 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
| • Ważne tematy |
 |
 |
Ważne ogłoszenie: INSTRUKCJA OBSŁUGI FORUM Co? Jak? Gdzie? I dlaczego
|
0 |
18-12-08 Marcin-Krak |
33001 |
18-12-2008, 19:16 Marcin-Krak  |
 |
|
Ważne ogłoszenie: UDOSTĘPNIANIE LOGO ORAZ ZNAKU SŁOWNEGO 'MITSUMANIAKI' ważna informacja!
|
2 |
27-05-11 Firebee |
239953 |
26-11-2015, 19:23 Firebee  |
| • Tematy |
 |
|
[E57A 2.0D] OBROTOMIERZ-gdzie jest podłączony???
|
4 |
28-12-07 pawww1 |
1027 |
30-04-2009, 00:19 mamba99  |
 |
|
Tłumik 2.0TD ?
|
0 |
29-04-09 ćwiek |
523 |
29-04-2009, 18:38 ćwiek  |
 |
|
Koloa 17 w e55a
|
13 |
11-05-06 edomek |
3013 |
29-04-2009, 17:52 mamba99  |
 |
|
Skrzynia biegów :)
|
2 |
23-04-09 szost |
1084 |
28-04-2009, 21:26 jacekm  |
 |
 |
Spalanie benzyny/diesla - jak ograniczyć. Porady użytkowników - koncentrat [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
33 |
22-01-07 wilkulodz |
8110 |
28-04-2009, 12:45 brzoza73  |
 |
|
bezpiecznik od świateł ?
|
1 |
21-04-09 ćwiek |
652 |
21-04-2009, 19:32 czekoladka_1981  |
 |
|
Łożysko Wymiana
|
12 |
11-10-07 sapa1000 |
3073 |
21-04-2009, 13:42 luki_84  |
 |
|
Wolne obroty - za niskie wariują - 2.0 V6 gal chory :((
|
7 |
31-01-09 ociek8 |
2908 |
21-04-2009, 10:05 szpala85  |
 |
 |
[E55A 2.0] Rozrzad
|
11 |
10-04-09 Przemi80 |
1561 |
20-04-2009, 13:31 Owczar  |
 |
|
mam e32a a (chciałbym) model e5xa
|
2 |
14-04-09 pem77 |
817 |
18-04-2009, 21:47 dziadek  |
 |
 |
padł rozrusznik
|
9 |
12-04-09 gronostaj |
1930 |
15-04-2009, 13:26 gronostaj  |
 |
|
wibracje przy 100 km/h [ Idź do strony: 1, 2 ] |
22 |
02-01-07 arek0927 |
4405 |
14-04-2009, 17:56 qattro18  |
 |
|
Cewki WN
|
0 |
14-04-09 Tomek15 |
544 |
14-04-2009, 16:32 Tomek15  |
 |
 |
[E5x 92-96] Samochód nie odpala
|
6 |
27-09-07 Lewapn |
1396 |
12-04-2009, 23:15 Przemi80  |
 |
|
skrzynia do GALA [ Idź do strony: 1, 2 ] |
27 |
19-02-09 Bergas |
3874 |
12-04-2009, 19:23 Owczar  |
 |
|
Pilne!!!! TIR zmiażdżył Mojemu Galantowi lusterko.. !
|
0 |
12-04-09 Toskano |
715 |
12-04-2009, 17:07 Toskano  |
 |
 |
Żarówki do lamp przednich
|
10 |
09-02-08 luckyluck2000 |
1813 |
12-04-2009, 11:42 jacek11  |
 |
 |
[E55A 2.0] Zbyt wysokie wolne obroty
|
3 |
24-03-09 Przemi80 |
1147 |
10-04-2009, 00:46 Przemi80  |
 |
|
[E57A 2.0D] Przewody olejowe do chłodnicy oleju
|
3 |
08-04-09 jacekm |
1138 |
09-04-2009, 22:48 jacekm  |
 |
|
zbieznosc/ wahacze/amory??? [ Idź do strony: 1, 2 ] |
22 |
03-04-09 kraulista |
3514 |
08-04-2009, 16:24 Dzwigu  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] wymiana oleju przekładniowego
|
3 |
07-04-09 djjarosz |
1066 |
08-04-2009, 10:46 djjarosz  |
 |
|
sprzęgło
|
6 |
26-03-09 RadGtr |
1363 |
07-04-2009, 16:21 czekoladka_1981  |
 |
|
Nie odpala, nic nie działa :(
|
4 |
05-04-09 majkel.004 |
1048 |
05-04-2009, 12:27 majkel.004  |
 |
|
[E52A 1.8] KONTROLKA ZE ZNAKIEM SILNIKA
|
1 |
05-04-09 tadek909 |
682 |
05-04-2009, 10:23 Krzyzak  |
 |
 |
[E52A 1.8] Czy kierownicy z modelu EAxA będzie pasować do E5
|
0 |
02-04-09 Jonny156 |
508 |
02-04-2009, 09:31 Jonny156  |
 |
|
Silnik gaśnie podczas jazdy. 2.0 LPG '93r.
|
8 |
23-03-09 Swiezu |
1480 |
01-04-2009, 10:36 Swiezu  |
 |
|
[E57A 2.0D] Ciśnienie w kołach
|
6 |
12-03-09 Lechu |
1621 |
26-03-2009, 18:28 mamba99  |
 |
|
Pasek wieloklinowy
|
4 |
26-03-09 jelcyn777 |
826 |
26-03-2009, 15:57 Owczar  |
 |
|
[E56A 2.4] Poszukuję silnika 2.4 DOHC o oznaczeniach 4G64
|
1 |
26-03-09 chromek5 |
649 |
26-03-2009, 15:47 Owczar  |
 |
|
[E56A 2.4] czujnik położenia wałka rozrządu 4G64 2.4 l Galant z 93r. wersja USA w manualu
|
0 |
25-03-09 chromek5 |
565 |
25-03-2009, 20:27 chromek5  |
 |
|
Kilka zasadniczych pytań.
|
9 |
18-03-09 Piospi |
2053 |
24-03-2009, 23:23 Piospi  |
 |
|
2 PYTANKA DO MITSUMANIAKÓW
|
6 |
20-03-09 ociek8 |
1462 |
24-03-2009, 20:22 tom11  |
 |
|
Opuszczanie szyb.
|
6 |
10-03-09 mamba99 |
1921 |
23-03-2009, 15:47 mamba99  |
 |
|
[E52A 1.8] ŁOŻYSKA KOŁA
|
8 |
07-03-09 Marek Florek |
2497 |
22-03-2009, 19:13 gradio  |
 |
|
Skrzynia 2.4
|
4 |
18-03-09 anonimh |
1417 |
20-03-2009, 17:26 anonimh  |
 |
 |
[E57A 2.0D] 6G72 Twin turbo do E57A
|
12 |
15-03-09 Wszyc |
3922 |
19-03-2009, 14:12 mitsu_pl  |
 |
|
RADIO
|
0 |
18-03-09 Bartullo |
637 |
18-03-2009, 17:33 Bartullo  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Wyświetlacz climantronika - słabo świeci dziwn [ Idź do strony: 1, 2 ] |
15 |
18-02-09 ociek8 |
3133 |
17-03-2009, 16:31 jacek11  |
 |
|
SRS
|
3 |
13-03-09 mamba99 |
1069 |
16-03-2009, 21:12 mamba99  |
 |
|
silnik bezkolizyjny
|
9 |
27-02-09 maciek1721 |
5338 |
15-03-2009, 00:13 Wszyc  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Regulacja zapłonu w 2.0 V6
|
11 |
27-01-09 ociek8 |
2101 |
13-03-2009, 10:19 gres  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Problem z biegami 1 i 2
|
1 |
12-03-09 tool |
895 |
12-03-2009, 16:07 Frost  |
 |
|
[E55A 2.0] Jak zdjąc przedni zderzak ?
|
5 |
11-03-09 szpala85 |
2140 |
11-03-2009, 22:44 mitsu_pl  |
 |
|
Jak zdiagnozować ECU??
|
2 |
11-03-09 mamba99 |
823 |
11-03-2009, 20:09 mamba99  |
 |
|
czujnik ABS
|
3 |
11-12-08 jeepo |
1027 |
09-03-2009, 09:00 lukas V6  |
 |
 |
Tuning gala po czesku kilka modeli Tak oto widza gala w czechach
|
0 |
08-03-09 rvlauren |
649 |
08-03-2009, 12:57 rvlauren  |
 |
 |
rosnąca temperatura
|
4 |
07-03-09 pirat0x |
1009 |
08-03-2009, 12:44 jacek11  |
 |
|
Ogrzewanie niedziała
|
8 |
21-02-09 ćwiek |
1804 |
07-03-2009, 21:18 Owczar  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Sryskiwacze Przednich Reflektorów ? [ Idź do strony: 1, 2 ] |
19 |
19-01-09 szpala85 |
4945 |
07-03-2009, 12:23 szpala85  |
 |
|
[E55A 2.0] Skrzynia automat
|
2 |
04-03-09 marekpmi |
733 |
05-03-2009, 18:51 marekpmi  |
 |
Nowe posty |
|
 |
Brak nowych postów |
|
 |
Ważne ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Popularny ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Popularny ] |
|
 |
Ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Zablokowany ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Zablokowany ] |
|
 |
Przyklejony |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|