Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki Strona Główna Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 


W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu.
Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
Napisz nowy temat   Moderatorzy: Bizi78, apg2312, plecho1
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane
 Ważne tematy   Odpowiedzi   Autor   Wyświetleń   Ostatni post 
INSTRUKCJA OBSŁUGI FORUM
Co? Jak? Gdzie? I dlaczego

0 18-12-08
Marcin-Krak
33001 18-12-2008, 19:16
Marcin-Krak
UDOSTĘPNIANIE LOGO ORAZ ZNAKU SŁOWNEGO 'MITSUMANIAKI'
ważna informacja!

2 27-05-11
Firebee
239974 26-11-2015, 19:23
Firebee
Dane techniczne Carisma 1.6 4G92
0 14-10-10
deejay
8917 14-10-2010, 23:17
deejay
[Carisma] Koniecznie przeczytaj zanim załozysz nowy temat!!!
spis treści podforum carismy [wersja beta]

0 01-06-09
Chooper
18604 01-06-2009, 20:58
Chooper

 Tematy   Odpowiedzi   Autor   Wyświetleń   Ostatni post 
[Cari 1.6] Nie pali po mroźnej nocy :(
Carisma nie pali ja jest mróz po nocy albo dluższym postoju.

4 22-12-09
przekorn
1060 22-12-2009, 17:33
przekorn
Ssanie/odpalanie [1.8 GDI]
[ Idź do strony: 1, 2 ]
21 25-12-07
Moomin
3136 22-12-2009, 16:37
spaawu
[Cari 1.8] dlaczego moj misiek niepali odrazu na zimnym siln
12 12-11-08
adaśko
2467 22-12-2009, 14:25
tom1312
[1.8 GDI] Carisma nie chodzi tak jak powinna
4 21-12-09
Khaveci
1516 22-12-2009, 13:39
Jaro1974
Problem z klapką wlewu paliwa
1 21-12-09
tiger1010
715 21-12-2009, 23:40
robertdg
[Cari 1.8 GDI] skrzypienie w zawieszeniu....GDi
4 20-12-09
gizbern-22
1054 21-12-2009, 20:57
ijama
[Cari 1.6] nieszczęsne zawieszenie i kilka innych problemów
skrzypiace zawieszenie

4 21-09-09
maverick001
1438 21-12-2009, 15:15
maverick001
prad rozruchowy
10 08-10-09
slav10
2653 21-12-2009, 14:26
Student
Podgrzewanie lusterka - lewe nie działa
4 21-12-09
dariolee
1303 21-12-2009, 13:42
arturro
spryskiwacze
4 20-12-09
boniu123
1327 21-12-2009, 08:40
boniu123
[Cari 1.6] Problem z jazda na benzynie!!
3 20-12-09
Ejdzej
982 21-12-2009, 01:01
Ejdzej
[Cari 1.9DI-D] Olej w EGR-rze
[ Idź do strony: 1, 2 ]
21 07-04-09
Rabol
9604 20-12-2009, 17:19
misiux24
Problem z elektryką.
5 16-07-09
Chemik
1993 20-12-2009, 14:56
degust
[Cari 1.9TD] pompa wtryskowa zawór dolny
4 16-12-09
karolCARI1.9-97
1738 19-12-2009, 19:06
karolCARI1.9-97
[Cari 1.8 GDI] Lampy tył
5 18-12-09
Kochan
1423 19-12-2009, 16:07
Saqu
Problem - relingi dachowe Carisma 1,9 DID
1 18-12-09
miland
1252 19-12-2009, 01:15
Matejko
wymieniłem silniczki od spryskiwaczy i kapa!
[ Idź do strony: 1, 2 ]
15 05-01-09
arielos
4969 18-12-2009, 23:43
grincz1
Kiepsko odpala.
1,9 TD 90km

12 14-12-09
mskiba03
4357 18-12-2009, 14:52
pawelsonx
[Cari 1.8 GDI] Skrzynia biegów głośno pracuje
8 12-12-09
sslay
3610 18-12-2009, 00:23
thenat
[Cari 1.6] Czyżby kończyło się sprzęgło?
8 14-12-09
pajczer
2431 17-12-2009, 21:31
robertdg
problem z klimatyzacją
[ Idź do strony: 1, 2 ]
17 13-12-09
spaawu
3652 17-12-2009, 18:48
spaawu
[Cari 1.8 GDI] Chwilowa awaria?
Nie chcial jechac...

[ Idź do strony: 1, 2 ]
24 16-12-09
Krogoth
5131 17-12-2009, 16:49
Krogoth
[Cari 1.6] Dziwny rozrusznik lub coś innego
2 16-12-09
yarinho
1042 17-12-2009, 10:58
bravo99
[Cari 1.9TD] pytanie do blacharki
2 14-12-09
sebabartek
1213 17-12-2009, 10:42
sebabartek
Łożyska alternatora w Carisma 1,8 gdi
1 16-12-09
carisma18gdi
997 16-12-2009, 20:34
Chooper
[Cari 1.6 '01] problem z deska rozdzielcza
padl predkosciomierz, przebieg i kontrolki

1 14-12-09
michalpan
1021 15-12-2009, 15:58
mirekbdeblin
[Cari 1.8 GDI '98] Lampka CE
6 14-12-09
lukiex
2068 14-12-2009, 22:35
lukiex
[Cari 1.9TD] napinacz paska
[ Idź do strony: 1, 2 ]
16 05-05-09
aga.m
6079 14-12-2009, 22:31
robertdg
Trzęsie przy przyspieszaniu.
6 13-12-09
wash
2077 14-12-2009, 19:41
wash
[Cari 1.8 GDI] uklad chlodzenia
1 13-12-09
kojot
736 14-12-2009, 00:23
Chooper
wypięty kabel(odpowietrzanie?)-Cari uziemiona do wyjaśnienia
5 13-12-09
pryMASS
1297 13-12-2009, 22:21
pryMASS
Carisma 1,8 GLX 97r
[ Idź do strony: 1, 2 ]
15 06-12-09
Rzadziu
3019 13-12-2009, 21:47
Rzadziu
[Cari 1.6] Szarpanie Carisma 1.6 16v 90km
Szarpanie Carisma 1.6 16v 90km

5 13-12-09
Bertosz
2707 13-12-2009, 21:05
pawelsonx
Pomka Vacuum
10 12-12-09
LukaszSZ999
2488 13-12-2009, 19:44
pawelsonx
[Cari 1.9TD] Co to jest??
0 13-12-09
lucjan-h
625 13-12-2009, 18:46
lucjan-h
[GDI] rozładowany aku - problemy z obrotami
8 12-12-09
filemaster
1933 13-12-2009, 15:57
filemaster
(1,8 GLX 1997) Brak zapłonu
12 13-12-09
JD
2849 13-12-2009, 14:34
JD
Silnik krokowy-cena
11 11-12-09
deezz
2335 13-12-2009, 13:25
deezz
[Cari 1.8 GDI] Wskazania średniej spalania
11 10-11-09
GrzegorzJ
6787 13-12-2009, 10:50
spaawu
Buczenie z radia
3 12-12-09
Jacol76
922 13-12-2009, 01:41
Jacol76
[Cari 1.8 GDI] Brzęczenie przy przekręceniu kluczyka do pier
0 12-12-09
Carismarcin
658 12-12-2009, 21:05
Carismarcin
Czym nasmarować zamki w tylnych drzwiach?
6 02-12-09
Jacek Wawa
2254 12-12-2009, 20:41
przemekx303
[Cari 1.6] Problem z paleniem np po nocy czy to zawór?
8 10-12-09
mar01cin
1675 12-12-2009, 17:40
pawelsonx
1.9 DI-D nierównomierna jazda przy niezmiennym położeniu
1.9 DI-D nierównomierna jazda przy niezmiennym położeniu pedału gazu

9 09-12-09
Jarek1970
2026 12-12-2009, 16:57
pawelsonx
[Cari 1.6] Dobranie filtru paliwa
14 09-12-09
johny09990
2827 12-12-2009, 01:24
johny09990
[Cari 1.9TD] Trzy pytania odnośnie carisma 1.9TD
Obudowa termostatu + terkot na zimnym silniku+ regulator doładowania wtrysku

7 11-12-09
Premieros
1972 11-12-2009, 21:19
Jaro1974
[Cari 1.9TD] Szarpie autem po wymianie rozrządu
[ Idź do strony: 1, 2 ]
15 07-12-09
Kylek
4279 11-12-2009, 20:20
Ppiotr
płyn hamulcowy wycieka na mocowaniu zbiorniczka
9 19-10-09
rasiak1980
3415 11-12-2009, 14:57
degust
[Cari 1.8 GDI] brak ssania
8 27-08-09
Manysh
2047 10-12-2009, 23:00
scaniol
Linka prędkościomierza/licznika Carisma 96r.
2 10-12-09
att
1777 10-12-2009, 21:15
pawelsonx
Wyświetl tematy z ostatnich:  
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki Strona Główna » Mitsubishi Osobowe » Carisma » Carisma - Techniczne Strona 120 z 191  
Napisz nowy temat  
Szukaj w tym dziale:       
 
Skocz do:  
Nowe posty    Brak nowych postów    Ważne ogłoszenie
Nowe posty [ Popularny ]    Brak nowych postów [ Popularny ]    Ogłoszenie
Nowe posty [ Zablokowany ]    Brak nowych postów [ Zablokowany ]    Przyklejony
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies) w celu logowania oraz do badania oglądalności strony.
Aby dowiedzieć się czym są ciasteczka odwiedź stronę wszystkoociasteczkach.pl
Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie ciasteczek na tej stronie, zablokuj je w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.