Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki Strona Główna Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 


W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu.
Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
Napisz nowy temat   Moderatorzy: Bizi78, Jaro1974
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane
 Tematy   Odpowiedzi   Autor   Wyświetleń   Ostatni post 
• Ważne tematy
Ważne ogłoszenie: INSTRUKCJA OBSŁUGI FORUM
Co? Jak? Gdzie? I dlaczego

0 18-12-08
Marcin-Krak
32998 18-12-2008, 19:16
Marcin-Krak
Ważne ogłoszenie: UDOSTĘPNIANIE LOGO ORAZ ZNAKU SŁOWNEGO 'MITSUMANIAKI'
ważna informacja!

2 27-05-11
Firebee
239854 26-11-2015, 19:23
Firebee
• Tematy
[EAxx] Jakie (maksymalnie) opony letnie
[ Idź do strony: 1 ... 5, 6, 7 ]
94 07-04-06
piwkotom
15937 26-06-2010, 00:57
BARTWERK
[EA2A/W 2.0] Piszczenie (to nie pasek)
[ Idź do strony: 1, 2 ]
20 28-07-09
Cramer
4843 24-06-2010, 06:19
plecho1
[EA6A/W 2.0TD] Silnik 4D68 z E57A do EA6A
Czy pasuje

2 23-06-10
GAL
940 23-06-2010, 16:32
Owczar
Wymiana amorków przód
[ Idź do strony: 1, 2, 3 ]
42 14-01-09
yaro1976
7219 23-06-2010, 13:27
kolaj6
Strzał Gazu !
Brak wonych obrotów!

4 20-06-10
slonio88
1072 21-06-2010, 06:54
slonio88
Problem po wymianie rozrządu w 2.0td 98.
[ Idź do strony: 1, 2 ]
25 05-08-07
protetyk
3661 18-06-2010, 22:25
robertdg
[EAxx] Wyłącznik podświetlenia schowka przed pasażerem
DIY - Zrób to sam

9 17-06-10
pitbu77
3040 18-06-2010, 08:18
pitbu77
odpięcie pasa od fotelika
7 16-06-10
fck
2047 17-06-2010, 22:44
fck
[EAxx] [EA1x] Problem - wibracje nadwozia
[ Idź do strony: 1, 2 ]
26 12-05-09
bombeland
5650 17-06-2010, 09:35
marrok
[EA2A/W 2.0] brak ssania
14 02-06-10
Sikub
3343 15-06-2010, 10:36
Sikub
[EA2A 2.0]TURBO DO GALANTA :]
co wy na to:PP

13 20-07-06
maniakowy
10231 14-06-2010, 14:01
marcinzam
[EA2A/W 2.0] Wymiana osłony tarczy kotwicznej-tył
6 12-06-10
mandro33
5293 13-06-2010, 11:08
marcinzam
[EA3A/W 2.4] Zbyt wysoka temperatura
[ Idź do strony: 1, 2 ]
20 08-06-10
miki4x4
3421 10-06-2010, 23:02
Hugo
[EAxx] Nie działająca szyba od strony kierowcy
Problem z elektryka

12 15-03-09
Kawon7
6865 09-06-2010, 20:20
nurni
Rozkodowanie radia fabrycznego.
12 04-06-10
luckyluck
12445 06-06-2010, 15:08
luckyluck
[EA2A/W 2.0] Wyjące łożysko klimatyzacji.
13 05-04-10
rem1984
2923 03-06-2010, 23:22
marcinzam
[ Ankieta ] [EAxx] Bad look galant, brewki do galanta
[ Idź do strony: 1, 2 ]
22 17-05-10
Filar
5344 31-05-2010, 19:13
morosophem
Jazda z niskim poziomem oleju - halasy w silniku
7 30-05-10
beno729
1966 31-05-2010, 11:38
Owczar
[EA5A/W 2.5] Problem z uruchomieniem, nie odpala
13 25-05-10
funksik
3505 30-05-2010, 13:48
funksik
[EA5A/W 2.5] Chrobotanie w układze kierowniczym.
8 20-05-10
mario mario
2077 26-05-2010, 22:07
morosophem
[EA3A/W 2.4] Kod błędu 25 w ASB
2 20-05-10
pawel661
805 25-05-2010, 23:11
pawel661
[EA2A/W 2.0] Wrażliwa kierownica na nierównosci
[ Idź do strony: 1, 2 ]
21 16-05-10
bartekino
4786 25-05-2010, 15:22
Owczar
[EA2A] Problem z uruchomieniem
[ Idź do strony: 1, 2 ]
25 17-05-10
axg
3448 22-05-2010, 16:25
axg
BLOS w V6
[ Idź do strony: 1, 2 ]
26 04-05-10
DAREX2006
4609 19-05-2010, 07:27
hans_1972
[EA2A/W 2.0] Prośba o pomoc użytkowników 2.0 benzyna
[ Idź do strony: 1, 2 ]
20 13-05-10
atomek_dogg
2869 15-05-2010, 15:54
atomek_dogg
Ciężka praca drążka zmiany biegów
8 08-05-10
leniviecmoto
1858 14-05-2010, 22:14
leniviecmoto
[EA2A/W 2.0] jak sie ściaga tylne boczki przy kanapie ...
3 14-05-10
firtiris
1153 14-05-2010, 20:46
fj_mike
[EA2A/W 2.0] Silnik słabo ciągnie od odłu w zakrecie 1000-20
[ Idź do strony: 1, 2 ]
29 18-04-10
kabat
5935 11-05-2010, 16:40
kabat
[EA3A/W 2.4] Głowica GDI <4G6>
5 25-04-10
BARTWERK
1468 10-05-2010, 10:34
robertdg
[EAx 97-04] Jak zdjąć gałkę zmiany biegów w automacie z tipt
7 06-05-10
mario mario
1861 07-05-2010, 06:39
mario mario
[EAxx] Wymiana żarówek postojowych
6 04-05-10
Sikub
3142 05-05-2010, 19:10
Sikub
[EA2A/W 2.0] Półosie do Galanta
12 02-05-10
Ellobo
2899 04-05-2010, 00:11
robertdg
[EA2A/W 2.0] Zwarcie między dmuchawą, a centralnym zamkiem
11 27-04-10
jogi_08521
3094 03-05-2010, 19:44
jogi_08521
[EA6W]Przegub 2.0 TD
6 30-04-10
seki
1513 30-04-2010, 18:56
seki
Na luzie czy na biegu?-ekonomiczność
[ Idź do strony: 1 ... 3, 4, 5 ]
61 03-10-08
corker
10726 28-04-2010, 23:38
mar111cin
Rolka prowadząca paska rozrządu 6A13
Jest jakaś inna niż KOYO?

[ Idź do strony: 1, 2 ]
26 06-05-09
brodzky
8164 28-04-2010, 22:02
rambo84
galant + laweta probował ktoś tego?
[ Idź do strony: 1, 2 ]
21 11-03-10
benek-36
4576 27-04-2010, 12:31
brodzky
[EAxx] Katalog części
5 25-04-10
Grom23
2521 26-04-2010, 23:58
Grom23
[EAxx] Podłączenie Navi Blaupunkta
czyli to co ustaliłęm w trakice walki o navi :)

13 24-07-07
radex
5467 24-04-2010, 08:33
emefe
Kazdy galant ma ikone niezapietych pasow ??
[ Idź do strony: 1, 2 ]
24 18-04-10
bartekino
6034 23-04-2010, 08:28
cerber
galant 2,4 GDI dziwne gasniecie
[ Idź do strony: 1, 2 ]
19 27-01-10
korzenlong
4600 22-04-2010, 20:46
Arasus
[EA3 2.4]przepustnica w GDI
[ Idź do strony: 1, 2 ]
21 07-01-07
przemo_Jg
6805 22-04-2010, 15:06
j13mk
[EA6W] Przyczyny za wyoskiego ciśnienia
[ Idź do strony: 1, 2 ]
19 19-04-10
wilk88
4609 21-04-2010, 22:57
swinks_UK
[EA5A 2.5] Zawieszenie silnika
10 20-04-08
damian270
2254 21-04-2010, 22:47
swinks_UK
Kombi 7 osobowy?
Kombi 7 osobowy?

13 19-04-10
charzun
2413 21-04-2010, 20:27
Tomek
Łożysko oporowe skrzyni biegów
[ Idź do strony: 1, 2, 3 ]
30 03-12-06
Zbrodniciel
7036 21-04-2010, 16:46
robertdg
[EA6A/W 2.0TD] Gwint aluminiowej podstawy filtra oleju
11 21-09-09
markus
2155 16-04-2010, 20:07
Andrew
Wspomaganie kierownicy - czy ktoś miał podobny problem?
[ Idź do strony: 1, 2 ]
16 14-04-09
ektomek
4840 14-04-2010, 14:54
bartezr
przewód za klimatronic'iem - do czego wkręcić ?
[ Idź do strony: 1, 2 ]
15 13-04-10
5wi5tak
3010 14-04-2010, 11:34
5wi5tak
Zielona kontrolka - od czego?
[ Idź do strony: 1, 2, 3 ]
37 06-04-10
5wi5tak
6130 13-04-2010, 00:27
Cacper
Wyświetl tematy z ostatnich:  
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki Strona Główna » Mitsubishi Osobowe » Galant » [97-04]Galant EAxA/W Strona 51 z 64  
Napisz nowy temat  
Szukaj w tym dziale:       
 
Skocz do:  
Nowe posty    Brak nowych postów    Ważne ogłoszenie
Nowe posty [ Popularny ]    Brak nowych postów [ Popularny ]    Ogłoszenie
Nowe posty [ Zablokowany ]    Brak nowych postów [ Zablokowany ]    Przyklejony
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies) w celu logowania oraz do badania oglądalności strony.
Aby dowiedzieć się czym są ciasteczka odwiedź stronę wszystkoociasteczkach.pl
Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie ciasteczek na tej stronie, zablokuj je w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.