 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
| • Ważne tematy |
 |
 |
Ważne ogłoszenie: INSTRUKCJA OBSŁUGI FORUM Co? Jak? Gdzie? I dlaczego
|
0 |
18-12-08 Marcin-Krak |
33001 |
18-12-2008, 19:16 Marcin-Krak  |
 |
|
Ważne ogłoszenie: UDOSTĘPNIANIE LOGO ORAZ ZNAKU SŁOWNEGO 'MITSUMANIAKI' ważna informacja!
|
2 |
27-05-11 Firebee |
239974 |
26-11-2015, 19:23 Firebee  |
| • Tematy |
 |
|
Do czego jest ten wlew? Jaki płyn [ Idź do strony: 1, 2 ] |
16 |
04-09-10 kotos0 |
3677 |
07-09-2010, 10:15 Krejzi  |
 |
|
[E55A 2.0] Pytanie dotyczace oleju w silniku Czy mozna wymienic na "mniejszy"
|
5 |
05-09-10 Krejzi |
1129 |
05-09-2010, 22:35 robertdg  |
 |
|
[E52A 1.8] Jaki o-ring pod rozdzielaczem [4G93 SOHC 93kW]
|
0 |
05-09-10 zbychu80 |
508 |
05-09-2010, 10:45 Krejzi  |
 |
|
Odpowietrzenie układu hamulcowego
|
1 |
05-09-10 Gość |
739 |
05-09-2010, 08:53 robertdg  |
 |
|
Gaśnie na biegu wstecznym.
|
0 |
04-09-10 kotos0 |
571 |
04-09-2010, 21:57 kotos0  |
 |
|
[E55A 2.0] stuki w silniku c.d. po wymianie uszczelki pod gł nie chodzi jak dawniej
|
3 |
01-09-10 sprinter62 |
1309 |
03-09-2010, 20:11 sprinter62  |
 |
|
POMOCY-jak wymontować radio?
|
0 |
03-09-10 mixtura81 |
487 |
03-09-2010, 14:53 mixtura81  |
 |
|
pomocy z obrotami w GALU 2,4L-95r. [ Idź do strony: 1, 2 ] |
15 |
24-08-10 mixtura81 |
3391 |
03-09-2010, 14:07 mixtura81  |
 |
|
Centralny zamek
|
8 |
02-09-10 radekcapri |
1822 |
02-09-2010, 23:25 areksz121  |
 |
 |
Wysokie obroty, duże spalanie LPG i skok temperatury [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
05-08-10 adami91 |
4405 |
28-08-2010, 12:34 adami91  |
 |
|
Niebezpieczna zapalniczka Mój Gal po raz kolejny wykazał chęć samozniszczenia
|
4 |
26-08-10 gabriel86 |
1444 |
26-08-2010, 23:22 Hugo  |
 |
|
[E55A 2.0] stuki w silniku
|
5 |
22-08-10 sprinter62 |
1264 |
25-08-2010, 07:43 sprinter62  |
 |
|
problemy z alarmem galant USA 2,4L-95r.
|
0 |
24-08-10 mixtura81 |
634 |
24-08-2010, 20:39 mixtura81  |
 |
|
Hamulce 2.0 td
|
2 |
20-08-10 Baks |
1057 |
23-08-2010, 20:40 Baks  |
 |
|
[E55A 2.0] łapie ale nie odpala
|
9 |
21-08-10 19freeq94 |
2425 |
22-08-2010, 15:30 areksz121  |
 |
|
[E57A 2.0D] 4D68T potrzebne zdjęcia silnika przewodów itp
|
0 |
19-08-10 Nash |
592 |
19-08-2010, 19:41 Nash  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Zaciski hamulcow.
|
1 |
17-08-10 Przemi80 |
676 |
17-08-2010, 20:59 czekoladka_1981  |
 |
|
Pilna pomoc potrzebna . Kontrolka PASS
|
3 |
10-08-10 galant1.8 |
973 |
14-08-2010, 11:57 czekoladka_1981  |
 |
 |
[E52A 1.8] gaśnie na wolnych obr.
|
2 |
13-08-10 dab740 |
940 |
14-08-2010, 10:26 jacek11  |
 |
|
[E55A 2.0] Silniczek krokowy, przepustnica galant 1.8, 2.0, zdjecia przepustnicy i silniczka korkowego [ Idź do strony: 1, 2 ] |
15 |
05-08-10 Krejzi |
6316 |
10-08-2010, 00:33 Krejzi  |
 |
|
Reset ECU i automatyczna skrzynia biegów
|
8 |
06-08-10 wojtasw007 |
3208 |
09-08-2010, 08:13 Wszyc  |
 |
|
[E5xx] Klimatyzacja- wydajnosć, konserwacja, klimatronik [ Idź do strony: 1, 2, 3, 4 ] |
55 |
10-09-08 chuddy22 |
7165 |
07-08-2010, 16:52 Owczar  |
 |
|
Problem ze sprzegłem
|
14 |
18-05-10 rskakamba |
2542 |
05-08-2010, 09:21 Krejzi  |
 |
|
[E5xx] Probelm z geometrią. Mimośród tył. [ Idź do strony: 1, 2 ] |
15 |
02-08-10 czarekSS |
3505 |
03-08-2010, 16:01 Krzyzak  |
 |
|
[E55A 2.0] Nie otwiera się szyba kierowcy
|
8 |
02-07-10 ell |
1853 |
02-08-2010, 15:18 ell  |
 |
|
Spoiler
|
1 |
15-07-10 Szym_e52a |
697 |
02-08-2010, 13:41 ell  |
 |
 |
[E54A 2.0 V6] Silnik się grzeje POMOCY!!!!! Silnik się grzeje POMOCY!!!!!
|
10 |
30-07-10 przemo50001 |
2068 |
02-08-2010, 11:18 Owczar  |
 |
|
[E55A 2.0] Bolączki mojego galanta 2.0 SOHC 16V GLSI wariujace obroty, skrzypiace hamulce
|
12 |
01-08-10 Krejzi |
1909 |
02-08-2010, 10:33 Krejzi  |
 |
 |
wszystkie żarówki wnętrze pojazdu
|
2 |
31-07-10 dominikgogo |
1072 |
01-08-2010, 23:53 dominikgogo  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Wymiana panelu od klimatyzacji. Galant 96r. - Co i jak, proszę o pomoc.
|
8 |
29-07-10 Spox_2 |
6595 |
01-08-2010, 14:43 Spox_2  |
 |
|
[E57A 2.0D] Stuki z okolic zaworów potrzebuje podpowiedzi czy zawory są regulowane hydraulicznie? [ Idź do strony: 1, 2 ] |
21 |
27-07-10 canoodin |
3667 |
30-07-2010, 20:56 Wszyc  |
 |
|
[E55A 2.0] nie chce odpalić ;/
|
5 |
29-07-10 19freeq94 |
1246 |
30-07-2010, 11:02 robertdg  |
 |
|
[E5xxx] Opony i felgi. [ Idź do strony: 1, 2 ] |
15 |
26-02-08 Jacek.P |
4036 |
27-07-2010, 12:22 Owczar  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Jakie świece do 2.0V6, wymiana
|
5 |
15-09-09 sekiwc |
3976 |
26-07-2010, 13:40 kotos0  |
 |
 |
[E5xx] Rozrusznik, wymiana, naprawa CO JEST? [ Idź do strony: 1, 2 ] |
18 |
12-05-10 luki_84 |
8737 |
25-07-2010, 17:46 kotos0  |
 |
|
Łożysko do gala 2.4LS USA
|
7 |
21-07-10 mixtura81 |
1639 |
24-07-2010, 11:07 mixtura81  |
 |
|
[E55A 2.0] co jest pod szybą ?
|
1 |
22-07-10 19freeq94 |
769 |
22-07-2010, 17:02 jacek11  |
 |
|
Galant 2.4 usa przeróbka potgrzebna pomoc w elektryce
|
7 |
19-07-10 kuba_195 |
1375 |
21-07-2010, 16:40 marcin4g  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] Galant się zapalił od spiecia w instalacji masakra [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
28-06-10 gabriel86 |
3178 |
21-07-2010, 13:51 mitsu_pl  |
 |
|
[E5xx] Koło pasowe
|
12 |
26-11-08 jeepo |
1987 |
16-07-2010, 16:00 jacek11  |
 |
 |
Wymiana popychaczy hydraulicznych
|
4 |
12-07-10 kotos0 |
5314 |
15-07-2010, 19:17 kotos0  |
 |
|
Olej w pierwszym cylindrze
|
14 |
11-07-10 kotos0 |
3316 |
13-07-2010, 19:27 plecho1  |
 |
|
pomocy poduszka pod silnik
|
8 |
06-07-10 czarekSS |
1414 |
11-07-2010, 12:21 Owczar  |
 |
|
Galant 2,4 dane
|
14 |
07-07-10 auto.garage |
2275 |
11-07-2010, 09:14 auto.garage  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] CE i chyba błąd 11
|
6 |
15-06-10 DarknesS |
1480 |
08-07-2010, 20:54 DarknesS  |
 |
|
TCL [ Idź do strony: 1, 2 ] |
15 |
14-05-06 Gregnetpl |
5359 |
08-07-2010, 20:46 szpala85  |
 |
|
Problem z elektryką i anteną [ Idź do strony: 1, 2 ] |
17 |
02-07-10 sku |
3238 |
04-07-2010, 10:39 sku  |
 |
|
[E54A 2.0 V6] przycinajace sie obroty
|
8 |
27-06-10 sekiwc |
1900 |
03-07-2010, 14:21 sekiwc  |
 |
|
Wymiana rozrządu [e54a] Efekt przedwczesnego zakupu części.
|
13 |
22-06-10 gabriel86 |
2998 |
02-07-2010, 01:20 kuba18  |
 |
|
[E55A 2.0] Brak klaksonu
|
9 |
26-06-10 19freeq94 |
2581 |
01-07-2010, 17:33 szpala85  |
 |
Nowe posty |
|
 |
Brak nowych postów |
|
 |
Ważne ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Popularny ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Popularny ] |
|
 |
Ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Zablokowany ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Zablokowany ] |
|
 |
Przyklejony |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|