 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
 |
|
Jak sprawdzić sprawność czujnika położenia wałka rozrządu?
|
2 |
15-04-09 misza116 |
1264 |
21-04-2009, 00:19 pic11  |
 |
|
[Cari 1.8] Pomocy,mam problem ze sprzeglem!!!
|
1 |
20-04-09 Menio |
598 |
20-04-2009, 21:10 drd1812  |
 |
|
wydech
|
4 |
20-04-09 wiesiek1901 |
1066 |
20-04-2009, 19:36 barthez2183  |
 |
|
Check Engine -> potem problemy z odpalaniem
|
8 |
11-04-09 misza116 |
1276 |
20-04-2009, 15:53 misza116  |
 |
|
Tajemnicza śruba tajemnicza śruba znajdująca się między pedałem sprzęgła, a gazu-bliżej gazu
|
2 |
19-04-09 Sofix |
913 |
20-04-2009, 08:40 Sofix  |
 |
|
Skład mieszanki na biegu jałowym
|
13 |
10-04-09 XL |
2923 |
19-04-2009, 23:29 XL  |
 |
|
DID 1.9 102 KM TURBO? [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
32 |
17-04-09 Niko23 |
7333 |
19-04-2009, 22:27 andy1  |
 |
|
[Cari 1.6] (chyba)Problem po rozpięciu klem :(
|
4 |
17-04-09 Rob600 |
1108 |
19-04-2009, 18:31 Sofix  |
 |
|
cieknący olej
|
1 |
15-04-09 krzysiek.1982 |
1009 |
19-04-2009, 01:21 Owczar  |
 |
|
[Cari 1.8] jeszcze raz pilot
|
2 |
21-11-08 harizma |
1243 |
18-04-2009, 20:04 slawek st  |
 |
|
[1.6 Carisma] pytanie o układ wydechowy
|
4 |
18-04-09 josearkadio |
1552 |
18-04-2009, 16:42 josearkadio  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] problem z elektryczna szyba
|
1 |
18-04-09 Łukasz |
736 |
18-04-2009, 15:14 Lisek  |
 |
|
Webasto
|
2 |
15-04-09 LooCashX |
1096 |
18-04-2009, 14:37 LooCashX  |
 |
|
czego to wina :(
|
14 |
16-04-09 MarcinNaw |
2158 |
18-04-2009, 12:12 MarcinNaw  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] PROBLEM Z OBROTAMI I PRZERYWANIE PROBLEM Z OBROTAMI I PRZERYWANIE
|
1 |
18-04-09 rams |
901 |
18-04-2009, 11:07 Morfi  |
 |
 |
Gdzie centralka zamka centralka gdzie jest montowana
|
7 |
14-04-09 slawek st |
1285 |
18-04-2009, 09:23 slawek st  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Szyby nie podnosza sie automatycznie po odlac
|
6 |
29-03-09 pepis2009 |
1936 |
17-04-2009, 22:47 Morphinum  |
 |
|
pytanie związane z obrotami
|
3 |
13-04-09 kozuch2 |
835 |
17-04-2009, 22:47 kozuch2  |
 |
|
[Cari 1.6] JAKI OLEJ ???
|
1 |
17-04-09 ARTEK1910 |
577 |
17-04-2009, 22:18 Morphinum  |
 |
|
[Cari 1.6] Pytanie o podswietlenie i obroty.
|
4 |
17-04-09 matezoma |
1249 |
17-04-2009, 20:11 matezoma  |
 |
 |
[Cari 1.8 GDI] Nie odpala silnik. grzebałem w instalacji elektrycznej klimatyzacji
|
10 |
10-04-09 marcinos1979 |
1891 |
17-04-2009, 14:52 marcinos1979  |
 |
|
pękła sprzezyna zawieszenia przód. CARISMA 1,8 GDI
|
4 |
14-04-09 yoji |
1621 |
17-04-2009, 14:48 saphire  |
 |
|
[Cari 1.9TD] Problem z klimatyzacją i nawiewem
|
5 |
25-09-08 heron |
1789 |
17-04-2009, 08:29 heron  |
 |
|
[Cari 1.9DI-D] Popsułem czujnik tylko czego ??
|
6 |
11-04-09 fiedzia |
1750 |
17-04-2009, 00:58 Lisek  |
 |
|
Demontaż lusterka
|
11 |
02-04-09 mlun |
2689 |
16-04-2009, 21:45 mlun  |
 |
|
Cari 1.8 GDI 98r walek rozrzadu i pompa pilnie potrzebne!!!
|
12 |
15-04-09 mOOp |
3028 |
16-04-2009, 20:42 mOOp  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Problem z odpalaniem
|
8 |
08-04-09 santm |
1789 |
16-04-2009, 14:23 wichura1  |
 |
|
Lampy przód regulacja Cari 1.8 GDI r 1998
|
1 |
11-04-09 wally49 |
499 |
16-04-2009, 11:47 saphire  |
 |
|
Kolektor wydechowy do turbiny
|
2 |
13-04-09 rasiak1980 |
535 |
16-04-2009, 11:39 rasiak1980  |
 |
|
Stukniecie przy przyszpieszaniu
|
11 |
14-04-09 matrixs |
1459 |
15-04-2009, 23:14 JackD  |
 |
|
nowy samochod i kilka problemow
|
6 |
14-04-09 paulak88 |
1165 |
15-04-2009, 20:46 rydek  |
 |
|
[Cari 1.9TD] Problem ://
|
3 |
15-04-09 Danlight |
712 |
15-04-2009, 18:12 pawelsonx  |
 |
|
[Cari 1.9TD] klekocze na zimnym POMOCY....RATUNKU
|
10 |
02-04-09 adam100200 |
1417 |
14-04-2009, 21:51 wojtec  |
 |
|
[Cari 1.9TD] ABS-
|
2 |
14-04-09 isiek72 |
670 |
14-04-2009, 20:51 demeone  |
 |
|
[ Cari 1.8 GDI ] Wymiana komputera a immobiliser.
|
2 |
14-04-09 marcinos1979 |
739 |
14-04-2009, 12:29 marcinos1979  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] obsługa komputera i jego funkcje GDI 1998
|
12 |
11-04-09 lamariusz |
3373 |
14-04-2009, 11:43 SHARK1979  |
 |
|
Nie mogę znaleść okienka kontrolnego czynnika chłodzącego.. ..klimatyzacji
|
2 |
13-04-09 Budrys |
667 |
13-04-2009, 20:27 Budrys  |
 |
|
sterowanie centralnym zamkiem
|
2 |
13-04-09 arekb |
784 |
13-04-2009, 12:17 arekb  |
 |
|
[Cari 1.8MSX] rozrząd
|
11 |
11-04-09 maly124 |
2065 |
13-04-2009, 09:08 maly124  |
 |
|
[Cari 1.9TD] awaria boostera
|
0 |
12-04-09 pawelsonx |
742 |
12-04-2009, 18:18 pawelsonx  |
 |
|
niskie obroty i pomaranczowa dioda ?? brak mocy i kontrolka silnika
|
3 |
11-04-09 Szmiks |
1132 |
12-04-2009, 14:10 Szmiks  |
 |
|
[GDI] Jaki jest rozmiar klucza do swiec?
|
3 |
10-04-09 demeone |
2713 |
12-04-2009, 09:33 turek61  |
 |
|
carisma komputer spalanie
|
8 |
11-04-09 narrufus |
1678 |
12-04-2009, 00:15 Robson86  |
 |
|
Pasek rozrządu + rolki
|
3 |
06-04-09 misza116 |
1121 |
11-04-2009, 20:14 Daniello81  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] stuki w silniku
|
1 |
11-04-09 kaczor |
772 |
11-04-2009, 14:30 jurekkraków  |
 |
|
[Cari 1.9TD] Problemy z odpalaniem
|
12 |
25-01-09 robo_k |
2209 |
11-04-2009, 10:07 jarek19681  |
 |
|
ukryta awaria chlodzenia
|
8 |
08-04-09 petyer666 |
2731 |
10-04-2009, 23:47 petyer666  |
 |
|
[Cari 1.6] opornie działający pedał gazu
|
6 |
10-04-09 timiti |
1129 |
10-04-2009, 21:19 mlun  |
 |
|
[Cari 1.9DI-D] Carisma Brak mocy
|
2 |
05-04-09 borys64 |
1090 |
10-04-2009, 17:39 JCH  |
 |
|
[Carisma] Najlepszy silnik
|
2 |
10-04-09 rustin |
979 |
10-04-2009, 16:55 Robson86  |
 |
Nowe posty |
|
 |
Brak nowych postów |
|
 |
Ważne ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Popularny ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Popularny ] |
|
 |
Ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Zablokowany ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Zablokowany ] |
|
 |
Przyklejony |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|