 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
| • Ważne tematy |
 |
 |
Ważne ogłoszenie: INSTRUKCJA OBSŁUGI FORUM Co? Jak? Gdzie? I dlaczego
|
0 |
18-12-08 Marcin-Krak |
33001 |
18-12-2008, 19:16 Marcin-Krak  |
 |
|
Ważne ogłoszenie: UDOSTĘPNIANIE LOGO ORAZ ZNAKU SŁOWNEGO 'MITSUMANIAKI' ważna informacja!
|
2 |
27-05-11 Firebee |
239947 |
26-11-2015, 19:23 Firebee  |
| • Tematy |
 |
 |
Nagrzewająca się podłoga w bagażniku.
|
2 |
16-10-08 ćwiek |
703 |
18-10-2008, 09:36 gronostaj  |
 |
|
regulacja obrotów regulacja obrotów w silniku 4G63 2.0 16V
|
3 |
14-10-08 edi-ed |
997 |
14-10-2008, 22:09 jacek11  |
 |
|
filtr kabinowy
|
1 |
14-10-08 jeepo |
733 |
14-10-2008, 08:25 czekoladka_1981  |
 |
|
[E52A 1.8] GLSi czy MPI ?
|
5 |
13-10-08 Jacek.P |
1246 |
13-10-2008, 22:34 Jacek.P  |
 |
|
[E57A 2.0D] Pytanie o pasek balansowy
|
4 |
06-10-08 kylo1991 |
865 |
07-10-2008, 22:45 kylo1991  |
 |
|
Nowy rozrząd i wycie silnika [ Idź do strony: 1, 2 ] |
15 |
03-10-08 luckyluck |
4495 |
07-10-2008, 19:50 luckyluck  |
 |
|
płyn hamulcowy?
|
10 |
30-09-08 luckyluck |
2158 |
07-10-2008, 18:39 luckyluck  |
 |
|
Kontrolka oleju
|
8 |
19-09-08 JacekOlowiak |
1435 |
07-10-2008, 15:20 luckyluck  |
 |
|
montaż gazu
|
3 |
04-10-08 gronostaj |
898 |
05-10-2008, 19:53 jacek11  |
 |
|
Problem z zapłonem
|
4 |
05-10-08 mx4000 |
1093 |
05-10-2008, 17:59 mx4000  |
 |
|
Galant z uszkodzona skrzynia automatyczna
|
6 |
22-09-08 galant |
2059 |
03-10-2008, 17:49 galant  |
 |
|
Rozrząd i biegi
|
6 |
26-09-08 luckyluck |
1513 |
28-09-2008, 18:57 luckyluck  |
 |
 |
[E57A 2.0D] Turbina 2.0 Td
|
2 |
28-09-08 Baks |
790 |
28-09-2008, 13:37 pawela  |
 |
|
[E57A 2.0D] Cieżko pali
|
6 |
24-09-08 piotrek7 |
1327 |
27-09-2008, 09:24 brzoza73  |
 |
|
[E55A 2.0] dźwigienki zaworowe
|
1 |
24-09-08 jeepo |
523 |
24-09-2008, 11:18 Serek  |
 |
|
Czas na remont przed zimą - kilka pytań
|
2 |
22-09-08 JacekOlowiak |
889 |
23-09-2008, 20:06 will  |
 |
|
Mitsubishi Galant 2,0td ŚWIECE ŻAROWE
|
8 |
16-09-08 kylo1991 |
1501 |
21-09-2008, 13:55 kylo1991  |
 |
|
Problem ze sprzęgłem ?! Przy wyższych obrotach coś strzela i obroty spadają ?!
|
6 |
14-09-08 slonio88 |
1237 |
19-09-2008, 16:30 jeepo  |
 |
|
[E55A 2.0] czujnik spalania stukowego
|
2 |
12-09-08 jeepo |
976 |
18-09-2008, 19:31 jeepo  |
 |
 |
[E52A 1.8] zagadkowe cos pod pedalem gazu???????
|
11 |
11-01-08 Pysior |
2935 |
15-09-2008, 16:06 kkkarol  |
 |
|
skaczaca wskazowka temp wody
|
2 |
13-09-08 Hopen |
844 |
14-09-2008, 18:06 Hopen  |
 |
 |
[E52A 1.8] problemy z obrotami
|
2 |
13-09-08 tomyy2 |
856 |
14-09-2008, 00:01 tomyy2  |
 |
 |
podlaczenie wzmacniacza
|
1 |
09-09-08 chuddy22 |
724 |
09-09-2008, 18:41 mitsu_pl  |
 |
|
[E57A 2.0D] tłumik
|
10 |
06-09-08 arek_zmc |
1918 |
08-09-2008, 10:20 Yaasiek  |
 |
|
przewód do sprzegła
|
2 |
02-09-08 arek_zmc |
979 |
03-09-2008, 09:47 arek_zmc  |
 |
 |
Padlo sprzeglo 2td
|
3 |
25-08-08 Baks |
928 |
25-08-2008, 19:21 czekoladka_1981  |
 |
|
check engine
|
3 |
06-08-08 dziadek |
1105 |
25-08-2008, 16:30 dziadek  |
 |
|
Problem z sprzęgłem
|
0 |
23-08-08 ćwiek |
652 |
23-08-2008, 16:08 ćwiek  |
 |
|
Cb-Radio gdzie zamontowac?
|
5 |
25-07-08 goodninja |
1309 |
21-08-2008, 10:57 pies  |
 |
|
zgrzyt w ukl. kierowniczym:/
|
7 |
15-06-08 qss |
1360 |
14-08-2008, 11:26 piotr_dwt  |
 |
|
[E52A 1.8] Kilka pytań!
|
1 |
08-08-08 Jacek.P |
679 |
11-08-2008, 09:04 czekoladka_1981  |
 |
 |
Rura kolektorowa i felgi - gdzie znajdę? Szukam części do mojego Galanta
|
1 |
08-08-08 Arturro-86 |
841 |
09-08-2008, 08:14 czekoladka_1981  |
 |
|
Grzejące sie tylnie bębny oraz chlodzenie
|
4 |
19-07-08 pan_slonik |
1420 |
06-08-2008, 18:35 pan_slonik  |
 |
 |
Końcówki wtrysków jakie wybrać? Denso, daikoku, jc
|
0 |
05-08-08 Yaasiek |
625 |
05-08-2008, 17:26 Yaasiek  |
 |
|
Skrzypiący przegób?
|
1 |
04-08-08 kraulista |
802 |
04-08-2008, 19:46 ptwardy  |
 |
|
falujące obroty
|
2 |
27-07-08 edi-ed |
919 |
04-08-2008, 16:56 Marcus68  |
 |
|
Szukam spojlera na tylnią klape, sedan
|
4 |
28-07-08 marcin4g |
1262 |
04-08-2008, 16:13 marcin4g  |
 |
|
Takie małe problemy. Prędkość maxymalna, falujące obroty itp. [ Idź do strony: 1, 2 ] |
15 |
02-08-08 slonio88 |
2185 |
04-08-2008, 10:30 Krzyzak  |
 |
|
Uszczelka kolektora ssącego 2.0TD
|
0 |
01-08-08 ćwiek |
571 |
01-08-2008, 15:48 ćwiek  |
 |
|
demontarz blotnikow?
|
6 |
19-07-08 Hopen |
1111 |
31-07-2008, 19:19 Hopen  |
 |
|
skrzynie galantów
|
0 |
28-07-08 artcaffe |
574 |
28-07-2008, 17:29 artcaffe  |
 |
|
[E55A 2.0] skrzynia biegów
|
1 |
24-07-08 artcaffe |
727 |
24-07-2008, 19:43 Jonny156  |
 |
|
gaz przerywa
|
3 |
21-07-08 Filemon |
682 |
24-07-2008, 15:38 konradr  |
 |
|
[E57A 2.0D] Cofa mi się paliwo z popki paliwa (chyba)
|
4 |
22-07-08 Fly23 |
925 |
24-07-2008, 07:37 Fly23  |
 |
|
Wentylator chłodnicy 95 1.8 benz.
|
13 |
30-06-08 sapa1000 |
2464 |
22-07-2008, 07:50 czekoladka_1981  |
 |
|
[E52A 1.8] Numery silnika a jego moc
|
5 |
10-04-08 Robgaw74 |
1168 |
20-07-2008, 17:19 Filemon  |
 |
|
szybko ubywajacy plyn chlodniczy [ Idź do strony: 1, 2 ] |
20 |
13-07-08 Hopen |
4303 |
19-07-2008, 12:29 Hopen  |
 |
|
[E52A 1.8] Problem z hamulcami - tył
|
6 |
16-07-08 thelion |
1102 |
18-07-2008, 23:41 JPR  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Mam problem - nie trzyma niskich obrotów.
|
4 |
17-07-08 moonraker |
1138 |
18-07-2008, 17:59 jacek11  |
 |
|
Kable elektryki ?
|
4 |
19-06-08 pies |
1162 |
15-07-2008, 17:11 ptwardy  |
 |
Nowe posty |
|
 |
Brak nowych postów |
|
 |
Ważne ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Popularny ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Popularny ] |
|
 |
Ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Zablokowany ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Zablokowany ] |
|
 |
Przyklejony |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|