 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
 |
 |
Centralny działa tylko na włączonym silniku
|
1 |
10-04-09 ramzinho |
607 |
10-04-2009, 16:28 Owczar  |
 |
|
Oporność elektryczna czujnika temp zewnętrznej w Carismie [ Idź do strony: 1, 2 ] |
15 |
16-01-08 woxy |
4606 |
10-04-2009, 12:32 adipaw  |
 |
|
Tunel środkowy i zalilanie CB [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
15-03-09 pajczer |
3943 |
10-04-2009, 11:49 Kofi  |
 |
 |
Jakie są objawy padających wtrysków?
|
8 |
08-04-09 motyldarek75 |
2155 |
10-04-2009, 07:41 saphire  |
 |
 |
[Cari 1.8 GDI] Padł Automat ...pomocy
|
1 |
29-03-09 siwy 26 |
703 |
09-04-2009, 13:40 saphire  |
 |
|
siłownik przeputnicy
|
7 |
29-03-09 qaz |
1681 |
09-04-2009, 13:39 saphire  |
 |
|
[Cari 1.9TD] czujnik temperatury powietrza zasysanego
|
3 |
06-04-09 markukbany |
1261 |
08-04-2009, 21:37 pawelsonx  |
 |
|
Sprzęgło???
|
6 |
07-04-09 marcinx85 |
1501 |
08-04-2009, 20:41 marcinx85  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Instalacja elektryczna klimatyzacji. jak powinny być podłączone przewody
|
4 |
08-04-09 marcinos1979 |
1198 |
08-04-2009, 19:16 marcinos1979  |
 |
|
Bagażnik a centralny zamek
|
3 |
07-04-09 oozz |
1363 |
07-04-2009, 23:10 Konrado1987  |
 |
|
Tłumik Carisma
|
2 |
06-04-09 Kolaszusza |
874 |
06-04-2009, 22:45 adaśko  |
 |
|
1.8 GDI, 98r 5000 obr/min - kontrolka silnika i szarpniecie [ Idź do strony: 1, 2 ] |
20 |
18-01-09 mOOp |
5464 |
06-04-2009, 22:32 mOOp  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] ile naprawdw wchodzi plynu,bo napewno nie 6l! plyn w chlodnicy
|
2 |
06-04-09 kornel |
703 |
06-04-2009, 17:59 kornel  |
 |
|
[Cari 1.9DI-D] Za małe ciśnienie wtrysku paliwa. Jakie przyc
|
0 |
06-04-09 Rabol |
607 |
06-04-2009, 15:07 Rabol  |
 |
 |
Temperatura -15 po odłączeniu akumulatora?
|
5 |
05-04-09 motyldarek75 |
1048 |
06-04-2009, 07:52 ppawlicki  |
 |
|
Brak awaryjnych
|
1 |
05-04-09 MAłY |
856 |
05-04-2009, 22:36 wash  |
 |
|
jak najszybciej i najlatwiej dostac sie do zapalniczki
|
10 |
26-06-07 Grabek |
3235 |
05-04-2009, 22:12 kosek  |
 |
|
Cari 1,8 GDI przepustnica
|
12 |
15-05-08 herkat |
3110 |
05-04-2009, 21:12 qaz  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] GDI 1998 kontrolka zużycia klocków hamulcowuc
|
4 |
04-04-09 lamariusz |
1249 |
05-04-2009, 20:35 Kris1980_147  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] łożysko - MCPERSONA
|
2 |
04-04-09 plitek |
835 |
05-04-2009, 18:14 orzech  |
 |
|
Sonda lambda [ Idź do strony: 1, 2 ] |
27 |
10-09-08 wiesiek1901 |
5137 |
05-04-2009, 18:11 orzech  |
 |
|
[Cari 1.9DI-D] Zawór recyrkulacji spalin - gdzie jest??
|
5 |
03-04-09 fiedzia |
1369 |
05-04-2009, 10:10 fiedzia  |
 |
|
obroty
|
9 |
11-03-09 grzech |
2260 |
04-04-2009, 21:35 Daniello81  |
 |
|
Carisma 1.9 did po lifcie / dzwonienie i zgasl nie odpala
|
4 |
03-03-09 phot |
1459 |
04-04-2009, 12:45 phot  |
 |
|
Radio "szumi", zakłucenia z silnika ?
|
4 |
12-12-08 Budrys |
1297 |
04-04-2009, 09:44 pawel-krol  |
 |
|
Wymiana rozrządu. Jak odkręcić koło pasowe? POMOCY!!!
|
0 |
04-04-09 MichalGubin |
949 |
04-04-2009, 04:05 MichalGubin  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Co odpowiada za wolne obroty na ssaniu?
|
5 |
02-04-09 Moomin |
1699 |
03-04-2009, 18:19 mały 55  |
 |
|
Zapocenie nad miską olejową co to może być...
|
3 |
31-03-09 marcin007 |
979 |
02-04-2009, 21:39 marcin007  |
 |
|
szyby elektryczne w Cari
|
2 |
02-04-09 gizbern-22 |
1015 |
02-04-2009, 16:29 observer  |
 |
|
Rozrząd. Serwisowa wymiana rozrządu - co i jak?
|
7 |
29-03-09 DarkAngel |
1900 |
02-04-2009, 16:05 Piwor  |
 |
 |
Olej sprzęgla cari 1.8 GDI lift - wymiana
|
2 |
31-03-09 andofx1 |
757 |
02-04-2009, 11:40 MarcinNaw  |
 |
|
[Cari 1.9DI-D] Dziwny problem z TURBO w Carsima 1.9DID i Spa help !!!!
|
5 |
30-01-09 jaladreip |
2086 |
02-04-2009, 11:29 misiux24  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] obroty ciąg dalszy.
|
3 |
01-04-09 mały 55 |
1240 |
01-04-2009, 22:08 Student  |
 |
 |
[Cari 1.8 GDI] nię załancza sie sprężarka!!!!!!!
|
6 |
30-03-09 sony1906 |
1492 |
01-04-2009, 21:42 mały 55  |
 |
 |
Pilne
|
4 |
31-03-09 siwy 26 |
949 |
01-04-2009, 16:14 siwy 26  |
 |
|
Czy fele 17" zmieszcza się bez problemu?/ [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
21-03-09 pepe191 |
3400 |
01-04-2009, 15:17 pepe191  |
 |
|
porada
|
4 |
30-03-09 siwy 26 |
1495 |
01-04-2009, 08:41 Kmer  |
 |
|
odblokowanie silnika [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
30 |
03-03-09 cocoo24 |
8065 |
01-04-2009, 08:03 cocoo24  |
 |
 |
[Cari 1.9TD] strasznie głośno chodzi i na zimnym i na rozgrz
|
8 |
29-03-09 sticz25 |
1957 |
01-04-2009, 07:40 carisma1  |
 |
 |
Stuki w zawieszeniu [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
33 |
12-03-09 gregory1114 |
7975 |
31-03-2009, 15:42 gregory1114  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] stuki z tyłu
|
2 |
27-03-09 strazak |
1255 |
31-03-2009, 13:01 strazak  |
 |
 |
[Cari 1.8] Problem z zimnym silnikiem [ Idź do strony: 1, 2 ] |
16 |
19-03-09 snajper01 |
2752 |
30-03-2009, 22:16 motyldarek75  |
 |
|
klekotanie na wolnych obrotach carisma 1,8 GDI 1997r
|
6 |
22-03-09 gizbern-22 |
1831 |
30-03-2009, 18:12 TESTER  |
 |
|
silnik faluje po wciśnięciu sprzegła
|
0 |
30-03-09 petyer666 |
568 |
30-03-2009, 17:59 petyer666  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Problem z automatem
|
5 |
29-03-09 siwy 26 |
1330 |
30-03-2009, 13:27 kkriss  |
 |
 |
[Cari 1.8 GDI] Problem z elektryka.
|
0 |
30-03-09 crimi |
643 |
30-03-2009, 13:08 crimi  |
 |
|
[Cari 1.6] Dziwne odkrycie
|
9 |
15-03-09 chmielu115 |
3103 |
30-03-2009, 08:25 wichura1  |
 |
|
[Cari 1.9TD] Mitsubishi carisma 19.TD - Problem z klimatyzac
|
2 |
12-03-09 sticz25 |
877 |
29-03-2009, 21:35 sony1906  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Pikanie przy włączonym radiu
|
14 |
18-03-09 michalz |
4540 |
29-03-2009, 15:30 saphire  |
 |
 |
Problem z otwariem drzwi od wewnątrz strona lewa od pasażera - centralka działa na wszystkich drzwiach [ Idź do strony: 1, 2 ] |
16 |
08-03-09 Cichanos |
6061 |
29-03-2009, 15:22 saphire  |
 |
Nowe posty |
|
 |
Brak nowych postów |
|
 |
Ważne ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Popularny ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Popularny ] |
|
 |
Ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Zablokowany ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Zablokowany ] |
|
 |
Przyklejony |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|