 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
|
Black Outlander 2.2 DID AT |
| Autor |
Wiadomość |
To masz
Forumowicz
Auto: Outlander III 2012 2.2DID AT
Kraj/Country: Polska
Pomógł: 11 razy Dołączył: 21 Wrz 2022 Posty: 582 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 04-06-2026, 12:44
|
|
|
| W tzw. międzyczasie miało miejsce kilka drobnych inwestycji, ale szybko wypadają z głowy... Przypomniałem sobie, że przed zimą kupiłem komplet Firestone 215/70R16 100H Winterhawk 4, a teraz Bridgestone Turanza 6 215/55 R18 99 V XL. |
|
|
|
 |
To masz
Forumowicz
Auto: Outlander III 2012 2.2DID AT
Kraj/Country: Polska
Pomógł: 11 razy Dołączył: 21 Wrz 2022 Posty: 582 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wczoraj 18:08
|
|
|
Zrobione tylne zawieszenie tzn. wymieniłem:
- tuleje w górnym, poprzecznym wahaczu,
- tuleje w środkowym, poprzecznym wahaczu + śrubę regulująca zbieżność,
- miałem wymienić tuleje w dolnym, poprzecznym wahaczu, ale pogiąłem wahacz i kupiłem nowy,
- tuleję, tzw. cukierek w wahaczu wzdłużnym,
- drążek stabilizatora,
- gumę na stabilizatorze.
Wszystko oczywiście razy dwa.
Zrobione przednie zawieszenie tzn. wymieniłem:
- wahacz,
- drążek stabilizatora,
- gumę na stabilizatorze.
To również razy dwa.
Na koniec pełna geometria.
Warsztaty wyceniały robotę z geometrią na 2000- 2500 zł z moimi częściami.
Gdyby wiedziały, że trzeba wyczyścić na błysk gwinty wszystkich śrub, a tuleje wprasować z dokładnością do 0.1 mm to pewnie krzyczałyby z 500 zł drożej.
Kupiłem prasę 30T i zrobiłem
 |
|
|
|
 |
|
|
|