 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
| • Ważne tematy |
 |
 |
Ważne ogłoszenie: INSTRUKCJA OBSŁUGI FORUM Co? Jak? Gdzie? I dlaczego
|
0 |
18-12-08 Marcin-Krak |
33001 |
18-12-2008, 19:16 Marcin-Krak  |
 |
|
Ważne ogłoszenie: UDOSTĘPNIANIE LOGO ORAZ ZNAKU SŁOWNEGO 'MITSUMANIAKI' ważna informacja!
|
2 |
27-05-11 Firebee |
239977 |
26-11-2015, 19:23 Firebee  |
| • Tematy |
 |
 |
[E54A 2.0 V6] twarde sprzegło proszę o pomoc
|
10 |
20-06-10 radwach |
3946 |
01-07-2010, 10:38 radwach  |
 |
|
Drgania na kierownicy??
|
13 |
17-08-07 ćwiek |
2524 |
26-06-2010, 19:50 norbereto  |
 |
|
[E52A 1.8] poszły zawory
|
3 |
19-06-10 marcinxx |
1258 |
24-06-2010, 20:34 marcinxx  |
 |
|
2.0 td hamulce
|
5 |
18-06-10 Baks |
1714 |
24-06-2010, 10:59 Baks  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] piszczy przy skrecaniu
|
8 |
15-06-10 sekiwc |
2020 |
20-06-2010, 13:22 hubert_galant  |
 |
|
galant Czy krokowy działa??
|
12 |
14-06-10 mikol1010 |
3385 |
20-06-2010, 10:29 mikol1010  |
 |
|
Cykanie po jeździe... [e54a] czy przedtsawione przeze mnie zjawiska są normalne
|
4 |
18-06-10 gabriel86 |
1429 |
19-06-2010, 16:16 areksz121  |
 |
|
Zbyt wysokie obroty po czyszczeniu
|
9 |
18-04-10 galant1.8 |
2749 |
17-06-2010, 20:20 galant1.8  |
 |
|
Gdzie znajduje sie termostat w galu ?
|
2 |
17-06-10 galant1.8 |
1429 |
17-06-2010, 15:58 galant1.8  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Wiązka elektryczna
|
13 |
11-06-10 DarknesS |
2461 |
17-06-2010, 10:24 DarknesS  |
 |
|
[e54a] problem z kołami pomyliłem jedną cuferkę zamawiając opony
|
7 |
15-06-10 gabriel86 |
1084 |
16-06-2010, 18:16 mkm  |
 |
|
[E54A] Aaaa... druga chłodnia poszła na złom o co chodzi?
|
13 |
28-05-10 gabriel86 |
3226 |
15-06-2010, 09:31 gabriel86  |
 |
 |
Głuche stuki podczas ruszania...
|
11 |
30-05-10 luki_84 |
2926 |
09-06-2010, 23:08 luki_84  |
 |
 |
[E54A 2.0 V6] czy sprzegło jest do wymiany?
|
3 |
06-06-10 radwach6 |
1357 |
09-06-2010, 14:34 djjarosz  |
 |
|
[E57A 2.0D] Problem z silnikiem Metaliczne stuki, dymienie
|
5 |
07-06-10 rcicho01 |
1363 |
08-06-2010, 22:31 rcicho01  |
 |
|
[E55A 2.0] Nie pali. Nie chce odpalić. Co to za błąd?
|
2 |
07-06-10 Gość |
1093 |
08-06-2010, 21:28 areksz121  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Trudne pytanie o technikę jazdy automat
|
8 |
06-06-10 DarknesS |
1690 |
08-06-2010, 17:58 szpala85  |
 |
 |
[E54A 2.0 V6] Klimatyzacja malo wydajna klima.
|
2 |
07-06-10 Przemi80 |
817 |
08-06-2010, 11:12 Owczar  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Co to właściwie jest? czyli pytanie do galomaniaków
|
4 |
25-05-10 DarknesS |
1414 |
07-06-2010, 20:41 DarknesS  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Strasznie trzęsie podczas jazdy [ Idź do strony: 1, 2 ] |
16 |
31-05-10 SnoWaR |
2755 |
07-06-2010, 19:54 KrzychoP  |
 |
|
Galant 2.0TD- informacje techniczne [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
02-06-10 Ratava |
3598 |
07-06-2010, 17:30 PiterK  |
 |
|
[E52A 1.8] W deszczowe dni Misiek "przerywa"
|
6 |
15-05-10 Arturro-86 |
1180 |
07-06-2010, 14:12 Arturro-86  |
 |
|
Wachacze Przód komplet czemu tak tanie???
|
12 |
11-05-10 hubert_galant |
2809 |
06-06-2010, 17:26 Wszyc  |
 |
|
[E55A 2.0] Sprzegło Hydrauliczne -wyciek
|
3 |
04-06-10 lukasz1803 |
1240 |
06-06-2010, 13:13 paveu79  |
 |
 |
Jaka jest kolejność przewodów zapłonowych v6
|
2 |
04-06-10 kotos0 |
1312 |
04-06-2010, 13:34 kotos0  |
 |
 |
[E54A 2.0 V6] Napinacz paska od alternatora(gdzie kupic???)
|
10 |
01-06-10 Joxik |
2578 |
03-06-2010, 18:59 hubert_galant  |
 |
|
Wymiana po stłuczce Galant 2.0 TD
|
2 |
03-06-10 SzB |
1588 |
03-06-2010, 16:16 SzB  |
 |
|
[E55A 2.0] straszne trzepanie przy ruszaniu oraz drugie pytanie o PROGI [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
32 |
27-05-10 jarekrk |
7804 |
31-05-2010, 08:15 jarekrk  |
 |
|
zawieszenie 2.0 td
|
5 |
28-05-10 Baks |
1534 |
30-05-2010, 11:12 hubert_galant  |
 |
|
halogeny i instalacja ?
|
0 |
27-05-10 ćwiek |
628 |
27-05-2010, 12:26 ćwiek  |
 |
 |
Wyciek ze skrzyni
|
6 |
22-05-10 Camill85 |
1210 |
26-05-2010, 11:32 Camill85  |
 |
|
[2.0 D] Odpalony czujnik Do czego służy odpalony czujnik?
|
3 |
22-05-10 SzB |
949 |
22-05-2010, 09:17 Wszyc  |
 |
|
Regeneracja turbiny cena i remont czy konieczny [ Idź do strony: 1, 2 ] |
19 |
16-05-10 PiterK |
3556 |
19-05-2010, 20:27 PiterK  |
 |
|
[E57A 2.0D] Problem z ciepłym silnikiem [ Idź do strony: 1, 2 ] |
23 |
02-05-10 DAREX2006 |
5662 |
19-05-2010, 19:07 DAREX2006  |
 |
|
Filtr kabinowy Gdzie sie znajduje jezeli istnieje [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
36 |
26-04-10 galant1.8 |
9631 |
19-05-2010, 16:48 Frost  |
 |
|
[E57A 2.0D] Podświetlenie pokręteł konsoli środkowej
|
10 |
14-05-10 simek10 |
2563 |
17-05-2010, 17:14 areksz121  |
 |
 |
[E52A 1.8] dobre opony niecodzienne wymiary
|
6 |
11-05-10 Kris88 |
1207 |
15-05-2010, 23:03 Kris88  |
 |
 |
2.0 16 wentyli - strasznie ciezki pierwszy rozruch na zimno
|
7 |
06-05-10 Śpiewak |
1348 |
13-05-2010, 23:00 areksz121  |
 |
 |
[E55A 2.0] Odpowietrzenie ukladu chlodzenia
|
4 |
17-12-09 Przemi80 |
2830 |
11-05-2010, 21:22 jacek11  |
 |
 |
Nieaktualne
|
2 |
09-05-10 Camill85 |
859 |
09-05-2010, 23:17 tomusn  |
 |
|
Jakie tujejki, sworznie, itd wachaczy przód i tył
|
4 |
26-04-10 kotos0 |
1303 |
09-05-2010, 21:54 kuba18  |
 |
|
Całkowicie rozładowany akumulator po kilku dniach stania
|
11 |
01-05-10 Cieniu |
2740 |
09-05-2010, 14:34 JPR  |
 |
|
Skrzynia biegów od innego
|
6 |
03-04-10 czarekSS |
1510 |
09-05-2010, 00:12 areksz121  |
 |
|
Kontrolki pomoc
|
4 |
07-05-10 czarekSS |
1180 |
07-05-2010, 20:42 brzoza73  |
 |
|
[E55A 2.0] Gdzie jest pompa paliwa?
|
0 |
07-05-10 Gość |
502 |
07-05-2010, 13:13 robertdg  |
 |
|
sprzęgło problemy pomocy
|
11 |
30-04-10 czarekSS |
2638 |
07-05-2010, 11:18 czarekSS  |
 |
|
Galant 1,8 GLSi `92/93 znudziła mu się jazda :( mam do tego auta słabość... prośba o pomoc [ Idź do strony: 1, 2 ] |
16 |
08-04-10 pamar |
3712 |
06-05-2010, 16:30 szpala85  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Tłumik środkowy ? [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
26-08-09 szpala85 |
3826 |
06-05-2010, 16:28 szpala85  |
 |
|
[E57A 2.0D] Koszt rozrządu
|
2 |
04-04-10 greg_or74 |
898 |
06-05-2010, 10:45 hubert_galant  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Kilka pytań odnośnie nowego nabytku :) [ Idź do strony: 1, 2 ] |
27 |
30-04-10 DarknesS |
5188 |
05-05-2010, 23:15 DarknesS  |
 |
Nowe posty |
|
 |
Brak nowych postów |
|
 |
Ważne ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Popularny ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Popularny ] |
|
 |
Ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Zablokowany ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Zablokowany ] |
|
 |
Przyklejony |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|