 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
| • Ważne tematy |
 |
 |
Ważne ogłoszenie: INSTRUKCJA OBSŁUGI FORUM Co? Jak? Gdzie? I dlaczego
|
0 |
18-12-08 Marcin-Krak |
32998 |
18-12-2008, 19:16 Marcin-Krak  |
 |
|
Ważne ogłoszenie: UDOSTĘPNIANIE LOGO ORAZ ZNAKU SŁOWNEGO 'MITSUMANIAKI' ważna informacja!
|
2 |
27-05-11 Firebee |
239809 |
26-11-2015, 19:23 Firebee  |
| • Tematy |
 |
|
[EA3A/W 2.4] ESP bez guzika na panelu? Czyżbym miał ESP i o tym nie wiedział? [ Idź do strony: 1, 2 ] |
21 |
15-10-09 voytech |
4306 |
17-10-2009, 18:19 miziek  |
 |
 |
[EA2A/W 2.0] Sprawdzenie ustawienia rozrządu balansu Drgania wibracje silnika
|
6 |
16-10-09 greg.fm |
1609 |
16-10-2009, 22:46 greg.fm  |
 |
|
[EAxx] Jak sterowany jest tempomat
|
3 |
12-10-09 fergul11 |
1237 |
16-10-2009, 14:48 piotruswie  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Odcień lakieru [ Idź do strony: 1, 2 ] |
24 |
06-10-09 mario mario |
4048 |
15-10-2009, 20:46 robertdg  |
 |
 |
[EA6A/W 2.0TD] Wąż ciśnieniowy
|
5 |
08-10-09 Radar850 |
1348 |
14-10-2009, 13:45 Radar850  |
 |
|
[EAxx] Różnica w sile hamowania
|
8 |
13-10-09 morosophem |
2071 |
14-10-2009, 09:44 Ursus  |
 |
|
[EAxx] Przekladka RHD 2 LHD Koszty i opłacalność
|
7 |
05-10-09 cycu171 |
2695 |
13-10-2009, 14:26 cycu171  |
 |
|
[EA2A/W 2.0] Ustawienie zapłonu [ Idź do strony: 1, 2 ] |
16 |
12-10-09 Marcin Pokrątka |
3016 |
13-10-2009, 08:28 robertdg  |
 |
 |
[EA3A/W 2.4] Uszkodzenie paska rozrządu przez olej Zerwany rozrząd, ocena kosztów naprawy
|
5 |
10-10-09 charry3 |
2713 |
11-10-2009, 13:10 robertdg  |
 |
|
[EA6A/W 2.0TD] Pompa wtryskowa odcina paliwo
|
4 |
30-09-09 dudzian |
1606 |
10-10-2009, 21:05 robertdg  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] LPG a moc silnika [ Idź do strony: 1, 2 ] |
24 |
21-09-09 heer75 |
6799 |
08-10-2009, 21:52 davyjohn  |
 |
|
[EA3A/W 2.4] Silnik z gala do space wagona.. SWAP i problemy z nim związane
|
3 |
07-10-09 maroon |
1405 |
08-10-2009, 08:40 PLPynton  |
 |
|
[EA6A/W 2.0TD] D.I.Y halogeny
|
10 |
27-09-09 kungfumiszcz |
2929 |
05-10-2009, 09:17 Uwex  |
 |
|
[EA3A/W 2.4] Rezonator powietrza do komory filtra powietrza
|
6 |
02-10-09 bede |
1639 |
02-10-2009, 20:57 miziek  |
 |
|
[EA2A/W 2.0] Galant - Części do skrzyni [ Idź do strony: 1, 2 ] |
23 |
19-07-09 marco123456 |
5095 |
29-09-2009, 15:43 roguhd  |
 |
|
[EAxx] Kasowanie błędu SRS na komputrze po kolizji po wystrzelonych poduszkach.
|
4 |
22-09-09 slonio88 |
2488 |
25-09-2009, 16:36 swinks_UK  |
 |
|
[EA5W 2.5] Jaki filtr oleju do automata. [ Idź do strony: 1, 2, 3 ] |
36 |
31-05-09 mario mario |
10192 |
25-09-2009, 16:24 swinks_UK  |
 |
|
[EA2A 2.0] Elektryczne szyby tył - przekładka [ Idź do strony: 1, 2 ] |
16 |
05-01-09 KamykGdynia |
4012 |
25-09-2009, 07:23 Bartek  |
 |
|
[EA3A/W 2.4] Głośna praca i drgania po wymianie rozrządu
|
10 |
17-09-09 Marek1984 |
3898 |
22-09-2009, 20:56 Marek1984  |
 |
|
[EA2A/W 2.0] Uszczelniacz wału korbowego od strony rozrządu
|
12 |
17-09-09 P1r4t |
4834 |
21-09-2009, 21:22 P1r4t  |
 |
|
[EA6A/W 2.0TD] Luz paska rozrządu
|
12 |
11-09-09 Damooo |
3418 |
21-09-2009, 20:01 Andrew  |
 |
 |
[EAxx] Pokrętło regulacji świateł/Przycisk świateł przeciwmg Po wymianie żarówek na diody pokrętło i przycisk nie działają. [ Idź do strony: 1, 2 ] |
22 |
14-09-09 pitbu77 |
5653 |
18-09-2009, 10:46 pitbu77  |
 |
 |
[EA2A/W 2.0] Piski z silnika
|
14 |
14-09-09 japan_jacek |
3163 |
16-09-2009, 20:17 japan_jacek  |
 |
|
[EAxx] Demontaż plastiku pod kierownicą
|
4 |
14-09-09 slonio88 |
1405 |
15-09-2009, 08:15 slonio88  |
 |
|
[EAxx] Wymiana klemy akumulatora
|
2 |
11-09-09 michalina27 |
1252 |
13-09-2009, 22:32 swinks_UK  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Stukanie w maualu na luzie po wymianie sprzęgła
|
11 |
12-08-09 frykas |
3496 |
12-09-2009, 16:47 mandro33  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Różnice w budowie przed- i po-liftowych Kilka pytań o różnice w silnikach i skrzyniach 2.5 V6
|
5 |
11-09-09 Tomek |
1654 |
12-09-2009, 12:39 polleck  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Czy występowała jasna skóra w sedanie? [ Idź do strony: 1, 2 ] |
22 |
10-08-09 KoraX |
5677 |
12-09-2009, 08:22 cuuube  |
 |
|
[EAxx] Polerowanie szybki zegarów HC
|
12 |
25-05-09 pablodc |
3973 |
07-09-2009, 23:06 Zhan  |
 |
 |
[EA6A/W 2.0TD] Problem z ciśnieniem oleju w TD
|
4 |
29-08-09 znawca86 |
1552 |
01-09-2009, 22:33 Koyocik  |
 |
|
[EAxx] Sprzęgło - regulacja [ Idź do strony: 1, 2 ] |
16 |
16-10-07 Yarek |
6394 |
28-08-2009, 06:46 sampler  |
 |
|
[EA5A/W 2.5] Zasilanie szyberdachu
|
2 |
22-08-09 Zhan |
1105 |
24-08-2009, 05:01 Zhan  |
 |
 |
[EA5A/W 2.5] Kod błędu 52 ale abs-u????
|
2 |
23-08-09 SWEEPER |
1084 |
23-08-2009, 20:36 SWEEPER  |
 |
|
[EA3A/W 2.4] Niepewna skrzynia, zamulony silnik
|
5 |
18-08-09 kael77 |
1954 |
23-08-2009, 02:22 kael77  |
 |
 |
[EA2A/W 2.0] Wymiary osłony przegubu wewnętrznego
|
5 |
21-08-09 zuku3210 |
1873 |
23-08-2009, 01:10 Hugo  |
 |
|
[EA6A/W 2.0TD] spadajace obroty
|
6 |
18-08-09 cichypol |
2065 |
21-08-2009, 22:41 Owczar  |
 |
|
[EAxx] Dolanie Oleju w automacie
|
6 |
17-08-09 Jamez |
2071 |
17-08-2009, 23:27 Jamez  |
 |
|
[EA3A/W 2.4] Cos stuka w silniku co 7 sekund przestaje i zas
|
4 |
12-08-09 DMX |
1174 |
13-08-2009, 08:06 Krzyzak  |
 |
|
[EA2A/W 2.0] Łożyska oporowe wałka sprzęgłowego Manualna skrzynia biegów
|
4 |
11-08-09 pan_slonik |
2770 |
12-08-2009, 20:52 pan_slonik  |
 |
|
[EAxx] Migacze nie działają
|
2 |
12-08-09 Whiteraven |
1093 |
12-08-2009, 20:27 Whiteraven  |
 |
|
[EA2A 2.0] Dziwne wibracje od 3000 obr-4000obr. [ Idź do strony: 1, 2 ] |
18 |
17-07-09 davnes |
4135 |
08-08-2009, 00:59 davnes  |
 |
|
[EAxx] Demontaż łącznika stabilizatora i inne problemy z zawieszenim - masakraaaa... [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
30-07-09 xor |
5626 |
07-08-2009, 10:26 xor  |
 |
 |
[EA3A/W 2.4] Dziwny stukot na niskich obrotach na biegu
|
2 |
05-08-09 DMX |
871 |
06-08-2009, 23:01 DMX  |
 |
|
[EA2A 2.0] Amortyzatory na tył; porady serwisowe po zakupie
|
10 |
18-07-09 Spoxik |
2962 |
06-08-2009, 17:45 Spoxik  |
 |
|
[EA6A/W 2.0TD] Jaka jest fachowa nazwa
|
3 |
05-08-09 grzech_olsztyn |
1168 |
05-08-2009, 20:04 czekoladka_1981  |
 |
|
[EA6A/W 2.0TD] Panel otwierania szyb kierowcy
|
8 |
28-07-09 comer |
1870 |
31-07-2009, 22:42 comer  |
 |
|
alternatywa dla dynamicznej wymiany oleju w skrzyni
|
10 |
29-06-09 Zhan |
3289 |
04-07-2009, 22:03 Zhan  |
 |
 |
[EA5W 2.5] Czy da się włożyć A/T tiptronic do przedliftowego [ Idź do strony: 1, 2 ] |
19 |
07-06-09 tomekrvf |
8308 |
22-06-2009, 09:13 brodzky  |
 |
|
kod 56!!! Co jest grane- galant 1.8 GDI EA1A
|
4 |
08-06-09 Pomas |
1327 |
08-06-2009, 18:57 Pomas  |
 |
 |
Reflektory przód manual a elektryk
|
6 |
03-06-09 motyl |
1771 |
04-06-2009, 22:45 swinks_UK  |
 |
Nowe posty |
|
 |
Brak nowych postów |
|
 |
Ważne ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Popularny ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Popularny ] |
|
 |
Ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Zablokowany ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Zablokowany ] |
|
 |
Przyklejony |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|