 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
| • Ważne tematy |
 |
 |
Ważne ogłoszenie: INSTRUKCJA OBSŁUGI FORUM Co? Jak? Gdzie? I dlaczego
|
0 |
18-12-08 Marcin-Krak |
32998 |
18-12-2008, 19:16 Marcin-Krak  |
 |
|
Ważne ogłoszenie: UDOSTĘPNIANIE LOGO ORAZ ZNAKU SŁOWNEGO 'MITSUMANIAKI' ważna informacja!
|
2 |
27-05-11 Firebee |
239866 |
26-11-2015, 19:23 Firebee  |
| • Tematy |
 |
|
Rolki paska wielorowkowego
|
11 |
02-09-10 latexxx |
2416 |
06-09-2010, 22:09 anwi  |
 |
|
Dziwny wyciek [EA2A]
|
12 |
02-09-10 elvis512 |
2095 |
03-09-2010, 15:53 elvis512  |
 |
|
[EA5A] Dziwny odgłos przy dodawaniu gazu
|
8 |
27-04-10 pawelpurc |
1936 |
31-08-2010, 12:16 Voltron  |
 |
|
[EA2A] Dolot a LPG II GEN [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
34 |
21-04-09 gumes |
7159 |
30-08-2010, 19:47 DAREX2006  |
 |
 |
Stukot w lewym przednim kole [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
30 |
07-06-10 DMX |
4759 |
30-08-2010, 11:17 tommyc1  |
 |
 |
Problem z częściami do 4G63
|
8 |
28-08-10 bravo78.78 |
2035 |
29-08-2010, 22:23 bravo78.78  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Nie działają prawe tylne pozycyjne w aucie i w brak tylnych prawych świateł
|
3 |
24-08-10 toni175 |
823 |
26-08-2010, 22:46 bieniak  |
 |
|
[EAxx] Schowek pod radiem, jakas alternatywa? ten nie zamykany
|
6 |
04-08-10 s0me0ne |
1840 |
26-08-2010, 14:11 s0me0ne  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Dziwny dźwięk na wolnych obrotach [ Idź do strony: 1, 2 ] |
22 |
13-08-09 pablodc |
3742 |
24-08-2010, 22:24 bieniak  |
 |
|
Zapal się kontrolka Check Engine po tankowaniu Silnik 2.0 benzyna [ Idź do strony: 1, 2 ] |
15 |
22-08-10 mackbeth |
4888 |
24-08-2010, 10:12 mackbeth  |
 |
|
Felgi Galant EA Avance - kto je produkował? [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
31 |
10-08-10 kuzi |
7087 |
19-08-2010, 22:47 Droper  |
 |
|
[EAxx] Zatkana odma odma olej
|
11 |
05-02-10 mar111cin |
8668 |
19-08-2010, 20:30 Duku  |
 |
|
[EAxx] Sworzeń wahacz górnego
|
8 |
17-08-10 kurak80 |
2380 |
18-08-2010, 07:38 m6riano  |
 |
 |
[EAxA] Galant 2.5v6 Czasem żwawy i szybki...co jest problemem...?? [ Idź do strony: 1, 2 ] |
15 |
05-08-10 Luk-Galant2.5v6 |
4678 |
17-08-2010, 23:39 Luk-Galant2.5v6  |
 |
|
Głośne tarcie z silnika/skrzyni..(?)
|
14 |
12-08-10 misza116 |
3442 |
17-08-2010, 22:02 misza116  |
 |
|
[EA2A/W 2.0] Rozmiar tłoczka pompy sprzęgła.
|
4 |
16-08-10 jogi_08521 |
946 |
17-08-2010, 16:33 pipi_ja  |
 |
|
[EAxx] Jakie śruby do przykręcenia piasty do zwrotnicy
|
3 |
16-08-10 jafo2 |
997 |
17-08-2010, 01:33 jafo2  |
 |
|
Jakie są wymiary dekielków do 17-tek SE ?
|
14 |
07-03-10 polleck |
3835 |
14-08-2010, 14:52 winter1986  |
 |
|
tarcie podczas jazdy...
|
4 |
12-08-10 kurak80 |
1261 |
13-08-2010, 17:14 hoody  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Ekonomiczna jazda 2.5 v6 [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
30 |
28-07-08 kris77p |
5950 |
12-08-2010, 17:57 marcino1980  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Szyby się nie domykają powyżej 100 km/h
|
11 |
09-08-10 menic |
2251 |
11-08-2010, 00:29 Hugo  |
 |
 |
[EA5W 2.5] Temperatura silnika [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
39 |
09-01-09 Baconsson |
6832 |
10-08-2010, 21:18 chrisnewmann  |
 |
|
Mój nowy wskaźnik paliwa [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
25-07-10 Zhan |
3202 |
10-08-2010, 18:35 jkrzysztof80  |
 |
 |
Nierówna praca silnika POMOCY tak jak by nie pracował 1 z cylindrów
|
5 |
09-08-10 piotruswie |
1681 |
10-08-2010, 10:03 piotruswie  |
 |
|
[EAxx] Problem z zwijaniem pasa bezpieczeństwa
|
5 |
04-04-10 skyrider |
1798 |
08-08-2010, 13:04 Constans  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Poci się silnik z nietypowego miejsca- fotki czy miał ktoś podobny problem, lub wie coś na ten temat
|
4 |
06-08-10 irekkczek |
1642 |
06-08-2010, 21:08 deejay  |
 |
|
[EA6A/W 2.0TD] modyfikacja systemu pracy turbiny skrócenie czasu reakcji [ Idź do strony: 1, 2 ] |
20 |
11-07-10 M_A_V |
3607 |
03-08-2010, 15:59 Wszyc  |
 |
 |
[EAxx] Włączanie podgrzewania lusterek [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
34 |
02-01-07 Sebek |
7459 |
02-08-2010, 18:31 jkrzysztof80  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Czy tak wyglada pilot od centralnego? [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
14-05-10 zbir |
5632 |
02-08-2010, 07:52 tomekb  |
 |
 |
Wezwanie Mitsubishi do usunięcia fabrycznych usterek. [ Idź do strony: 1 ... 12, 13, 14 ] |
206 |
07-10-08 swinks_UK |
33178 |
31-07-2010, 08:43 cuuube  |
 |
|
Brak alarmu i centralnego zamka po powrocie od gazownika [ Idź do strony: 1, 2 ] |
18 |
04-05-10 eggforever |
7765 |
30-07-2010, 10:34 eggforever  |
 |
 |
[EAxx] Jak wymienic amortyzatory ze sprezynami?
|
9 |
19-08-09 beno729 |
7237 |
26-07-2010, 19:13 Matik608  |
 |
|
Brak elemetu odblaskowego przy halogenie!!
|
14 |
10-07-10 Members only |
4192 |
23-07-2010, 15:58 dudek  |
 |
 |
[EAxx] Zakup grupowy - Flitr zewnętrzny a/t za 11 GBP Oryginalny filtr zewnętrzny do automatycznych skrzyń biegów.
|
10 |
27-05-10 swinks_UK |
3676 |
22-07-2010, 20:08 swinks_UK  |
 |
|
Tarcze Galant ES wersja USA Czy pasują od europejskiej wersji EA
|
6 |
01-09-09 Jamez |
2278 |
20-07-2010, 14:01 maciekdj  |
 |
|
[EA6A 2.0D] Korek wlewu paliwa
|
4 |
02-03-07 tomiplis |
1717 |
19-07-2010, 13:14 Devo  |
 |
|
Przed liftem i po lifcie a rdza [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
15-07-10 jogi_08521 |
3676 |
17-07-2010, 23:01 Krzyzak  |
 |
|
Demontaż: tylne drzwi skóra, lampka przód.
|
2 |
16-07-10 soko |
1333 |
16-07-2010, 19:35 robertdg  |
 |
 |
[EA5A/W 2.5] Spocona półośka - czy to coś poważnego? spocona półośka od strony skrzyni biegów
|
9 |
15-07-10 Remik |
2092 |
15-07-2010, 18:11 robertdg  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Dziwne dźwięki po włączeniu świateł
|
14 |
03-06-10 bania_85 |
2986 |
14-07-2010, 21:29 Krzyzak  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] problem z sondą lambda i abs
|
4 |
14-07-10 motke |
1198 |
14-07-2010, 14:17 fj_mike  |
 |
|
[EA2A/W 2.0] TPS - jak sprawdzic napiecie
|
12 |
03-06-10 Sikub |
2800 |
13-07-2010, 18:16 Sikub  |
 |
|
2.4 gdi NIE CHCE SIE ZAGZAC POWYZEJ 90 STOPNI [ Idź do strony: 1, 2 ] |
21 |
05-07-10 DMX |
3403 |
13-07-2010, 17:57 Sikub  |
 |
|
[EA2A/W 2.0] problem z napędem proszę o pomoc
|
8 |
08-07-10 killer23 |
1666 |
12-07-2010, 09:33 marrok  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] "Mokry" zbiorniczek płynu hamulcowego
|
4 |
08-07-10 wonsz |
1093 |
09-07-2010, 00:00 robertdg  |
 |
|
[EA6A/W 2.0TD] Zawór upustowy 2.0 TD
|
6 |
04-07-10 dudek |
1861 |
07-07-2010, 10:57 dudek  |
 |
 |
[EA5A/W 2.5] Zbiór dziwnych zachowań mojego auta. Wycie, bicie, piszczenie, dudnienie... [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
30 |
26-06-10 Kaucz |
6313 |
06-07-2010, 14:26 Kaucz  |
 |
|
Instalacja lpg zenit
|
11 |
09-03-09 eremita |
2452 |
06-07-2010, 12:40 piotruswie  |
 |
|
przesiąkanie oleju w gnieździe świecy silnik 2.0 benzyna 136km '98
|
4 |
26-06-10 fergul11 |
1228 |
04-07-2010, 13:18 fergul11  |
 |
|
[EA2W 2.0] problem z tylnym swiatlem [ Idź do strony: 1, 2 ] |
19 |
04-03-08 jedrysiak |
3619 |
01-07-2010, 23:14 pelu  |
 |
Nowe posty |
|
 |
Brak nowych postów |
|
 |
Ważne ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Popularny ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Popularny ] |
|
 |
Ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Zablokowany ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Zablokowany ] |
|
 |
Przyklejony |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|