 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
| • Ważne tematy |
 |
 |
Ważne ogłoszenie: INSTRUKCJA OBSŁUGI FORUM Co? Jak? Gdzie? I dlaczego
|
0 |
18-12-08 Marcin-Krak |
33001 |
18-12-2008, 19:16 Marcin-Krak  |
 |
|
Ważne ogłoszenie: UDOSTĘPNIANIE LOGO ORAZ ZNAKU SŁOWNEGO 'MITSUMANIAKI' ważna informacja!
|
2 |
27-05-11 Firebee |
239953 |
26-11-2015, 19:23 Firebee  |
| • Tematy |
 |
|
Licznik obrotów silnika/Obrotomierz
|
5 |
18-06-08 jawaldek |
1717 |
04-09-2008, 21:39 marian2800  |
 |
|
[Pajero] silnik sie grzeje powyzej 3 tys obrotow
|
7 |
03-09-08 chudyone |
2797 |
04-09-2008, 17:57 bartek2800  |
 |
|
[Pajero] OLEJ W PAJERO IV 3.2 DID -PRZEBIEG 1,600 KM
|
6 |
02-09-08 Robert-SMOK |
1684 |
04-09-2008, 07:49 zbyszekm2  |
 |
|
Płyn w układzie chłodzenia
|
4 |
31-08-08 jawaldek |
1078 |
01-09-2008, 19:22 jawaldek  |
 |
 |
[Pajero] Jaki płyn w chyłomierzu? Czy da się samemu wymienić?
|
1 |
27-08-08 teddybar |
853 |
29-08-2008, 20:38 rynio_di  |
 |
 |
[Pajero] rozrząd pajero v6 3.0- 96r-w miarę pilne
|
2 |
27-08-08 Berni |
1279 |
28-08-2008, 08:44 Berni  |
 |
|
Witam wszystkich i takie zapytanie o sprzęgło w Pajero 2.8td Po nagrzaniu sinika coś rżęźi
|
4 |
12-08-08 Zdziszek |
1387 |
27-08-2008, 23:54 zbyszekm2  |
 |
 |
[Pajero] Potrzebuje porady- Jaki olej wlać po 1000km w Nowym
|
2 |
25-08-08 Robert-SMOK |
1045 |
26-08-2008, 16:43 gootek  |
 |
|
[Pajero] Luzy w przednich kołach
|
3 |
25-08-08 cień |
2044 |
26-08-2008, 14:33 cień  |
 |
|
WYCIąGARKA poszukuję wyciągarki mechanicznej [ Idź do strony: 1, 2 ] |
18 |
04-08-08 Stach |
7504 |
20-08-2008, 16:06 Stach  |
 |
|
Tylna kanapa
|
9 |
29-04-08 jawaldek |
3271 |
20-08-2008, 12:21 Zdziszek  |
 |
|
Problem z odpalaniem gorącego silnika
|
7 |
03-08-08 Jacek V |
1915 |
20-08-2008, 12:19 Zdziszek  |
 |
|
[Pajero] 2.8 tdi (3drzwi) zawieszenie
|
2 |
12-08-08 pret0r |
961 |
13-08-2008, 00:02 pret0r  |
 |
|
Silnik się grzeje
|
1 |
12-08-08 jawaldek |
919 |
12-08-2008, 20:38 rynio_di  |
 |
 |
Spadek mocy silnika
|
6 |
09-08-08 jawaldek |
1663 |
09-08-2008, 19:31 jawaldek  |
 |
|
PYTANIE DO UżYTKOWNIKóW PAJERO IV
|
6 |
14-07-08 matisend |
2338 |
05-08-2008, 16:35 matisend  |
 |
|
Regulator ssania
|
4 |
25-05-08 marian2800 |
1831 |
02-08-2008, 15:20 chudyone  |
 |
|
szyby
|
4 |
01-08-08 remixg |
1420 |
01-08-2008, 16:36 remixg  |
 |
|
Problem przy startowaniu silnika
|
13 |
15-07-08 jatoch |
4222 |
31-07-2008, 20:20 jatoch  |
 |
 |
[Pajero] Duże Problemy z Pajero
|
10 |
08-07-08 sally86 |
3106 |
26-07-2008, 07:37 zbyszekm2  |
 |
|
[Pajero] Kontrolka C/D Lock
|
2 |
25-07-08 mooglie |
3184 |
25-07-2008, 14:24 sally86  |
 |
|
Angielski Misiek
|
1 |
18-07-08 jawaldek |
841 |
19-07-2008, 17:04 bartek2800  |
 |
|
[Sport] Tylny podlokietnik
|
3 |
12-07-08 vr4 |
1123 |
15-07-2008, 15:09 Gene  |
 |
|
Stuki w przednim kole
|
3 |
04-07-08 Francki |
1303 |
05-07-2008, 13:50 Francki  |
 |
|
problem z przednimi zaciskami w pajero II
|
5 |
17-06-08 scood74 |
1582 |
03-07-2008, 19:21 pantonik1  |
 |
 |
Hamulce
|
7 |
27-06-08 jawaldek |
1966 |
02-07-2008, 15:54 tomekrvf  |
 |
|
[Pajero] Konkretne opony do Pajero I Long.
|
6 |
18-06-08 Oceanos |
2134 |
20-06-2008, 13:39 bartek2800  |
 |
 |
silnik 2,0 GDI zimnay silnik lekko stuka na zaworach?
|
1 |
18-06-08 mariom |
919 |
19-06-2008, 07:33 zbyszekm2  |
 |
|
[Pajero] problem z odpalaniem auta [ Idź do strony: 1, 2 ] |
16 |
01-06-08 Amcio |
4855 |
16-06-2008, 15:41 Amcio  |
 |
|
[Pajero] tylne szybki !POMOCY!
|
2 |
14-06-08 motofmx |
1222 |
16-06-2008, 15:19 motofmx  |
 |
|
PAJERO 2.8 LUZY ZAWOROWE
|
3 |
13-06-08 piotrek74 |
1738 |
16-06-2008, 08:37 piotrek74  |
 |
|
[Pajero] PROBLEM ZE SPRZĘGŁEM ??? PAJERO 2.8 , 96r
|
2 |
14-06-08 slawex |
2497 |
14-06-2008, 22:14 slawex  |
 |
|
[Pajero] Problem ze spalaniem
|
14 |
08-06-08 DADI |
3862 |
14-06-2008, 22:06 jawaldek  |
 |
|
jakie macie koło pasowe na wale korbowym
|
2 |
09-06-08 scood74 |
1267 |
10-06-2008, 12:01 scood74  |
 |
|
[Pajero] Filtr kabinowy [ Idź do strony: 1, 2 ] |
15 |
11-05-08 bartek2800 |
13555 |
06-06-2008, 14:22 scood74  |
 |
|
schemat pompy wtryskowej do miska 2,8 tdi mam delikatny wyciek z pompy
|
0 |
05-06-08 scood74 |
907 |
05-06-2008, 11:55 scood74  |
 |
|
A/T MODE i inne pytania PAJERO II
|
11 |
16-01-08 z_łagiewnik |
10066 |
04-06-2008, 10:00 saphire  |
 |
 |
[Pajero] książka serwisowa w jezyku polskim
|
4 |
30-03-08 czerwoneszczyty |
2389 |
03-06-2008, 09:43 Gene  |
 |
|
Róznice w rozmiarach opon
|
8 |
14-04-08 cień |
2806 |
29-05-2008, 20:42 scood74  |
 |
|
jak bedzie różnica w spalaniu miedzy oponami 235/75 i 265/70
|
1 |
29-05-08 scood74 |
1252 |
29-05-2008, 12:29 Gene  |
 |
|
Ssanie Pajero
|
3 |
23-05-08 anem |
1360 |
28-05-2008, 12:10 zbyszekm2  |
 |
 |
Rolka prowadząca układu wspomagania
|
0 |
24-05-08 M4/2C |
769 |
24-05-2008, 13:56 M4/2C  |
 |
 |
[Pajero] ABS , HAMULCE , TARCZE , KLOCKI (PAJERO 3,2 DID) WITAM, DRGANIE KIEROWNICY PODCZAS HAMOWANIA
|
6 |
19-05-08 lookaszp |
2494 |
22-05-2008, 09:12 gootek  |
 |
|
zmiana amortyzatorow
|
10 |
08-05-08 elmot |
2542 |
20-05-2008, 09:47 scood74  |
 |
|
Pajero III
|
7 |
12-05-08 bartek2800 |
2053 |
14-05-2008, 17:48 bartek2800  |
 |
|
[Pajero] Nakrętki felg Pajero I
|
1 |
02-04-08 cień |
784 |
11-05-2008, 23:25 igor  |
 |
|
Uszlachetniacze do płynów ustrojowych
|
7 |
16-04-08 pat 79 |
1996 |
10-05-2008, 19:01 pantonik1  |
 |
 |
[Pajero] OLEJ
|
8 |
07-05-08 bartek2800 |
1816 |
10-05-2008, 16:57 bartek2800  |
 |
 |
Pajero 3,5 V6 24V problem z obrotami i nie tylko
|
5 |
10-06-07 gifter |
1996 |
08-05-2008, 21:40 elmot  |
 |
|
[Pinin] Hak holowniczy do Pinina
|
4 |
24-04-08 mcgregor123 |
2140 |
06-05-2008, 10:51 Gene  |
 |
Nowe posty |
|
 |
Brak nowych postów |
|
 |
Ważne ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Popularny ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Popularny ] |
|
 |
Ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Zablokowany ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Zablokowany ] |
|
 |
Przyklejony |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|