 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
| • Ważne tematy |
 |
 |
Ważne ogłoszenie: INSTRUKCJA OBSŁUGI FORUM Co? Jak? Gdzie? I dlaczego
|
0 |
18-12-08 Marcin-Krak |
33001 |
18-12-2008, 19:16 Marcin-Krak  |
 |
|
Ważne ogłoszenie: UDOSTĘPNIANIE LOGO ORAZ ZNAKU SŁOWNEGO 'MITSUMANIAKI' ważna informacja!
|
2 |
27-05-11 Firebee |
239974 |
26-11-2015, 19:23 Firebee  |
| • Tematy |
 |
 |
[E57A 2.0D] Dziwny metaliczny odgłos po puszczeniu sprzęgła Dziwny metaliczny odgłos po puszczeniu sprzęgła-po wcisnięciu,normalnie
|
1 |
27-10-10 mario_902 |
761 |
27-10-2010, 15:03 mitsu_pl  |
 |
 |
[E57A 2.0D] Wysoka temperatura. Proszę o pomoc!!! Wysoka temperatura. Proszę o pomoc!!!
|
9 |
04-03-09 Nycunio |
3019 |
27-10-2010, 10:01 cobretti  |
 |
|
Jakie przewody hamulcowe miedziane czy stalowe ?
|
6 |
04-10-10 PiterK |
3292 |
27-10-2010, 09:39 robertdg  |
 |
|
Problem z odpalaniem.. brak pradu na wtryskach az nagle....
|
11 |
08-10-10 liczner18 |
2869 |
26-10-2010, 19:59 Markus6  |
 |
|
[E55A 2.0] Klepanie ( stukanie ) w tylnim zawieszeniu
|
11 |
23-10-10 Krejzi |
3467 |
26-10-2010, 18:37 Krejzi  |
 |
 |
Instrukcja obsługi E55A
|
9 |
20-09-06 ptwardy |
6622 |
25-10-2010, 15:50 Wszyc  |
 |
|
[E57A 2.0D] Problem z odpaleniem
|
11 |
12-10-10 czarekSS |
2929 |
23-10-2010, 21:41 Wszyc  |
 |
|
Gaśnie na benzynie [ Idź do strony: 1, 2, 3, 4 ] |
57 |
25-01-07 sion2002 |
11473 |
23-10-2010, 20:35 Xiff  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Problem z elektroniką ? Eh...
|
4 |
21-10-10 Spox_2 |
1627 |
21-10-2010, 18:08 Spox_2  |
 |
|
Nie dizała ssanie galant wersja usa 2.4 14v bez gdi
|
8 |
20-10-10 kuba_195 |
2086 |
21-10-2010, 17:17 kuba_195  |
 |
|
[E57A 2.0D] Wymiana dźwigienek zaworowych
|
4 |
20-10-10 majdan_rc |
1492 |
21-10-2010, 07:55 Andrew  |
 |
|
[E55A 2.0] Głośna praca pompki od wspomagania ukł. kierownic
|
11 |
01-10-10 19freeq94 |
2716 |
20-10-2010, 22:03 19freeq94  |
 |
|
jakie amorki na tył ????
|
13 |
14-10-10 mixtura81 |
2266 |
20-10-2010, 08:58 mixtura81  |
 |
 |
[E52A 1.8] Zerwana Linka Otwierania maski Jak to otworzyć?
|
3 |
19-10-10 emgiezet |
1147 |
19-10-2010, 21:24 emgiezet  |
 |
 |
[E54A 2.0 V6] koszt wymiany kompletnego rozrządu
|
1 |
19-10-10 radwach |
982 |
19-10-2010, 17:09 robertdg  |
 |
|
[E5xx] Rozmiar felg, rozstaw i ET [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
34 |
24-08-08 Arturro-86 |
7933 |
19-10-2010, 13:55 mitsu_pl  |
 |
|
[E52A 1.8] centralny zamek schemat
|
6 |
24-06-07 lukass_77 |
2029 |
19-10-2010, 07:21 plecho1  |
 |
|
[E57A 2.0D] Prąd-dziwny problem!!!
|
7 |
22-03-10 szawert |
1771 |
17-10-2010, 17:31 Soner  |
 |
|
[E5x 92-96] Dane techniczne Galant E55A
|
2 |
14-10-10 deejay |
1558 |
17-10-2010, 14:21 deejay  |
 |
|
[E55A 2.0] Jakie przebiegi między wymianą paska rozrządu?
|
8 |
12-04-10 Karambol |
1831 |
17-10-2010, 13:56 Szym_e52a  |
 |
|
Pisk przy hamowaniu
|
11 |
28-04-10 galant1.8 |
2200 |
17-10-2010, 13:55 Szym_e52a  |
 |
|
pytanie o seryjny spojler w Galantach [ Idź do strony: 1, 2 ] |
15 |
26-12-09 jarekrk |
2725 |
17-10-2010, 13:53 Szym_e52a  |
 |
|
poduszka amortyzatora..
|
1 |
29-06-10 Ratava |
730 |
17-10-2010, 13:50 Szym_e52a  |
 |
|
Oświetlenie pokręteł od dmuchaw itp. nie działa
|
3 |
16-10-10 Nellly |
1282 |
17-10-2010, 13:43 Szym_e52a  |
 |
|
JAKIE ŻARÓWKI DO PODŚWITLENIA DESKI
|
12 |
08-09-10 mixtura81 |
3880 |
16-10-2010, 23:25 dominikgogo  |
 |
|
[E55A 2.0] Regulacja wolnych obrotów 4g63 [ Idź do strony: 1, 2 ] |
18 |
06-03-09 kubik |
13420 |
15-10-2010, 22:52 areksz121  |
 |
|
[E55A 2.0] Co zrobić aby rygle od drzwi nie zamarzły w zimie
|
10 |
11-10-10 jarekrk |
3823 |
13-10-2010, 21:36 plecho1  |
 |
|
Przelożenie silnika
|
3 |
12-10-10 palant84 |
1105 |
12-10-2010, 20:35 palant84  |
 |
|
Galant 2.0td problem
|
7 |
10-10-10 tomo22 |
1561 |
12-10-2010, 18:39 tomo22  |
 |
|
E54A wysprzęglik
|
6 |
10-01-08 woody |
1396 |
12-10-2010, 18:31 robertdg  |
 |
|
[E57A 2.0D] Problem z odpaleniem
|
4 |
12-10-10 czarekSS |
742 |
12-10-2010, 11:54 czarekSS  |
 |
|
[E52A 1.8] "Uderzenie" przy wciskaniu pedału gazu
|
1 |
07-10-10 zbychu80 |
709 |
07-10-2010, 16:20 jacek11  |
 |
|
PROBLEM Z CHLODZENIEM
|
3 |
03-10-10 galant V6 |
736 |
04-10-2010, 20:33 galant V6  |
 |
|
TCL ?
|
4 |
02-10-10 BeNeK |
1069 |
04-10-2010, 19:45 BeNeK  |
 |
 |
światła pozycyjne przednie - nie świecą
|
9 |
15-06-10 Yaasiek |
1882 |
29-09-2010, 16:15 Owczar  |
 |
 |
[E55A 2.0] Antena elektryczna
|
1 |
28-09-10 ferro79 |
1102 |
28-09-2010, 22:07 Krejzi  |
 |
 |
Wskaźnik stanu paliwa?
|
9 |
29-09-07 Yaasiek |
3451 |
27-09-2010, 16:16 jacek11  |
 |
|
Wymiana pompy wody bez wymiany rozrządu 2.0 V6 24 [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
24-09-10 trajano |
8155 |
27-09-2010, 07:14 Krzyzak  |
 |
 |
Problem z automatem.. [ Idź do strony: 1, 2 ] |
22 |
04-04-10 kuba18 |
4300 |
26-09-2010, 15:06 lukasz12  |
 |
 |
galant v6 wyciek
|
2 |
26-09-10 galant V6 |
766 |
26-09-2010, 11:09 jacek11  |
 |
 |
EMBLEMAT Mitsubihi Galant Przód
|
3 |
23-09-10 adampurgal |
1384 |
25-09-2010, 13:24 czekoladka_1981  |
 |
 |
[E54A 2.0 V6] Coś stuka przy gwałtownym ruchu kierownicą w p [ Idź do strony: 1, 2 ] |
23 |
21-11-09 k@rol |
3898 |
23-09-2010, 00:51 Owczar  |
 |
|
DZIWNE STUKI W OKOLICY TYLNEJ PÓŁKI
|
2 |
21-09-10 mixtura81 |
988 |
22-09-2010, 17:06 mixtura81  |
 |
|
[E52A 1.8] Zmiana szyba z manualnych na elektryczne
|
5 |
19-09-10 lukip |
1543 |
19-09-2010, 22:50 Hugo  |
 |
 |
Maglownica
|
12 |
06-04-09 tom11 |
3466 |
19-09-2010, 16:14 robertdg  |
 |
 |
JAKE ŻARÓWKI? SUPER TEMAT NA KAŻĄ PORĘ OPISY ŻARÓWEK ORAZ JAKIE POLECIŁ/A BYM ŻARÓWECZKI DO MIŚKA [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
36 |
26-01-09 rvlauren |
10198 |
18-09-2010, 19:14 Sir_Futur  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] padł prędkościomierz
|
1 |
17-09-10 djjarosz |
781 |
17-09-2010, 16:24 robertdg  |
 |
|
[E55A 2.0] Kable w drzwiach
|
9 |
12-09-10 Krejzi |
1903 |
16-09-2010, 11:37 Krejzi  |
 |
|
Pytanie o lampy przednie
|
2 |
23-06-10 galant1.8 |
1075 |
10-09-2010, 19:24 Arturro-86  |
 |
 |
[E55A 2.0] Brak biegów na uruchomionym silniku
|
9 |
05-07-10 19freeq94 |
1963 |
09-09-2010, 11:05 IgoR_KilleR  |
 |
Nowe posty |
|
 |
Brak nowych postów |
|
 |
Ważne ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Popularny ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Popularny ] |
|
 |
Ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Zablokowany ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Zablokowany ] |
|
 |
Przyklejony |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|