 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
| • Ważne tematy |
 |
 |
Ważne ogłoszenie: INSTRUKCJA OBSŁUGI FORUM Co? Jak? Gdzie? I dlaczego
|
0 |
18-12-08 Marcin-Krak |
33001 |
18-12-2008, 19:16 Marcin-Krak  |
 |
|
Ważne ogłoszenie: UDOSTĘPNIANIE LOGO ORAZ ZNAKU SŁOWNEGO 'MITSUMANIAKI' ważna informacja!
|
2 |
27-05-11 Firebee |
239890 |
26-11-2015, 19:23 Firebee  |
| • Tematy |
 |
|
wyślizgana kierownica [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
31 |
01-12-07 szakhal83 |
6709 |
10-07-2011, 01:20 norbiolo  |
 |
 |
SPRAWDZENIE ROCZNIKA prosze o pomoc
|
4 |
05-07-11 inspire |
1360 |
05-07-2011, 08:51 inspire  |
 |
|
Webasto, jakie kupić, gdzie i na co uważać? galant 2.0 136km, kombi 99rok
|
8 |
01-07-11 tomasz091516 |
1831 |
04-07-2011, 21:42 tomasz091516  |
 |
 |
[EA2A/W 2.0] Cieknie olej ze skrzyni zaślepka piątego biegu
|
8 |
03-07-11 orbit |
1906 |
03-07-2011, 12:37 deejay  |
 |
 |
[EAxx] Bezpieczniki oświetlenia Tylne postojowe, podswietlenie zegarow Oświetlenie wnętrza
|
14 |
11-05-09 brodzky |
8332 |
02-07-2011, 18:16 kub  |
 |
|
[EA2A/W 2.0] Pomiar ciśnienia sprężania w cylindrach
|
10 |
04-06-11 arturj123 |
3424 |
01-07-2011, 19:24 arturj123  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] różnice w budowie przepustnicy
|
1 |
01-07-11 radek79 |
775 |
01-07-2011, 10:55 Bartek  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Benzyna w oleju [ Idź do strony: 1, 2 ] |
18 |
20-07-09 AM78 |
7198 |
30-06-2011, 11:41 pompec  |
 |
|
[EAxx] Potrzebna pomoc - sprężarka klimatyzacji [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
33 |
05-02-09 lukpaw |
7357 |
29-06-2011, 09:27 Monday  |
 |
|
[EA5A 2.5] Układ wydechowy.. [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
38 |
07-07-08 ROOB |
9133 |
28-06-2011, 18:25 m6riano  |
 |
|
Jakie opony na felgi 16''?
|
13 |
28-06-09 piaga |
3211 |
23-06-2011, 14:03 Krzysek  |
 |
|
pierścienie centrujące [ Idź do strony: 1, 2 ] |
15 |
16-03-07 ubek |
4546 |
23-06-2011, 13:40 mkm  |
 |
|
Owijanie wydechu Taśmy termoizolacyjne
|
5 |
17-06-11 Torp12 |
1492 |
21-06-2011, 00:25 Torp12  |
 |
|
Bujanie tyłem drążek reakcyjny drążek reakcyjny ?
|
6 |
18-06-11 arthes |
1438 |
20-06-2011, 00:01 arthes  |
 |
|
[EAxx] STUKI w kole [ Idź do strony: 1, 2 ] |
28 |
29-06-07 OLV |
6931 |
17-06-2011, 22:08 OLV  |
 |
|
SWAP silnika ze skrzynia auto do manu czy silnik spasuje?
|
8 |
16-06-11 beno729 |
2260 |
17-06-2011, 08:32 Hugo  |
 |
|
[EA6A/W 2.0TD] Brak zasilania na listwie świec żarowych świece nie grzeją , kłopot z odpaleniem 2.0 TD [ Idź do strony: 1, 2 ] |
16 |
13-12-09 Damooo |
5752 |
15-06-2011, 23:21 Owczar  |
 |
|
Schemat lub zdjęcie zegarów HC
|
7 |
06-06-11 Owczar |
2365 |
15-06-2011, 20:46 jacekxx  |
 |
|
Po wymianie świec [ Idź do strony: 1, 2 ] |
18 |
13-06-11 ubek |
3838 |
15-06-2011, 08:48 ubek  |
 |
|
Galant 2,5 V6 2002, wer. angielska a gaz? [ Idź do strony: 1, 2 ] |
21 |
10-07-07 Ksiadz |
4882 |
14-06-2011, 19:45 Bury  |
 |
|
[EA2A/W 2.0] Słabszy przy włączonej klimatyzacji [ Idź do strony: 1, 2 ] |
16 |
06-06-11 marcinspike |
2536 |
12-06-2011, 20:35 danielxc717  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] podłokietnik tylny
|
3 |
05-06-11 pompec |
1099 |
05-06-2011, 13:56 fj_mike  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Dziwne (szuranie,obcieranie) z przodu zawieszen
|
8 |
02-06-11 ALEX-77 |
2281 |
04-06-2011, 06:01 ALEX-77  |
 |
 |
[EAxA] Zachowanie samochodu po wypięciu, wahacza górnego, gi
|
6 |
26-05-11 Szymek18 |
1723 |
29-05-2011, 10:05 Grzegosh  |
 |
 |
[EAxx] Uszkodzony fotel elektryczny
|
3 |
28-05-11 ewelina222 |
784 |
29-05-2011, 09:37 ewelina222  |
 |
|
Lampy Xenon USA do naszych miśków :)
|
5 |
19-05-11 GieeLACeHa |
1357 |
28-05-2011, 22:42 polaff  |
 |
|
Lotka dachowa [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
34 |
30-03-09 Psikus |
7042 |
25-05-2011, 21:52 gołąb  |
 |
|
[EA2A/2.0] Wiatraki na chłodnicy nie uruchamiają się
|
8 |
24-05-11 seq |
2020 |
25-05-2011, 10:19 Owczar  |
 |
|
Problem z demontażem paska alternatora EA5W 2,5 V6
|
12 |
19-05-11 coolluk |
3373 |
24-05-2011, 21:26 coolluk  |
 |
|
[EA2A/W 2.0] brak kontrolki ładowania i poziomu oleju [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
37 |
09-08-10 Matik608 |
8578 |
24-05-2011, 20:03 Jaworek  |
 |
 |
EA2A tuleja metgumowa tylnego gornego wahacza
|
12 |
16-11-08 corker |
3985 |
17-05-2011, 18:53 zbir  |
 |
|
Czy to pompa hamulców??!
|
11 |
04-03-09 koza |
2680 |
15-05-2011, 21:18 sipex  |
 |
|
Różnice w zawieszeniu?
|
7 |
13-05-11 maddox161 |
1582 |
15-05-2011, 01:56 Psikus  |
 |
|
[EA5A 2.5] Silnik 2.5 Padnięta jedna panewka
|
10 |
03-05-09 DamianBlue |
3352 |
12-05-2011, 07:59 Krzyzak  |
 |
|
Galant 97 2.0 Bierze olej
|
9 |
09-05-11 ZarZosz |
2524 |
11-05-2011, 19:13 Psikus  |
 |
 |
[EA6A/W 2.0TD] Świece żarowe wybór polecane zamienniki [ Idź do strony: 1, 2, 3, 4 ] |
45 |
27-04-09 matyr |
5158 |
11-05-2011, 08:34 Andrew  |
 |
|
Czy ktos mial do czynienia z olejami CARLUBE?
|
3 |
07-05-11 maniekk1 |
823 |
10-05-2011, 22:04 maniekk1  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Drugi lift, zmiany SWAP silnika [ Idź do strony: 1, 2 ] |
18 |
06-05-11 Owczar |
4414 |
09-05-2011, 13:24 Owczar  |
 |
|
[EA2A/W 2.0] Wahacze przedni i tylny dół, prawa strona z prz
|
3 |
05-05-11 spidernet |
1120 |
05-05-2011, 21:25 nerus  |
 |
|
Urwana śruba :/ Urwana śruba [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
39 |
23-04-10 nietoperek |
7537 |
05-05-2011, 19:11 m6riano  |
 |
|
[EAxA] prosba
|
4 |
23-04-11 dawido |
1330 |
04-05-2011, 13:55 wojtas JDM  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Drucik do blokowania żarówki H7 w lampie
|
3 |
02-05-11 emefe |
1114 |
02-05-2011, 18:23 emefe  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] LPG nie ma mocy [ Idź do strony: 1, 2 ] |
18 |
27-04-11 5wi5tak |
3175 |
01-05-2011, 17:27 5wi5tak  |
 |
|
Tylna wycieraczka w EA2A (a wlasciwie jej brak) [ Idź do strony: 1 ... 4, 5, 6 ] |
75 |
10-08-10 DziadekMirek |
10414 |
01-05-2011, 00:53 bongo_22  |
 |
|
Czy cykajacy silnik dyskfalifikuje auto do założenia LPG? [ Idź do strony: 1, 2 ] |
20 |
26-04-11 maniekk1 |
3598 |
30-04-2011, 21:33 czerwony88  |
 |
 |
[EAxW] Tylna wycieraczka - wymiana ramienia w kombi Ramię niestandardowe - zamiennik
|
3 |
28-04-11 bongo_22 |
2419 |
29-04-2011, 17:39 bongo_22  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] 99r. Gdzieznajduje się wtyczka od sondy? tej przed katalizatorem?
|
1 |
27-04-11 irekkczek |
682 |
27-04-2011, 15:40 Bartek  |
 |
|
[EAxA] Środki konserwujące do tapicerki ...tylko nie chcę słyszeć o PLAKu [ Idź do strony: 1, 2 ] |
16 |
10-04-11 Pieraś |
3247 |
26-04-2011, 11:17 Psikus  |
 |
|
Porarujcie VIN'em Galanta Sport Edition, który...
|
9 |
25-04-11 polleck |
2413 |
26-04-2011, 08:04 polleck  |
 |
|
[EA6A/W 2.0TD] Regulacja zaworów w 2.0 td
|
5 |
23-04-11 berlov |
1384 |
24-04-2011, 19:18 milo  |
 |
Nowe posty |
|
 |
Brak nowych postów |
|
 |
Ważne ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Popularny ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Popularny ] |
|
 |
Ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Zablokowany ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Zablokowany ] |
|
 |
Przyklejony |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|