wymiana
|
10 |
22-12-08 Cichanos |
2428 |
24-12-2008, 11:50 wichura1  |
 |
|
Świece w GDI - kilka fotek ........ [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
32 |
10-05-06 woxy |
10615 |
23-12-2008, 12:11 turek61  |
 |
|
[Cari 1.8] Dławienie silnika, brak mocy, wilgoć w powietrzu, [ Idź do strony: 1, 2 ] |
15 |
30-04-08 tomprom |
4570 |
22-12-2008, 23:09 emfranc  |
 |
|
[Cari 1.9TD] Które świece żarowe wybrać do Carismy 1.9 TD
|
13 |
03-07-08 Kylek |
3643 |
21-12-2008, 22:31 1grzecho  |
 |
|
spadek mocy
|
8 |
18-12-08 Dawid1886 |
2449 |
21-12-2008, 19:30 leser  |
 |
|
Nietypowy problem ze wskaźnikiem paliwa GDI
|
0 |
21-12-08 Budrys |
661 |
21-12-2008, 18:36 Budrys  |
 |
 |
przerobka rocznika '98 / 2000 ???
|
4 |
21-12-08 Danlight |
1531 |
21-12-2008, 17:52 Danlight  |
 |
|
[Cari 1.6] skrzypienie w tylnym zawieszeniu...
|
13 |
28-09-08 marcin84k |
3307 |
21-12-2008, 08:55 drd1812  |
 |
|
Wyciek plynu chlodniczego
|
3 |
19-12-08 kamil777 |
1396 |
20-12-2008, 21:50 siwek  |
 |
|
Kierownica drży [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
28-10-08 hunter1111 |
4033 |
20-12-2008, 18:34 drd1812  |
 |
 |
Problem z zapłonem
|
1 |
20-12-08 Marian |
586 |
20-12-2008, 17:17 zbychu 37  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] czy można założyć zwykłe świece?
|
7 |
26-11-08 kelo2 |
1903 |
20-12-2008, 06:12 maciej76  |
 |
|
[Cari 1.6] ALARMOWY WYŁĄCZNIK KRAŃCOWY drzwiowy carisma 1,6
|
2 |
19-12-08 ARTEK1910 |
1063 |
19-12-2008, 23:06 barthez2183  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Proszę o poradę
|
7 |
14-12-08 dare01 |
1651 |
19-12-2008, 21:09 kartomaniak gti  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] rozmaitości...
|
3 |
10-12-08 janusz1313 |
1771 |
19-12-2008, 12:58 barthez2183  |
 |
|
zegar swiruje i dziwna rureczka ?
|
3 |
18-12-08 arielos |
1015 |
19-12-2008, 08:56 arielos  |
 |
|
dostaje zbyt duzo paliwa (1.8 GDI)
|
7 |
16-12-08 Maryush80 |
2224 |
18-12-2008, 20:34 Maryush80  |
 |
 |
[Cari 1.6] Da się założyć elektryczne lusterka? Mam manualne, chcę elektryczne i podgrzewane [ Idź do strony: 1, 2 ] |
29 |
15-11-08 Charlie |
6700 |
18-12-2008, 08:27 saphire  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] kontrolka cisnienia oleju- znowu to samo.... zapala sie przy cieplym silniku....
|
13 |
12-12-08 joukipauki |
7504 |
17-12-2008, 21:07 XL  |
 |
|
[Cari 1.9DI-D] Kontrolka od Hamulca
|
1 |
16-12-08 happy_man |
652 |
17-12-2008, 07:51 drd1812  |
 |
|
brzęczenie przy dodawaniu gazu?????
|
13 |
18-11-08 kozuch2 |
2632 |
17-12-2008, 00:01 kozuch2  |
 |
 |
[Carisma] Problem z predkosciomierzem
|
1 |
16-12-08 Piotras_44 |
1217 |
16-12-2008, 14:49 Chooper  |
 |
 |
[Cari 1.9DI-D] Wibracje, drgania, wręcz dudnienie
|
2 |
15-12-08 adammadrzak |
1375 |
16-12-2008, 12:35 adammadrzak  |
 |
|
Skaczące obroty przy zimnym silniku i ...
|
10 |
11-12-08 manieksad |
2968 |
15-12-2008, 23:03 tom1312  |
 |
Nowe posty |
|
 |
Brak nowych postów |
|
 |
Ważne ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Popularny ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Popularny ] |
|
 |
Ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Zablokowany ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Zablokowany ] |
|
 |
Przyklejony |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|