 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
 |
|
[Cari 1.6] Problem z uruchomieniem
|
13 |
25-10-09 major |
3601 |
27-10-2009, 20:58 robertdg  |
 |
|
[Cari DI-D '01] Przedni spryskiwacz+wycieraczki czy można zaprogramować sterownik spryskiwacza? [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
23-02-08 Tomashi |
4102 |
27-10-2009, 17:46 robertdg  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Kody błedu nr 41 i 56
|
6 |
20-10-09 rekinpop86 |
2611 |
27-10-2009, 17:07 KrzysiekGDI  |
 |
|
Obrotomierz wariuje.Co to może być...
|
6 |
25-10-09 TOMEK18 |
2005 |
27-10-2009, 09:50 Werwolf  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] szarpie przy 80 km/h
|
5 |
26-10-09 gogan1 |
1114 |
27-10-2009, 09:27 gogan1  |
 |
 |
Swap GDI czyli konczymy z halasem [ Idź do strony: 1, 2 ] |
27 |
16-10-09 sudan |
6061 |
27-10-2009, 00:00 robertdg  |
 |
|
[Cari 1.9 DID] Jaki olej do silnika - zwykły czy do diesla
|
3 |
27-06-08 arthus |
1423 |
26-10-2009, 23:31 rasiak1980  |
 |
|
Jakie OPONY zimowe do cari 15" alu [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
34 |
30-08-06 mick |
6070 |
26-10-2009, 23:02 kris80  |
 |
|
[Cari 1.9DI-D] Zły olej? Catrol Magnatec 10W40 do silnika Di
|
4 |
24-10-09 marcinleo85 |
1816 |
26-10-2009, 22:42 marcinleo85  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] Manulna Klima >> Elektroniczna, Górne Ł
|
6 |
26-10-09 LostBoy |
2092 |
26-10-2009, 22:08 Raffil  |
 |
|
Czy to Synchronizator ??
|
14 |
27-07-09 mandryl |
4186 |
26-10-2009, 21:30 robertdg  |
 |
|
[Cari 1.6] Problem koło pasowe rozrządu co dalej.
|
2 |
24-10-09 super bizon |
1132 |
26-10-2009, 19:17 super bizon  |
 |
|
[Cari 1.9 DID] Zapalająca się kontrolka od hamulców po załączeniu klimy
|
2 |
13-07-09 arthus |
931 |
26-10-2009, 08:30 kiernos  |
 |
|
[Cari 1.9 D-ID] Jak to z tym silnikiem jest?
|
2 |
25-10-09 shymo |
1045 |
25-10-2009, 12:35 Robson86  |
 |
|
Nie da się wyłączyć silnika 1.9TD
|
5 |
24-10-09 michajli |
1573 |
25-10-2009, 12:22 michajli  |
 |
|
[Cari 1.6] Gaśnie przy hamowaniu
|
1 |
25-10-09 Marcinq83 |
1009 |
25-10-2009, 10:58 kris80  |
 |
|
[Cari 1.9TD] Źle działające hamulce
|
10 |
11-08-09 robo_k |
2683 |
24-10-2009, 04:58 Morphinum  |
 |
|
[Cari 1.8] Dziwne działanie alarmu
|
6 |
23-10-09 Michoxx |
2200 |
23-10-2009, 20:23 Michoxx  |
 |
|
[Cari 1.9 TD] Podczas jazdy nagla zmiana pracy silnika Poszarpany pasek rozrządu [ Idź do strony: 1, 2 ] |
20 |
15-10-09 vril |
4351 |
23-10-2009, 01:05 skubi25  |
 |
|
1.9 td - dymienie
|
11 |
06-11-08 vlado |
3547 |
23-10-2009, 00:50 skubi25  |
 |
|
[Cari 1.6] Kontrolki na desce rozdzielczej demo
|
3 |
22-10-09 mnemesis |
2692 |
22-10-2009, 11:07 ZEROSUPER  |
 |
|
Carisma 1.8 GDI - nie zapala za pierwszym.
|
6 |
21-10-09 trolin |
2554 |
22-10-2009, 01:12 demeone  |
 |
|
Mało płynu w chłodnicy
|
9 |
17-10-09 tiger1010 |
4255 |
21-10-2009, 21:08 Marcino  |
 |
|
[Cari 1.6] Szarpanie silnikiem w [Cari 1.6 16V]
|
8 |
29-09-09 Cargo |
2530 |
21-10-2009, 19:43 Cargo  |
 |
 |
[Cari 1.9DI-D] Problemy z turbiną i pompą wtryskową...chyba
|
4 |
13-10-09 falardo |
1753 |
20-10-2009, 17:06 robertdg  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] carisma 1.8 gdi problem z biegami [ Idź do strony: 1, 2 ] |
26 |
27-12-08 carisek |
9094 |
20-10-2009, 11:14 PLECIONA  |
 |
|
Odcienie lakieru
|
9 |
20-07-09 ufoo |
2209 |
19-10-2009, 21:25 robertdg  |
 |
|
[Cari 1.8] poduszki pod silnikiem
|
6 |
10-08-09 kowal_ldz |
1364 |
19-10-2009, 20:08 kowal_ldz  |
 |
|
[Cari 1.6] Wymiana klocków - smród i miękki pedał hamulca
|
13 |
12-10-09 jolly69 |
3001 |
19-10-2009, 17:43 jolly69  |
 |
|
[Cari 1.8] wymiana poduszek pod skrzynią biegów (po kosztach
|
2 |
18-10-09 kowal_ldz |
1312 |
18-10-2009, 22:12 kowal_ldz  |
 |
|
[Cari 1.8] zerwany gwint na szpilce
|
12 |
14-10-09 kowal_ldz |
4201 |
18-10-2009, 22:08 kowal_ldz  |
 |
|
przełącznik kierunkowskazu
|
2 |
18-10-09 Psychic Og |
949 |
18-10-2009, 21:14 Psychic Og  |
 |
|
lusterko i to "cos"
|
5 |
13-10-09 mikall0 |
1444 |
18-10-2009, 21:13 dylson  |
 |
 |
[Cari 1.9DI-D] Katalizator??? Katalizator czy cos innego...
|
4 |
18-10-09 marcinmarcin |
1333 |
18-10-2009, 20:46 pawelsonx  |
 |
|
podwyzszone spalanie w GDI
|
11 |
17-10-09 Luq |
2053 |
18-10-2009, 18:01 mlun  |
 |
|
Uszczelka pod wtryskiwaczem 1.9 DID
|
2 |
15-10-09 scotch99 |
1060 |
18-10-2009, 15:20 scotch99  |
 |
 |
[Cari 1.6] kontrolka cisnienia oleju
|
9 |
31-01-08 longer1978 |
2170 |
17-10-2009, 21:49 robertdg  |
 |
|
Akumulator - zmierzyłem ładowanie podczas pracy silnika [ Idź do strony: 1, 2 ] |
22 |
12-12-06 thefrontier |
6079 |
17-10-2009, 20:50 robertdg  |
 |
|
[Cari 1.9TD] Głowica - Problem :(( Pomocy !!!
|
5 |
14-10-09 Danlight |
1990 |
17-10-2009, 19:55 robertdg  |
 |
|
Carisma 1.6 rozrząd
|
6 |
15-10-09 Glinek |
2284 |
17-10-2009, 19:47 robertdg  |
 |
|
[Cari 1.6] poduszka amortyzatora przod
|
3 |
15-10-09 jeycoob |
1657 |
17-10-2009, 19:37 robertdg  |
 |
|
Spalanie + obroty proszę jasno jak dla laika [ Idź do strony: 1, 2 ] |
24 |
02-10-09 lis1981 |
4021 |
17-10-2009, 18:25 lis1981  |
 |
|
Nadmierne spalanie w Carisma 1.8 glx
|
6 |
15-10-09 grzeniomanu |
1162 |
17-10-2009, 17:54 przemekx303  |
 |
|
klocki hamulcowe?
|
9 |
14-09-09 petyer666 |
2854 |
17-10-2009, 17:25 czester_  |
 |
|
Spalanie gazu [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
34 |
19-08-09 gruku |
4831 |
17-10-2009, 16:03 mlun  |
 |
|
[Cari 1.8 GDI] po odpaleniu straszny hałas
|
3 |
16-10-09 blacha80 |
1063 |
17-10-2009, 15:07 grzeniomanu  |
 |
|
[Cari 1.6] Problemy po wyjeciu aku
|
6 |
15-10-09 cenay |
1459 |
16-10-2009, 15:56 cenay  |
 |
|
regulacja boostera mechanicznego
|
3 |
12-10-09 Jaro1974 |
1369 |
15-10-2009, 12:55 pawelsonx  |
 |
 |
[Cari 1.6] podcisnienie przepustnicy
|
0 |
15-10-09 aaddaamm29 |
649 |
15-10-2009, 09:46 aaddaamm29  |
 |
|
[Cari 1.6] wymiana sworzni a zbierzność
|
12 |
08-10-09 super bizon |
2929 |
15-10-2009, 07:30 Maretzky85  |
 |
Nowe posty |
|
 |
Brak nowych postów |
|
 |
Ważne ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Popularny ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Popularny ] |
|
 |
Ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Zablokowany ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Zablokowany ] |
|
 |
Przyklejony |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|