 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
 |
 |
[Cari 1.8 GDI] dziwne piszczenie
|
14 |
18-09-08 Tenor |
3487 |
23-09-2008, 23:06 wichura1  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Wycieraczka ucieka pod maske ! mieliście podobny problem
|
5 |
21-09-08 MotyF |
1501 |
23-09-2008, 17:31 MotyF  |
 |
|
[Cari 1.9DI-D] tylni pas j/w
|
4 |
22-09-08 herflik95 |
910 |
22-09-2008, 16:07 herflik95  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Problem? Przerywa
|
3 |
21-09-08 beret |
919 |
22-09-2008, 13:49 SHARK1979  |
 |
|
Gumy stabilizatora przód
|
0 |
21-09-08 MAłY |
661 |
21-09-2008, 14:35 MAłY  |
 |
|
[Cari 1.9TD] Dziwne wibracje
|
5 |
18-09-08 ryq |
1312 |
21-09-2008, 13:17 ryq  |
 |
|
Jest mokro i jest problem z obrotami
|
7 |
20-09-08 Paker |
1936 |
21-09-2008, 12:33 maxwell61  |
 |
|
falujące obroty
|
9 |
08-09-08 kozuch2 |
2206 |
21-09-2008, 11:41 kozuch2  |
 |
|
zmiana oleju
|
5 |
18-09-08 markar83 |
1159 |
21-09-2008, 10:02 markar83  |
 |
|
WLACZNIK
|
3 |
20-09-08 ARTEK1910 |
889 |
20-09-2008, 21:52 big_foot  |
 |
|
Cari 1,9 DI-D Pompa wspomagania
|
1 |
20-09-08 bufor |
817 |
20-09-2008, 19:39 JCH  |
 |
 |
[Cari 1.8 GDI] Air bag - ale co dalej?? [ Idź do strony: 1, 2 ] |
27 |
23-08-08 szyszus1 |
6691 |
20-09-2008, 18:42 big_foot  |
 |
|
elektrozawór przestawiacza dlaczego sie psuje ??
|
3 |
19-09-08 kuladencer |
1003 |
20-09-2008, 09:54 kuladencer  |
 |
|
[Cari 1.9TD] "Spocona" odma
|
1 |
10-08-08 marty29 |
1039 |
20-09-2008, 07:36 grzechuto  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Opinie o filtrze??? zdjecie
|
5 |
16-09-08 tobiasz28 |
1633 |
19-09-2008, 23:23 tobiasz28  |
 |
|
[Cari 1.6] Przygasają światła
|
8 |
18-09-08 aresh76 |
2563 |
19-09-2008, 19:46 big_foot  |
 |
|
alternator
|
4 |
17-09-08 wiesiek1901 |
1318 |
19-09-2008, 13:48 kris80  |
 |
|
wspomaganie?
|
0 |
19-09-08 oozz |
790 |
19-09-2008, 09:50 oozz  |
 |
|
listwy w prog chromowe i drewniany kokpit-to jest oryginal? carisma 98r. 1.6 sport
|
5 |
18-09-08 cinekvip |
1597 |
19-09-2008, 07:27 Matejko  |
 |
|
symbol przewodow WN
|
0 |
18-09-08 -=JaNeK=- |
616 |
18-09-2008, 19:14 -=JaNeK=-  |
 |
|
Parowanie szyb, a klima
|
9 |
17-09-08 Kris1980_147 |
2332 |
18-09-2008, 19:06 Kylek  |
 |
|
[Cari 1.9TD] Wyświetlacz komputera
|
9 |
10-09-08 xxcarixx |
1771 |
18-09-2008, 18:36 zieras  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Analogowy wskażnik paliwa [ Idź do strony: 1, 2 ] |
26 |
04-01-08 XL |
4912 |
18-09-2008, 18:29 zieras  |
 |
|
[Cari 1.6] cos obciera przy kole
|
1 |
18-09-08 luk214 |
655 |
18-09-2008, 17:11 kris80  |
 |
 |
[Cari 1.6] Chłodnica Klimy nigdzie takiej nie mogę dostać
|
0 |
18-09-08 sibi |
799 |
18-09-2008, 15:28 sibi  |
 |
 |
[Cari 1.8] Czujnik położenia wałka rozrządu c.d.
|
2 |
15-09-08 pic11 |
1435 |
17-09-2008, 22:04 pic11  |
 |
|
Osłona półosi
|
1 |
17-09-08 kamil777 |
865 |
17-09-2008, 21:50 kielurkk  |
 |
|
[Cari 1.9DID] Nadkola przód do Cari - pytanie
|
3 |
14-09-08 arthus |
1120 |
17-09-2008, 21:21 herflik95  |
 |
 |
[Cari 1.6] rozrusznik zgrzyt brrrrr
|
0 |
17-09-08 maxwell61 |
646 |
17-09-2008, 17:13 maxwell61  |
 |
 |
[Cari 1.8 GDI] 4G93 dohc wasze opinie witam, prosze o opinie nt tego silniczka, [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
15-09-08 Kurt |
4705 |
17-09-2008, 08:14 mlun  |
 |
 |
[Cari 1.8 GDI] Immobiliser Usuwanie Immo
|
9 |
07-09-08 kulson84 |
2473 |
16-09-2008, 19:15 kulson84  |
 |
|
[Cari 1.9TD] nierówne obroty, brak mocy i niebieskie kopceni
|
4 |
30-08-08 xxcarixx |
1537 |
15-09-2008, 01:47 peter  |
 |
|
[Cari 1.9TD] Problem z mocą po braku paliwa w Cari '97
|
7 |
29-08-08 michajli |
1390 |
14-09-2008, 23:06 Grodar  |
 |
 |
[Cari 1.8] pompa wspomagania ,pomocy!
|
0 |
14-09-08 madmax10 |
823 |
14-09-2008, 19:47 madmax10  |
 |
|
ktoś wie co to za część?
|
10 |
08-09-08 MICHAEL0002 |
2554 |
14-09-2008, 17:44 daroslo  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] klima jest czy jej brak?
|
9 |
08-09-08 mk0808 |
2539 |
14-09-2008, 15:38 mk0808  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Gdzie jest czujnik wysokiego ciśnienia paliwa Muszę wymienić...
|
1 |
14-09-08 MICHAEL0002 |
1159 |
14-09-2008, 15:37 Hubeeert  |
 |
|
Jak wypuscic gniazdko<maly jack>do podlaczenia odtwarz
|
3 |
11-09-08 slabasz |
1174 |
14-09-2008, 09:40 kajakiem  |
 |
|
Carisma 1.8 - Felgi
|
3 |
12-09-08 believer1980 |
1252 |
12-09-2008, 20:40 Kris1980_147  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Nie działa spryskiwacz tylnej szyby.
|
9 |
11-09-08 andy_lodz |
2485 |
12-09-2008, 12:41 Student  |
 |
 |
Poduszka mocowania silnika (tyl)
|
1 |
11-09-08 michal78 |
721 |
11-09-2008, 18:40 leser  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Brak wskazań:ile km zostało.. brak kilku światełek
|
3 |
10-09-08 waldek238 |
829 |
11-09-2008, 08:17 TESTER  |
 |
|
[Cari 1.9TD] obroty biegu jałowego
|
1 |
09-09-08 Micz |
874 |
10-09-2008, 19:15 kielurkk  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Jaka kompresja na cylindrach?
|
1 |
10-09-08 Kartagina4 |
1186 |
10-09-2008, 18:40 big_foot  |
 |
|
[Cari 1.9TD] Wentylator chłodnicy
|
6 |
07-09-08 marty29 |
1558 |
09-09-2008, 20:59 kielurkk  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Po włączeniu klimy ; zapala się Check Engine [ Idź do strony: 1, 2 ] |
18 |
27-07-08 SAUTON |
5218 |
09-09-2008, 14:43 Fabjan  |
 |
|
[Cari 1.6] opony yokohama [ Idź do strony: 1, 2 ] |
16 |
05-09-08 major |
3241 |
08-09-2008, 23:10 MAłY  |
 |
|
[Cari 1.9TD] odczytałem błędy w mojej cari...
|
4 |
30-08-08 wojtec |
1333 |
07-09-2008, 22:48 wojtec  |
 |
|
Kontrolka Check engine
|
3 |
07-09-08 Amadeus |
1180 |
07-09-2008, 22:16 Chooper  |
 |
 |
[Cari 1.8 GDI] Rozgrzany gaśnie II
|
4 |
03-09-08 szyszus1 |
1114 |
07-09-2008, 18:33 byczeks  |
 |
Nowe posty |
|
 |
Brak nowych postów |
|
 |
Ważne ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Popularny ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Popularny ] |
|
 |
Ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Zablokowany ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Zablokowany ] |
|
 |
Przyklejony |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|